Как наричате половите органи на бебчетата, когато говорите за тях?

  • 18 704
  • 339
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 636
Мисля, че трябва да се направи много сериозно уточнение  Grinning

При момченцето половият орган и пикочопроводният такъв съвпадат. И за момченцето пишката е за пикаене. Но при момиченцето за каква вагина става въпрос, при положение, че детето се интересува все още само от изакване и изпикаване.  Там, откъде пикаят момиченцета не е полов орган.

# 331
  • Мнения: 31
В нашето семеиство за момиченцата викаме "чочка",а за момченцето"буба"

# 332
  • Мнения: 422
за мом4енце на мен ми харесва "пупи",за на малката и викам 'муни' Peace

# 333
  • Мнения: 1 596
Изпадам в умиление Grinning
Казвам му "пишунката","чурката","чуричка" и такива подобни Party
А баща му му казва "дай да видим патока"......доста скучно нали? Wink

# 334
  • Мнения: 521
И аз не знам как ще казвам като му дойде времето  newsm78 .На мен като бях малка майка ми казваше "отиди да измиеш пилето" ,а сега мъжът ми ми казва така на галено  Joy

# 335
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
казвам и "пеперудка" Mr. Green

# 336
  • България
  • Мнения: 457
"Пацата","пишката" Laughing

# 337
  • Мнения: 2 172
Къпят се "дупето" и "срамните устни".
Звучи ми напълно естествено и няма излишна латинска терминология.

 Joy Нали веднага ще те попитат защо са срамни. Или защо са устни. Е, ако са малки, няма да попитат, но винаги ще свързват мястото с нещо срамно.

Срамни са, защото са скрити. Иначе няма срам.
Устни са, защото формата е подобна.
Винаги има подходящ отговор, стига човек да не се притеснява от въпросите.

Какви срамни устни,какви вагини ви гонят бе ,хорааа  Crazy
Аз на себе си не викам така,камоли на детенцето си.Що за тъпизъм  #Crazy  Това са медицински понятия,незнам въобще кой ги употребява,освен ако не е по специалността на човек.
Само ми липсва като отиде дъщеря ми сред деца да изръси нещо такова смехотворно или пък недай си боже някоя майка да чуе на какви неща учи детето ми другите деца  Embarassed Това са понятия,които се разглеждат в доста по-късен етап и то не като говорна реч,а само като термини  Peace

# 338
  • Мнения: 1 428
И ние така  Wink

# 339
  • Мнения: 826
Имам и сестра, майка ми и на двете ни е казвала: "Хайде сега да измием пишето и дупето". Не се бях замисляла до сега, но и аз май ще ползвам "пише" (чакам момиче Grinning). Струва ми се логично, нали от там пишка детето?!? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт