Разкажете...

  • 3 332
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474

Време за обяд с Кари,Шарлот и Миранда.Обсъждаме новите клюки на чаша мартини.Е,добре де-не е само една.Винаги е весело с тях.
Почерпих се порядъчно.А е едва 3 следобяд.


 Hug По-добре не може да бъде казано

# 46
  • Мнения: 5 228

Глади ми се... Я да взема една вана и да почакам да ми мине...
Прането и то ми се вижда лоша идея - човек да не живее само за домакинство?! Я да си сипя едно кафе, животът е по-красив така.
Ако яхна метлата сега, ще успея да прибера детето, преди да е засенчило славата на Атила. Очертава се веселие, не бива да закъснява.

Брилянтно начало, но краят малко се разминава.
 ku-ku afwitch   означава "времето лети"

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, Фукле, това е художествена измислица. Вложих малко творчество и нетрадиционализъм Blush

# 48
  • София
  • Мнения: 3 064
 9 00  newsm46   
 9 30 1crib    feeding   
10 00  kaffeetrmker_2   
11 00 - 12 00 prostor     clean   
12 30 1stroller 
17 00  newsm71   
18 00    food002
19 00 feeding 
20 00 smile3541   fight  newsm46
21 00 cheers eat
00 00 smile3524

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 16:10 от София

# 49
  • Мнения: 183
 #Cussing out #2gunfire newsm45 smile3515 smile3511 smile3514 newsm61 af Rage buria cry fight fight fight

Това всъщност е сложно за разгадаване,поради сложния комплекс от противоречиви чувства, който се опитах да пресъздам, но нека някой да се пробва, ако иска.

# 50
# 51
  • Мнения: 215
 Joy - много забавно.......

за на , за да мога аз да съм и по цял ден и .
Да ама срещнах , дето е , ама поне е newsm03 и .
Аз взех, че и после , пък накрая и  1crib
И сега аз по цял ден , той  и  newsm78 кога ще дойде ден аз  cook, пък той ribolov
 newsm26 ама  newsm25........

# 52
  • Мнения: 2 212
Чаках и мечтаех за принца на бял кон (със звезда на челото), за да мога аз да съм принцеса и по цял ден да си гледам кефа на припек, кеф ти мохито, кеф ти студена бира... Да ама срещнах обикновен градинар, дето джобовете му са празни, ама поне е пич та дрънка и е много мил, нежен и влюбен в мен... Аз взех че се влюбих, дигнахме сватба и отрочето не закъсня... И сега по цял ден аз кибича на компа, той бачка като за световно и нямам идея кога ще дойде деня, в който аз да се развихря из кухнята, пък той да иде за риба, да се види като бял човек... Да, ама не!

# 53
  • Мнения: 307

Напоследък съм нервна личност.Иска ми се да застрелям всичко живо.Ту изпадам в депресия и роня крокодилски сълзи, ту главата ми изпушва и ми идва да си оскубя косите и да крещя с пълно гърло.Намирам си обект,на който му скърцам със зъби,косата ми се изправя от нерви ,защото говоря ли, говоря, обаче от гръмотевиците вън няма кой да ме чуе. Пак си се тръшкам и плача,защото съм неразбрана. Накрая решавам ,че за всичко е виновен милия и заслужава три страхотни бухалки по главата.

    Wink

# 54
  • Мнения: 183

Напоследък съм нервна личност.Иска ми се да застрелям всичко живо.Ту изпадам в депресия и роня крокодилски сълзи, ту главата ми изпушва и ми идва да си оскубя косите и да крещя с пълно гърло.Намирам си обект,на който му скърцам със зъби,косата ми се изправя от нерви ,защото говоря ли, говоря, обаче от гръмотевиците вън няма кой да ме чуе. Пак си се тръшкам и плача,защото съм неразбрана. Накрая решавам ,че за всичко е виновен милия и заслужава три страхотни бухалки по главата.

    Wink


Как позна?!?

А, сетих се - фърлял си боб.Не е честно.Трябваше само по емотиконите да гадаеш.

# 55
  • в Низината
  • Мнения: 705
 smile3524, но  1crib eat wash newsm75 newsm79 hang 1dishes #Silly smile3540 ku-ku eat 1crib cry smile3511 Banghead и с баща му  Wear Umbrella, а пък аз   animal085 1dishes после  bath tv

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 840
smile3524, но  1crib eat wash newsm75 newsm79 hang 1dishes #Silly smile3540 ku-ku eat 1crib cry smile3511 Banghead и с баща му  Wear Umbrella, а пък аз   animal085 1dishes после  bath tv
Спях, но после ме вкараха зад решетките, където най-напред ме нахраниха, а после ми наредиха да пера, чистя, простирам, мия - и така, докато не полудях и яхнах коня (не знам това с ездата дали е сексуален намерк Confused). Изкуках, затова пак ме нахраниха, преди да ме приберат зад решетките. Стана ми тъжно, поскубах си косата от мъка и си поблъсках главата. И с баща му (?) си купиха чадъри, а пък аз видях овца да скача на въже. Не се впечатлих, измих чиниите, после ме стреснаха, докато бях под душа, накрая погледах телевизия и се посмях.

# 57
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мис БуJoy

# 58
  • София
  • Мнения: 3 099
 Crazy  Party

 Thinking

# 59
  • Мнения: 183

Напих се и танцувах танца на робота.
Сега се чудя, дали да не се разпиша в темата за срамните случки.

Общи условия

Активация на акаунт