ФЕВРУАРИ чакаме с нетърпение, бебчета да гушкаме с умиление!

  • 14 004
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Здравейте сладуранки!!
Роси, браво мила, много се радвам за теб, представям си в каква еуфория си била .
Дано всичко занапред да е наред.
Аз да се отчета, днес ходих пак да давам кръв и урина.Хемоглобина ми още е нисък, а аз покрай контракциите бях забравила да си пия  ферофолгамата, та сега   трябва да продължавам да я пия и да ям повече месо , а на мен не ми се яде.На всичкото отгоре ми били и завишени някои показатели на урината, което означавало, че или е някакво леко бъбречно възпаление или прашинка.....ужас.
При предните изследвания нямах такова нещо.Сега остава и бъбреци да ме започнат.
Дано се размина леко този път , само с хапчета.
Като ви чета колко неща сте си накупили...., браво.Аз онзи ден си взех от Практикер един кош-слонче в розово и сиво, който сега ползвам за пране , но по принцип го дават като кош за детски играчки.Така, че незнам дали може да се счита , че това ми е първата покупка.
Галадриелка , това какво би означавало, знаеш ли, че това с шапката ме заинтригува?

# 286
  • Мнения: 543
  stork-boyРуфинка,  stork-boyсложих ти синьо щъркелче и не забравих да коригирам бройката - 37 момченца станаха  stork-boy

jjoy и аз мила се опитвам да уча за държавен, ама НИЩО НЕ СТАВА, ПО ДЯВОЛИТЕ! утре ми е казусът и ако го издържа, в което СИЛНО се съмнявам,ще ходя в петък да се изложа пред комисията като не им кажа нищо. вече минах един и с триста зора го взех и да ти кажа честно НИКОГА НЕ СЪМ БИЛА ТАКЪВ БЛОКАЖ и не знам какво ми стана, ама ако ме бяха питали как се казвам - нямаше да мога вероятно да им отговоря. и после, след като по МИЛОСТ  ме пуснаха бях в шок цял следобед -  направо си изтормозих бебето! и дори мислех да не се явявам на този утрешния, ама реших, че ще е добре да отида, макар и ОПОЗНАВАТЕЛНО поне да знам какви казуси се падат горе долу! то е ясно че другата година, освен с бебче, ще мътя пак държавни. предадох се нещо....  пък и от тая бруменност не мога да ке концентрирам и мисля за хиляди други неща и правя хиляди други неща.... ама здраве да е! късмет ти пожелавам, дано да го вземеш! кога ти е?

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 17:19 от gotika80

# 287
  • Мнения: 124
Благодаря ви момичета за милите думи - страхотни сте...
Браво iveto Февруарски дебеланки  чакат бебчета засмянки... - мисля 4е е супер заглавие за новата ни тема. Коя добра п4ели4ка ще я прави?

# 288
  • Мнения: 0
Мацки, за първи път пускам нова тема, дано съм се справила
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234933.new#new
Айде

alina_si  съм, ако има някой забележки, моля ПРИЕМАМ!

Хубава вечер!

 Hug Hug Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 966
Браво на alina_si. Темата е супер.

Общи условия

Активация на акаунт