Гости

  • 5 191
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 611
a с ракията какво стана. оставиха ли я или си я взеха каквото остана.
ядат ми се пълнени чушки. хапке, щом не правиш, няма да ти дода на гости Twisted Evil

...аз ли съм зла или съм се понемчила много.

германясала, ама споко, не си само ти  Wink


дам, ракията я оставиха, оставаше и да си я вzемат. ама тя и беz тва не беше твьрде хубава, пьрвак може и да не е била, ама направо ми иzгори джигеря   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 76
  • Мнения: 2 422
ха ха ха, като не те zавари няколко пьти у вас и ... ще се научи да zвьнка  Laughing

  Grinning LaughingPeace Mr. Green

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 791
matakosmata, не е от погерманчването. Без да съм стъпвала в Германия, просто е невъзможно да отида някъде без предварително обаждане. При майка ми да ида на гости-тя знае минимум една седмица по-рано. И не става въпрос да се правят софри или нещо такова.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 428
Тази тема трябва да я обединят с "Манталитета на българина"! Като чета постовете тук ми се струва, че още живеем в комунизма.  Shocked Аз нито ходя, нито приемам гости без покана. Същото и с роднини, и с приятели. Спокойствието преди всичко.

# 79
  • Мнения: 1 800
Затова, мили мои, аз гости на вечеря не каня. не ми стига работата, двете дечурлига и цялото домакинство, ами ще се дупя цял ден на печката.  Crossing Arms Да не говорим, че по нощите трябва да чистя и мия.
А, не.
Който иска да се наслади на моята компания - навън.
Там ти готвят, мият, чистят, а ти бъбри на воля. Вместо да принасяш цяла вечер.
П.П. А българите в чужбина се държат така, защото се боят да не им искат услуги или пари. Парен каша духа.

И аз съм на този принцип. Дори не си спомням кога за последно са ми идвали гости на вечеря. Изключвам  посещенията от друг град, с приспиване, но и тогава или се яде на вън или си поръчваме за вкъщи. За мен си е направо ненужно трепане в кухнята, и нищо не се виждам с тези хора, залисана покрай  тенджерите.

Аз поздравявам ,ако българин ме поздрави, но не се обаждам на непознат, който съм чула да говори на български, само защото е българин. Peace

Общи условия

Активация на акаунт