Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами

  • 14 706
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 559
http://www.1agb.com/news.php?id=19

Здравейте! За втори път го пускам този линк, но не се сърдете, смятам че е полезно.
И аз четох, че в 11-13та седмица е по-точно това изследване. Привечер съм на това изследване и утре сутрин ще ви пиша как е минало. Мисля, че е добре да се направи повторно 16-20та седмица.

Относно гърдите-започнаха да растът още от началото и сега май спряха. Зърната много ми се промениха. По-тъмни са и по-твърди. Старите сутиени са ми малки. Майка ми ми подари един с много удобни твърди чашки с банел. Малко е бабешки ама е удобен Simple Smile

# 286
  • Мнения: 1 492
Къде се записахте, какви парички е прегледа? Само ултразвук или и кръвен тест ще правите?

# 287
  • Мнения: 231
Здравейте момичета,
Нямам време да пиша, но редовно чета ...
Мушмороче, дай някакъв телефон на 1 АГ за нухална транслуценция, че от 3 дни не ми се отваря сайта на болницата. Пробвах и от линка и през гугъл и ... не става Rolling Eyes Явно нещо нета ми е слаб или компа се е скапал  newsm78
Само дано не се окаже, че записват за седмици напред, че направо ще се окаже излишно да се записвам за скрининг 11-13 г.с. Ще остане за 16 г.с.
  bouquet

# 288
  • Мнения: 256
Добро утро!
Заповядаите тук!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237219.0
дано ви хареса

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 10:50 от mmagy

# 289
  • Мнения: 247
Здравейте и хубав ден на всички. Аз също се записах, но за 13 ноември. В същност изследването не се прави в „Св. София“, а в часния кабинет на д-р Янкова в 14 поликлиника и струва 65 лева. Ето ви и телефона от сайта 08895770717. Нека мамите, които са ходили на лекцията на списание „9 месеца“ след това да споделят как е минало и какво са им разказали.

# 290
  • Мнения: 1 792
здравейте мацки аз успях да се добера до компютъра за малко.
искам да ви кажа относно зърната какво ми каза мама-за да не се нараняват зърната по време на кърмене трябва сега всеки пъ като сме в банята да ги масажираме с гъбата.така ще се оформят и ще са по не чувствителни (или нещо такова)това са им го казвали едно време на консултациите.

# 291
  • Мнения: 1 492
здравейте мацки аз успях да се добера до компютъра за малко.
искам да ви кажа относно зърната какво ми каза мама-за да не се нараняват зърната по време на кърмене трябва сега всеки пъ като сме в банята да ги масажираме с гъбата.така ще се оформят и ще са по не чувствителни (или нещо такова)това са им го казвали едно време на консултациите.
Ти забрави ли, че имаме нова тема Grinning

# 292
  • Мнения: 1 792
 ooooh!серсемска работа тоя ремонт ми е изпил акъла. Blush

# 293
  • Мнения: 1 492
ooooh!серсемска работа тоя ремонт ми е изпил акъла. Blush
Я, ремонта, я хормоните Simple Smile
След няколко месеца ще се оправим. Laughing

# 294
  • Мнения: 425
Привет на вси4ки!  bouquet
 камелия ,аз също като теб имам назна4ен ултразвук при моя доктор,за спина бифида,и в същия ден ще ме прати на кръвно изследване за Даун в Май4ин дом.Датата когато ще ходя е 20 ноември-т.е. ще бъда 16-17 седмица някъде.Аз мисля 4е не трябва да се притесняваш
хубав ден на вси4ки!!

# 295
  • Мнения: 94
Мерси за приветствията, колежки  Flutter

Хм, мойта гин-ка нищо не ми е споменала за това изследване за синдром на Даун, бррр..то май било задължително за жени над 30г..(аз съм на 26 все още).
Като ме регистрира на 22.10. ми назначи 5-6 изследвания, които другия месец на контролния преглед да и представя...т.е. на 22.11.
На мен кодовете на направленията нищо не ми говорят, някоя от Вас разбира ли ги или има някъде в нета, откъдето да ги видя newsm78.

От утре съм в 13та седмица..

Някои пишете за киселини..аз имах гадене без повръщане и то от време на време, към определени манджи..сега ми понамаля доста гаденето, но пак съм си капризна за храната..ето сега ям сладолед, че ми се дояде безобразно  Rolling Eyes  Joy

# 296
  • Мнения: 7
И моята нищо не ми е споменавала още за изследванията за Даун. А другите ги направих още преди месец. И сега като отида на 05.11. даже и незнам вече какво ще правим. Тя изобщо не е споменавала за нови изследвания newsm78

# 297
  • Мнения: 34
Добро утро!
Заповядаите тук!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237219.0
дано ви хареса
МОМИЧЕТА ИМА НОВА ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт