Телефонът...умира!!!

  • 3 061
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 172
Аз пък си ползвам и стационарен Crossing Arms Дреме ми за Бил Гейтс.

И аз така.


Например, много често ми се налага да се обадя у нас, или у родителите ни, или в дома на сестра ми. Не ми трябва някой конкретен човек, на който да звъня на мобилния. А ми трябва някой, който в този момент си е вкъщи: ако трябва да оставя или взема някакъв багаж, ако трябва някой да провери дали еди-кое си е там или да ми издиктува някой номер/модел на уред и такива ми ти работи. По подобни поводи звъня винаги на домашен телефон. Така си спестявам разговори с по 2-3ма души, след които се оказва, че никой не е у тях си и не може да ми свърши услугата, но пък съм запозната с плановете на всички Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 6 082
Бил Гейтс да си гледа работата - тук до мен има точно телефон с шайба... Mr. Green А и винаги, когато имам възможност, ще предпочета "кабелен" телефон пред мобилен или слушалка - не ми харесва идеята да се облъчвам излишно... Wink

# 32
  • Мнения: X
Хихихих, и на моята приятелка техните заключваха телефона в шкафа. После пък баща и донесе телефон с ключе - някак се заключваха бутоните. Дааааааа, ама ние набирахме с черното копче - като го натиснеш бързо колкото пъти искаш, се набираше съответната цифра. После пауза и набираш следващата Crazy
А стига бе!!! Невероятно! Верно ли става?  Shocked

# 33
................

ПП Скоро правиха опита с яйцето между два включени мобилни телефона - изпича се за няколко минути.
"И в живота е така", само дето между телефоните (в живота) са главите ни.

Апропо, замисляли ли сте се какво неволно причиняваме на децата си като още от ранна детска възраст ги подлагаме на въздействието на вредните излъчвания, които неизменно съпътстват мобилните телефони. Напоследък по цял свят се е надигнал вой срещу този вид комуникации ... макар че, съгласна съм, ужасно улесняват живота. Аз самата също имам 2, но са обезопасени.
Наскоро чух, че в Австрия са гласували закон, който забранява продажбата на такива устройства без съответния неутрализатор на вредните излъчвания или друг вид обезопасяващо аксесоар.
Аз самата хвърлих мобилния в момента, в който разбрах, че съм бременна.  #Crazy След като родих, гледах да държа телефона максимално далеч от количката на дъщеря ми. За щастие най-после си реших проблема, като го съоръжих със съответните усройства и сега съм сравнително по-спокойна.

# 34
  • Мнения: 335
... непосредствено до яйцето, а не на 1 метър от него...

Ако с теб се засечем в някой софийски автобус, без да разбереш даже ще се сродим, толкова ще си станем близки. Нежали да сме на 1 метър един от друг.

Едва ли единствено аз мисля за яйцето при опит да се кажа, да сляза или просто да пребивавам в софийски автобус в споменатите часове.
Но и едва ли ще навъртя 14 000 мнения за обяснения, докато ми одобриш писмото.
Бъди рахат.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 082
qhnalametlata, какви са тези обезопасяващи устройства? Rolling Eyes

# 36
  • Варна
  • Мнения: 25 242
ние набирахме с черното копче - като го натиснеш бързо колкото пъти искаш, се набираше съответната цифра. После пауза и набираш следващата Crazy
А стига бе!!! Невероятно! Верно ли става?  Shocked

Аха Laughing Проверено е многократно. Но само за аналогови централи. Пък те такива май не останаха вече.

# 37
  • Мнения: 2 759
Бил Гейтс да си гледа работата - тук до мен има точно телефон с шайба... Mr. Green А и винаги, когато имам възможност, ще предпочета "кабелен" телефон пред мобилен или слушалка - не ми харесва идеята да се облъчвам излишно... Wink
                   Peace

# 38
qhnalametlata, какви са тези обезопасяващи устройства? Rolling Eyes

Има ги най-различни. Алуминиеви неутрализатори, матрици ... основно разработки от Русия. Аз като проучих полека-лека какво се предлага на пазара, се спрях на продукцията на лаборатория Инфотех, защото техните като че ли имат най-голяма степен на обезвреждане на вредните излъчвания и съотношението цена/% на обезвреждане май е най-добро.
Ако някой иска повече подробности, ще проуча по-детайлно въпроса. Пишете ми на лични или ме намерете в кюто.

# 39
  • Мнения: 4 841
Грамофонът се опитахме да го пуснем, но игличката е повредена, дали някъде продават иглички за грамофон? Thinking

В антикварните магазини - но не в елитарните такива, а в малките забутани магазинчета тип "сбирщайн"; там съм намирала и винилови плочи, и ленти за онези стари прожекционни апарати, които прожектират на стената... А и продавачите пред "Александър Невски" могат да ти намерят каквото си поискаш, ако им обясниш точно за какво става дума.

# 40
  • София
  • Мнения: 38 499
Като стана дума за шайби, ето ви мобилен с шайба http://mobilebulgaria.com/news/view.php?id=6943
За съжаление е само 'концепт"

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Като стана дума за шайби, ето ви мобилен с шайба http://mobilebulgaria.com/news/view.php?id=6943
За съжаление е само 'концепт"


Аууууу, че е сладур това Laughing

# 42
  • Мнения: 62
А някой от вас виждал ли е на живо телефон с "манивела" или както се казва онуй нещо, дето се върти, за да се набере централата в съседното населено място, откъдето да направят връзка с търсения номер? Аз да, в едно село близо до границата със Сърбия, преди има няма 20 г.

И аз съм виждала телефон с манивела близо до границата със Сърбия преди няколко дни!  Sunglasses

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
Като стана дума за шайби, ето ви мобилен с шайба http://mobilebulgaria.com/news/view.php?id=6943
За съжаление е само 'концепт"

много е готин! искам такъв!!!

# 44
  • Мнения: 3 674
Даааа,имаше си романтика верно с шайбата.... Heart Eyes Нямаш търпение да се прибереш в къщи и да седнеш на диванчето с телефонче в ръка. А и  освен ромнтиката си е и  по-безвреден...поне  няма вредно  електромагнитно излъчване Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт