Звездни компромати - 16 част!!!

  • 41 492
  • 499
  •   1
Отговори
# 285
А може ли с хваната коса newsm78

Май всичко може Simple Smile На снимката за личната ми карта съм с цветни  лещи.  Rolling Eyes Не нарочно,просто не се усетих,че се снимам с тях.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 890
Не знам за вас ама това ''Безсрочна''  много ме развесели.

Нормално е. Жената по този документ / и навсякъде в биографията й така пише/ е на 68г. , все пак.
Но пък, вуйчо на майка ми я наричаше "Наборката , а той беше роден 1936г. Thinking
Нали имаше някакви слухове, че по Татово време за някакъв международен концерт са и извадили нов паспорт и са я подмладили малко, не помня подробности  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 5 478
На снимката за моята лична карта искаха да ми с виждат ушите... Извинявам се за флууда.

# 288
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Лили Иванова е 34 набор. Знам го на 100% - предишния й личен шофьор ми е приятел и съм го питала

# 289
  • Мнения: 17 546
Ами и аз вече не знам какво да мисля! newsm78 Майка ми е 34-та година и казва, че са набори, онзи дето бил 36-та и той..., а ЛК  с дата на раждане 39-та година newsm78 Вече се обърках окончателно! Ма то пък какво значение има? Ясно е, че е като експонат от Ноевия ковчег в бранша си, на фона на всякакви нови "звезди и звездички" и въпреки това е най-добрата!

# 290
  • Мнения: 1 952
Не знам дали е пускано, сори, ако се повтарям  Grinning




Не знам за вас ама това ''Безсрочна''  много ме развесели.
Нищо странно, пенсионерите са с безсрочни лични карти.

# 291
  • Мнения: 740
Наскоро четох статия коментираща рожденната дата на Лили Иванова / не беше жълто издание, но не мога да си спомня къде го четох /.
1939 година се посочва навсякъде официално, включително и в енциклопедията "АБВ на музиката". Годината й на раждане обаче е 1938.

# 292
  • София
  • Мнения: 551
Мими Иванова

# 293
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
дядо ми е '36та год. и майка ми казваше, че са набори с лили иванова...

# 294
  • Мнения: 460
е-еее стиге сте де!лили иванова на кръст я разпнахте!
къде е карчева да ни засипе с цветно инфо? Hug

# 295
  • Мнения: 1 028
Бе не можело с вдигната коса,не можело нахилена...за Лили Иванова всичко може.

# 296
  • Мнения: 17 546
Пам
Жизел Бюндхен
Камерън Диаз
Бен Афлек  Thinking какво направи този хубав мъж та отслабва така драстично!?
вездесъщата Брит 
Джон Гудман  hahaha
Сибил Шепард
Интересна рокля
Симпатично семейство!  Mr. Green

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 15:10 от DarkMoon

# 297
  • Мнения: 289
Бен Афлек  Thinking какво направи този хубав мъж та отслабва така драстично!?

Ожени се!  Peace

# 298
  • Мнения: 2 891
Бен Афлек  Thinking какво направи този хубав мъж та отслабва така драстично!?

Ожени се!  Peace

И има малко дете  Mr. Green Това, както много добре знаем, е достатъчно  Laughing

# 299
  • Бургас
  • Мнения: 85
DarkMoon много добри попадения! Peace На Бритни косата е намазана с нещо странно  Sick или поне на мен така ми се струва, но изглежда доста гадно!

Общи условия

Активация на акаунт