къде изчезна АПТАМИЛ 3

  • 4 399
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 191
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
Понеже се бях запасила имам още една кутия стара та тази седмица ще купя една нова и ще видим как ще я приеме.

Много е евтино в Стара ЗАгора. Аз го купих за 24,45. Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 5 764
Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!
И синът ми го хареса  Peace Само дето е малко по-различно от Аптамилите досега - по-бяло е, на прах, лесно се разтваря  Rolling Eyes Все едно е друго АМ  newsm78

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 116
само Аптамил3 ли е с нова опаковка, а 1 и 2

# 63
  • Мнения: 2 908
Аз няма да питам вие как издържате на тези пари-ясно е,че колкото и да е хубав(а съм сигурна,че е така) ще го сменям...Щом в Стара Загора е на такава цена-представям си тук на каква ще дойде... ooooh! ooooh! ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 764
Аз няма да питам вие как издържате на тези пари-ясно е,че колкото и да е хубав(а съм сигурна,че е така) ще го сменям...Щом в Стара Загора е на такава цена-представям си тук на каква ще дойде... ooooh! ooooh! ooooh!
и на мен ми дойде множко "изваждането", но е 300гр повече от преди и си заслужава...май... Rolling Eyes

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Аз продължавам с него...то като цяло не се е ускъпило много. т.е за 600 гр. давах грубо 14лв/ т.е по 7лв пакетчето/..за 900гр. 22,80...грубо 23лв./ или по 7,34лв на пакетче/ или поне аз така смятам де Crazy

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
само Аптамил3 ли е с нова опаковка, а 1 и 2
За сега са със старата опаковка 1 и 2...ама разбрах от шефката на магазина от където купувам Аптамила, че и тези опаковки щели да сменят и да ги правят и тях по 900гр. Дали е вярно обаче незнам.

# 67
  • Мнения: 2 908
Taka e наистина-aз го сравнявам с  други млека Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 5 764
Taka e наистина-aз го сравнявам с  други млека Rolling Eyes
Другите АМ изглеждат по-евтини, защото примерно купуваш една кутия от 400 гр за 7-8 лв и ти се вижда ОК, но като сметне човек си е все тая.

# 69
  • Мнения: 2 908
А стига бе-купувам 450г примерно Нестле Джуниър на цена тук 7.75лв-т.е. 2 кутии са ми 15.50лв,а купувам същите 900г Аптамил 3 за 26 лв-със сигурност тук няма да дойдат по-ниско. Crazy WhistlingНикак не излиза едно и също-ама както и да е.Аз само се зачудих как се издържа на такава цена-ама явно само аз не мога да издържам. Tired
Фризо 3 -2 кутии са 800г и струват точно 14.30лв тук-само 100г разлика с 26 левовия Аптамил...
Дъщеря ми пи най-доброто до година-устисках-ама сега ще кажем май newsm11 smile3518

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 18:25 от афродита

# 70
  • София
  • Мнения: 5 764
 ooooh!  Blush Embarassed Права си, аз нещо се оплетох - при стария нямаше чак толкова голяма разлика с цените на другите АМ  Crazy  Peace И аз не знам колко ще издържа на тая цена, мислех да сменя с Милумил, но ако и там решат да правят иновации  newsm78

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 14:01 от Elwing

# 71
  • Мнения: 5 001
 
Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!

И ние сме така  Laughing пие повече от преди.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 967
Новия Аптамил 3 го видях за 26 лева  ooooh!

По-толямо количество ли е вътре, та са го повишили?

# 73
  • София
  • Мнения: 5 764
Новия Аптамил 3 го видях за 26 лева  ooooh!

По-толямо количество ли е вътре, та са го повишили?
да - 900гр е, пише и по-нагоре  Peace

# 74
  • Мнения: 2 908
Mежду другото аз вчера питах пак собствениците тук на магазина,дето го продават(защото за цял Троян е един Mr. Green)и те ми казаха,че не знаят да спира старият Аптамил 3 и да зареждат с нов-човека беше учуден и си беше заредил петък(защото само тогава зареждат стока) пак стар Аптамил3 и каза,че чака този петък пак.Взе да ми разказва,че нямало вече Нутрилон Омнео,а имало Аптамил Комфорт,но аз вече знаех това,а като питах и за Аптамил3 направи така: ShockedКаза,че не знае от неговите снабдители в София да има такова нещо,но всичко е възможно... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт