За шапките, бомбетата,каскетите и ......

  • 9 146
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
Първата шапка я има в черно и в други цветове в едно магазинче на ПИРОТСКА до ХРИСТО БОТЕВ срещу КОЛОНИТЕ. Струва 25лв!!! и е много готина. Една приятелка си я купи от там. Пробва и други модели-плетени каскети и подобни на тези от снимките, но тази и стоеше най-шик. bowuu

# 61
  • Мнения: X
Много обичам шапки и имам доста,но не мога да ги нося дълго..става ми горещо на главата,а после като ги махна,косата ми е вече сплескана newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 228
Обичам да нося шапки!
Тази ми е любима:


http://lidiyailieva.multiply.com/photos/photo/10/70

# 63
  • Мнения: X
Взех си нещо средно между тези двете:


Всъщност е същата като втората, но има и козирка. Blush

# 64
  • Мнения: 4 202
Ето тази нося най-често, страва и за по-топло и за по-хладно време.
http://inlinethumb16.webshots.com/30735/2337401330091499830S425x425Q85.jpg

# 65
  • Мнения: 2 161
Имам шапка от този тип .Много хубаво ми стои.Искам да пробвам и други модели,но все не се харесвам.Лятото слагам от шапките с козирка,но само на плажа.А ,имам и сламена капела.

# 66
  • Мнения: 103
     Харесвам шапките, но само как стоят на чуждите глави. Заради "сплескването" на косата не нося, дори зимата, само качулка. Tired

# 67
  • Мнения: 3 782
Много харесвам шапки, за жалост едва от миналата година започнах да нося. За зимата имам едно каскетче в бежово и кафяво. Искам да си купя и още,но много трудно си намирам. Лятото като че ли по-лесно слагам шапка. По свободно ми е, нося с козирка или с по-голяма периферия.

# 68
  • Мнения: 71
харесвам шапки но не нося.Трябва да пробвам.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 798
Имам шапка от този тип .Много хубаво ми стои.Искам да пробвам и други модели,но все не се харесвам.Лятото слагам от шапките с козирка,но само на плажа.А ,имам и сламена капела.

И на мен този модел ми е фаворит, страхотна е.  Peace

# 70
  • Мнения: 209
обожавам шапки,но рядко нося

Общи условия

Активация на акаунт