имате ли опит с марката Conegliano?

  • 10 445
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 356
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

# 31
  • Мнения: 2 149
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.
И аз така вече правя, но този абсорбатор е подарък:)
Ама пак си шуми и в кухнята не се тъпим, изнервяме се, крещим и накрая щрак и...проблемите ни утихват!

# 32
  • Мнения: 2 591
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

и аз за уредите съм на този принцип - а това ми се струва куча марка честно казано, колкото и да ме убеждават, че е италианска... но пък държат не най-ниските цени newsm78 затова пуснах темичката  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 377
Имам принцип-Елит,Сапир и Конеляно-далеч от моя дом.Това за мен са псевдо марки и работят просто на късмет.Предпочитам да дам  2-3 пъти повече пари,но да имам уред като хората вкъщи.

Принципите не са това което бяха  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 323
Марката е БГ, произведена в Италия май по поръчка за БГ....Имаме абсорбатор - шуми ужасно много, но все пак работи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 439
Имам микровълнова печка от тази марка, подарък е, купена е от Метро преди поне 5 години. Нямам проблеми.

# 36
  • Мнения: 226
Ползвам фурна за вграждане, плот за вграждане и аспиратор. От самите уреди засега нямам оплаквания, но от сервиза - МНОГО оплаквания! Незнам дали е проблем на сервиза в Бургас или навсякъде са така. Сега като се върна назад във времет оосъзнавам, че не разсъждавах много дали има сервиз или няма и какви са отзивите за него. ooooh!

# 37
  • Мнения: 315
Не си купувай нищо на тази марка! Имам маша и преса - откакто са купени са през месец в сервиза за ремонт. Вече ми писна и си купих други. Пълни боклуци!

# 38
  • Мнения: 479
В едих хотел имаше абсорбатор конеляно - мнооого силно шумеше! Да уточня-хотела е нов, 5 звезди и по принцип другите неща от обзавеждането бяха доста добре подбрани

# 39
  • Мнения: 18
марката е италианска но се произвежда в Китай и МОЛЯ ВИ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ НЕЯ, а и вече не се внася дребната им техника и резервни части за тях няма

# 40
  • Мнения: 6 958
моля, гласувайте в анкетата  Praynig

Гласуваме, гласуваме..., ама аз нямам представа и не мога да ти помогна (този глас е абсолютно безсмислен)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт