бебе пред огледалото???

  • 4 495
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
И Криси е така. Даже ме кара да я качвам на скрина под огледалото- и като се почне... смее се, крещи " бебе, бебе!", прави " боц" на нослето на бебето; или пък се оглежда, взима си гребенче и някакво ластиче и се прави на хубава и докато трае процедурата, казва "Аууууууууу", т. е. " Ауууууууу, колко съм хубава" (понеже аз й казвам "Ау,колко си хубава", когато я реша) newsm03
Въобще голям кеф и забавление е стоенето пред огледалото Grinning

# 16
  • Мнения: 285
И при нас е голяма веселба от скоро взе да се смее на огледалото и да маха с ръце, много й е интересно #Milti

# 17
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз моя Мишо от как се е родил го разнасям пред огледалото баща му също,само се гледа умно и нищо още,обаче татко му от някъде чул че нетрябвало бебето да се гледа в огледалото,защото щяло да е глухонямо и само ми се кара да не ходим пред огледалото.Абе суеверия,а пък мъжът ми го е страх от такива работи.Ама аз май няма да го слушам..

# 18
  • Мнения: 307
ООО  и ние оби4аме да се гледаме много:))) Но е много смешен....аз му говоря и той ме гледа в огледалото и ми се усмихва, оба4е не се сеща да се обърне настрани към мен....нали съм до него:)))) На огледалото ме гледа:)))) И понякога се 4уди глупито:)) гледа мен, после ме гледа  оба4е в огледалото:)))) после пак се обръща и ме поглежда ..и пак в огледалото:))))) мнооого са смешни:)))))

# 19
  • София
  • Мнения: 39 765
имаше една приказка "вие на където сте тръгнали, аз се връщам с байрак" Simple Smile
Елате да видите какво става у нас пред огледалото ... не са прически, не е кипрене, подредила си е детски червила и парфюмчета, направо не се трае Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 657
И ние се заглеждаме в огледалото.Като станем пред него запо4ват едни радости,едни усмивки и запо4ваме да си говоркаме Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
ха ха и при нас пада голяма веселба като сме пред огледалото, въпреки че сме мнооого малки. кокори се, оглежда се, проучва се много е забавно.

# 22
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
И Дени много си се кефи. Laughing  Голям разговор провежда с отражението си  #Milti  - много е сладък. Grinning

# 23
  • Мнения: 206
Засега нашият пред огледалото стои и гледа така Shocked ...

# 24
  • Мнения: 455
И аз се канех да ви питам как реагират бебетата ви пред огледалото. Още преди месец слагах бебо пред огледалото, но нямаше реакция. Но напоследък си пуска усмивки като се види.  Shocked  Shocked В началото не бях сигурна дали се смее на мен, но сега знам, че се кефи на себе си Simple Smile  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 181
на мен ми казаха да не показвам бебето пред огледало, защото идвало още едно #Crazy Да ама човечето толкова си се кефи, че като се размрънка нещо и аз го нося да се погледа.

# 26
  • Мнения: 306
И ние сме от тези, дето се кефят на собствения си лик. А понякога се зазяпва и в мен и пак се радва и раздава щедро беззъби усмивки!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 061
Цитат на: denitsa
на мен ми казаха да не показвам бебето пред огледало, защото идвало още едно #Crazy Да ама човечето толкова си се кефи, че като се размрънка нещо и аз го нося да се погледа.

Дано да не е вярно поверието  Mr. Green
Тези дни Мищо беше нещо кисел - зъбки ли са, какво са не знам, ама огледалото спаси много пъти положението. И е много смешен като ме види и мен там - и се обръща да ме види ту на живо ту в огледалото...

Общи условия

Активация на акаунт