Компромиси със спането

  • 1 935
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 512
Vembi, сега видях аватара ти. Heart Eyes

Честит рожден ден на скъпото ти слънчице!
Да ви е жив и здрав и много да ви радва!!!

  bouquet

# 31
  • Мнения: 145
Vembi,честит първи рожден ден,само слънчеви дни с малкото мишле. По темата- детето ми от раждането си спи в леглото. Имаме половин час вечер след баня игра и гушкане,после ляга,лека нощ и мама излиза. Но ако плачеше мама едва ли щеше да излиза от стаята. Всяко дете е различно.Наслаждавай се на моментите с детето и не му мисли много.

# 32
  • Мнения: 1 092
Случвало се е да спят при нас,но само ако са болни или неразположени по някакъв начин.
Но като цяло предпочитам да си спят в леглата.
Все пак не мога да кажа че ми е неприятно..обичам да ги гушкам сега,защото след няколко години никой от тях няма да пожелае да спи при нас.

# 33
  • Мнения: 351
Дъщеря ми се научи да заспива при нас преди 3-4 месеца. Дотогава я оставях в кошарката, излизах от стаята и след няколко минути вече спеше.
Сега, не че ни е лошо - гушкаме се, боричкаме се, целува ни. Това, обаче, при нас доведе до разваляне на режима й, и сега вечер заспива по-късно. След това я местя в кошарката, защото със съпруга ми много се въртим като спим и се страхуваме да не я ударим без да искаме. 

# 34
  • София
  • Мнения: 9 483
Ох, то аз в такъв случай правя непрекъснато компромиси със спането. ooooh!
Синът ми вече, уж, по-голям, си има ритуал преди лягане: идва при нас малко на спалнята. Или пък просто иска да гледа детско по ТВ в спалнята, защото в детската още нямат ТВ. Wink Или пък ако сънува "НЕЩО" Laughing тича да се гушка при нас Grinning. После пак се връща сам в стаята си. Peace

Малката е, обаче, нещо страшно. Все съм си мислела, че ще е малко по-лесно. Да, ама не!
Вечер заспива последна. Играе до последно и разхвърля книги по земята, хленчи, лиготи се, пречи на брат си да спи (спят в една стая), идва в спалнята непрекъснато и не мога да я сложа в нейното легло.
С триста мъки я слагаме да спи и всяка, абсолютно всяка нощ, става посред нощ и идва да спи при нас на спалнята. И все така. ooooh!
До кога?! Не знам! Crazy

# 35
  • Мнения: 15 603
ansam и vanjamis  благодаря за пожеланията и да ви се връща.

kopche и моят син заспива вечер късно и да ти кажа изобщо не си и правя труда да го приспивам по-рано защото колкото по-късно заспи толкова по-късно става сутрин и ние с мъжа ми успяваме да се понаспиме до по-късничко. А вечер преди лягане боренето на спалнята е задължително-то е смях, то е борба, то е страшно чудо направо-голям кеф си правиме тримката

# 36
  • София
  • Мнения: 9 483
изобщо не си и правя труда да го приспивам по-рано защото колкото по-късно заспи толкова по-късно става сутрин и ние с мъжа ми успяваме да се понаспиме до по-късничко.
Е, да, мила, ама, вие не трябва да ставате комплектно цялото семейство на другият ден за училище и детска градина в 06:50ч.  Thinking
Поне, съдейки по възраста ви... Wink

# 37
  • Мнения: 288
Мисля че всеки трябва да си знае леглото,при все че някой път на мъничетата им се иска да се гушкат при мама,но това гушкане може да е през деня

# 38
  • sofia
  • Мнения: 249
ох за мен спането на малката ми щерка с мен в едно легло е голям проблем.вече е на шест години но изпада в истерия и трепери от страх ако е сама в леглото.става 3 секунди след мен независимо от часа и дали се е наспала.и това след като на 3 г я взех за няколко дни да спи с мен че и се счупи леглото.сега с всеки ден става по зле.малко объркано го написах,но моя съвет е да не си учиш детето да спи при теб,а ако някои даде съвет за моя проблем-много ще съм благодарна,че съм се видяла в чудо.

Общи условия

Активация на акаунт