Набор 2001 (4)

  • 13 086
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 8 932
Това с не яденето е на периоди. И аз доскоро се шашках, че Монката не яде, пък той взе че прояде без външна намеса.
А колкото до ходенето на градина, 1,2 пъти ми е казвал да го гледам, щом съм си така или иначе вкъщи, но после като тръгне на детска забравя. Сега са много хубава компания в групата няколко деца и ходи с огромно желание.

Анна колко време продължи вашето неядене? Защото при нас става горе долу година вече от както рязко намали храната без никаква видима причина. Дръпнал е нагоре в сантиметри, но като килограми е жива трагедия панталоните които му се смъкват на кръстчето са му къси на дължина  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms А тези които са за неговия ръст са му безнадеждно широки  ooooh!
Направо не знам какво да го правя с това ядене, а не е бил злояд като бебе.
Същата работа, даже повече от година си беше на едни килограми, само на височина расте. Всичките му панталони са на ластик, иначе с колан, на скакалец беше заприличал. Сега позакръгли бузките, малко е понатдал.

# 286
  • Мнения: 301
Какво да кажем ние като малки бяхме много слаби а сега миналата година преболедува бронхопневмония и оттогава като се отприщи с едно ядене и сега сме 113 смна26.700кг

# 287
  • Мнения: 3 886
Какво да кажем ние като малки бяхме много слаби а сега миналата година преболедува бронхопневмония и оттогава като се отприщи с едно ядене и сега сме 113 смна26.700кг
а аз  какво да кажа че е 138 вече и 30кга не яде Shocked Shocked

# 288
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Заповядайте, готова е новата тема Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243113.0

Общи условия

Активация на акаунт