колко редовен е цикалът през периода на кърмене?

  • 2 175
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
На мен само ми зацапваше 11 месеца след като родих и се бях уплашила , че ще ми идва , но още нямам цикал - вече година и две три седмици се кърмим на поискване

# 16
  • Мнения: 2 829
При мен още липсва гадната менструация-сина ми е на 1 г. 2 м.
Не ми липсва.
Имаше наскоро такава тема, явно всичко е нормално-да ви идва редовно, понякога или въобще да не идва Grinning

# 17
  • Мнения: 115
Докато кърмиш още цикъла си прави каквото си иска. За първи път ми дойде 5-ия месец след като родих - много,много, много оболно.Бях се притеснила, че ще ми намалее кърмата, но - Не(да чукна на дърво).После затишие след буря.Минаха близо два месеца до второто идване.За редовност може да се говори след като спреш да кърмиш, но задължително си се пази.

# 18
  • Мнения: 119
Вече цяла година няма никой

# 19
  • Мнения: 8 242
На мен пък като ми дойде и млякото почти спира.. Ама съвсем наистина - дребния снощи цяла нощ дърпа нон-стоп, а глътна едва няколко глътки.. Все пак за година и кусур кърмене мога да различа кога има и кога няма  Rolling Eyes
Гадното е, че се нерви, щото е свикнал да се насмуче и да заспи - и така до след 1/2-1 час.. Обаче като дойде М и става малък кошмар  Sad

# 20
  • Мнения: 11 004
Нямам и не ми липсва. Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 679
Като часовник на всеки 28 дни и при двете раждания след лохиите седмица две почивка и се почва. При мен кърменето не се отразява, направо ви завиждам.

# 22
  • Мнения: 966
от 2м. след раждането ми е редовен

# 23
  • Мнения: 18
Кърмя от 11 месеца и още нямам цикъл, гинекологът ме увери, че няма за какво да се притеснявам, но имам чувството, че съм в критическа - топли и студени вълни, нервирам се за най-малкото.

# 24
Кърмя от 5 месеца.Дойде ми веднъж преди месец и предполагах,че и сега ще дойде,но уви.
По-добре ми е като го няма.Промени с кърмата не съм забелязала.  Grinning

# 25
  • Мнения: 484
Ех, ако знаете само как се успокоих.... Simple Smile) Яна е на 6 месеца, миналия месец имах цикъл, доста обилен и продължи цяла седмица. Реших, че рахата е свършил и зачаках и този месец. Но не би - няма го никакъв. Страх ме беше да си направя тест. Но явно е нещо нормално и днес ще спя спокойно Simple Smile)

# 26
  • Мнения: 204
На мен ми дойде на 5-тия месец след раждането. Следващият път подарни, но за сметка на това продължи цели 9 дни. После започна да закъснява с по 10, 20 дни. Гинекологът ми каза, че докато кърмя не е сигурно как зиобщо ще ми идва. И моите тестове за бременност бяха отрицателни.
Правя тест от време на време и това е Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 092
Първият ми цикъл се появи точно 2 години след последния и никак не ми е липсвал.Бебка беше на 1 г и 3 месеца

# 28
  • Мнения: 123
На мен ми дойде след 3 месец.Абе когато дойде..

# 29
  • Мнения: 393
Цикълът ми дойде, когато бебка все още не беше навършила три месеца и кърмата ми доста намаля. Така беше три поредни месеца през 26 дни (с намаляване на кърмата). Сега количеството кърма не се влияе от цикъла ми, но пък и той се появява през 33 до 35 дни. Преди да забременея бях като часовник през 28 дни.

Общи условия

Активация на акаунт