Самотна майка,води неравна битка с живота.

  • 3 511
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 589
Мечтаят да имат голяма топка за скачане с дръжка или ушички.

Aз имам някъде такава топка и не я ползваме.Синя голяма сядаш на нея хващаш я за ушите и подка4аш.Така ви  newsm78
И да попитам с дрехите как са?

# 16
  • Мнения: 11
Пратила съм адреса на всички, които се интересуват. Днес тифлопедагожката ме подсети и за географски карти и релефен глобус за слепи. Мисля че се купуват от Съюза на слепите, но трябва да попитам със сигурност. Ще ви държа в течение!

# 17
  • Мнения: 620
Не съм от Враца просто от този район ме търсят най -много и там помагам , защото пътувам често натам. Иначе да бивш соц. работник съм и с каквото мога помагам. Освен това съм участвала в сдружение за подпомагане на слепи студенти и мога да се свържа с моя бивша колежка сляпа да помага. Ще проверя има ли някакви дарения и ако да ще изпратя по куриер неща за децата.  Hug

# 18
  • Мнения: 2 471
Здравейте момичета, може ли някой да ми даде адреса на майката? Има възможност да се пратят детски списания за Хриси. Моля ви, пратете ми адреса на лични

# 19
  • Мнения: 251
Рожденият ден на Ани и Хриси е на 30 март. Адресът ще ви пратя на лични. Когато видя майката, ще питам от какво имат нижда момичетата.

Наближава рождения ден на дечицата.От какво имат нужда и към кого да се обърна за да помогна?

# 20
  • Мнения: 686
Имам  адреса на майката,ако някой го иска ще му го пратя на лични.

# 21
  • Мнения: 251
 PeaceАз го искам,моля те,пиши ми и какво би ги зарадвало,последните коментари са от Ноември и няма как да се ориентирам от какво имат нужда Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 2 356
и аз се интересувам как са дечицата и от какво имат нужда?

# 23
  • Мнения: 5 228
Моля който има връзка с Ива да ми каже от какво имат нужда.

# 24
  • Мнения: 2 471
Моля който има връзка с Ива да ми каже от какво имат нужда.
И аз да попитам същото

Общи условия

Активация на акаунт