Разкажете...

  • 3 320
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Видях, че съм кривогледа и се зарадвах.
А трябваше ли?

# 61
  • Мнения: 207
Joy - много забавно.......

за на , за да мога аз да съм и по цял ден и .
Да ама срещнах , дето е , ама поне е newsm03 и .
Аз взех, че и после , пък накрая и  1crib
И сега аз по цял ден , той  и  newsm78 кога ще дойде ден аз  cook, пък той ribolov
 newsm26 ама  newsm25........

Мечтая си аз някой ден да дойде принца на белия кон, да ме направи негова принцеса, за да живея в безгрижно веселие....
Да, но срещнах моя човек, дето няма  пукната пара, ама поне е чаровен и ме обича. Аз също се влюбих в него, " бракувахме се", пък накрая и наследника дойде.
Сега аз бачкам по цял ден, а той лепи плочки всякакви и се чудя кога ще дойде деня аз да си седя вкъщи, пък той да ходи за риба с приятели....... Да ама нъц.....

# 62
  • под дъгата
  • Мнения: 630
newsm78  smile3555  как   ku-ku да atwork докато аз bombs , breastfeeding и  1ironing .  Ми какsmile3514 newsm50 ?   smile3547

# 63
  • Мнения: 25 636
newsm78  smile3555  как   ku-ku да atwork докато аз bombs , breastfeeding и  1ironing .  Ми какsmile3514 newsm50 ?   smile3547

Чудя се и се мая, как можах така да изкукам и да се прекарам - мъжото да си клати краката на бюрото, докато аз наливам цици, кърмя врескалото и гладя до припадък! Ми как да не се разкрещи човек, а? Драма и половина даже! Добре, че ми дадоха една книга, в която е описано как мога да си помогна и да се спася от този ужас. Книгата се казва "Стрихнин в супата".

# 64
  • Мнения: 3 405
Намерете ми емотикон с човек при зъболекар, плс.

# 65
  • Мнения: 3 459
 sleepuu Crazy  cold  smile3542  newsm34  tantrum  Coffee  kaffeetrmker_2  moresmile   Hands Thumbsup  smile3552  Two Hearts   Kissing Heart   mrstraetz  blahblah blahblah blahblah  Two Hearts  lovekiss  Kissing Heart  blahblah blahblah blahblah   loveuuu  Naughty  atwork   stopuu
 #Cussing out  Twisted Evil  newsm45   tiptoe   grinning012  newsm47   bath   tiptoe  newsm55  eat   tiptoe  1dishes  Crossing Arms  amiiii  smile3552  Two Hearts  blahblah blahblah blahblah  amiiii   tiptoe  tv  Sick  Twisted Evil   tiptoe   typeuu  welcome  Grinning  Wink  newsm78 tiptoe Coffee   tiptoe   typeuu  blahblah blahblah blahblah  moresmile .... следва продължение...  Joy Joy Joy

# 66
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Чудя се и се мая, как можах така да изкукам и да се прекарам - мъжото да си клати краката на бюрото, докато аз наливам цици, кърмя врескалото и гладя до припадък! Ми как да не се разкрещи човек, а? Драма и половина даже! Добре, че ми дадоха една книга, в която е описано как мога да си помогна и да се спася от този ужас. Книгата се казва "Стрихнин в супата".
Joy
Мноооого добро попадение, въпреки че малко по- инак го бях замислила  Wink
Отдавна не бях плакала от смях. Благодаря!

# 67
  • Мнения: 215
 Joy
Досущ така е, само дето той е този дето се чуди кога аз ще се развихря в кухнята, пък той да си лови риба без ангажименти....

Анджелина - ето -  http://www.fantasygif.it/Arti%20e%20Mestieri/Medicina/person168.gif

# 68
  • Мнения: 3 405
Мерси, Фибичке  Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 3 099
Видях, че съм кривогледа и се зарадвах.
А трябваше ли?

 no


 newsm03  newsm53  smile3521  smile3533

# 70
  • Мнения: 516
Видях, че съм кривогледа и се зарадвах.
А трябваше ли?


 no


 newsm03  newsm53  smile3521  smile3533
Тъжна съм, защото съм фръцла. А това май трябва да ме радва. ДА!!Пукайте се от яд!!

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Тъжна съм, защото съм фръцла. А това май трябва да ме радва. ДА!!Пукайте се от яд!!

 ritnik  Mr. Green

# 72
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Може да риташ Габриела, ама аз си мисля, че моя превод беше ако не акуратен, то - интересен и подходящ за теб Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
Може да риташ Габриела, ама аз си мисля, че моя превод беше ако не акуратен, то - интересен и подходящ за теб Mr. Green

 newsm09smile3516

 newsm03  smile3534

# 74

Общи условия

Активация на акаунт