Работна тема на Добричките майки

  • 20 456
  • 699
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 821
....всъщност....
отказах се от питането.....

# 76
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Amarena да от прежда ще са,но цветята са ми проблем.Но свеки обеща да ме научи.

# 77
  • Мнения: 3 810
Павлетутка, можеш ли да изплетеш същата бяла чантичка с розовото цвете от плат.. baby_neutral Симона я видя и си я хареса. Grinning

плетена или шита? newsm78съвсем си я опетлала Joy

Павлинке, аз даже се чудя тия цветенца какво да ги правя. Не знам дали ще се харчат като фибички, макарче Софиянки си поръчват отсега на плетящите.
Какви цветове искаш?(те са двуцветни, така че дай комбинация), а ти искаш от найлон ли?
Вчера какъв страшен найлонов конец видях в Агрото на стария битак(нещо като тънък сезал- различни цветове)!!! Ама не- ще карам с торбички...
Тестените фигурки миналата година лакирах с лак за нокти, но бяха малко. Сега ще трябва с лак за дърво предполагам. Драка ми подшушна че има...ще питам нея- какъв.
Амарена, с нетърпение очаквам подробности, защото това е не маловажен проблем,  времето лети. Арчела пише много рядко. Разбирам че е заета в момента, но започвам да се съмнявам че в последния момент...имам впредвид едни по- раншни писания(при едни още по- раншни уговорки), които няма да коментирам....
Ето видяхте ли? Едно момиче от Каварна иска да помага. Амарена, ти като по- вътрешна, пиши на Варненки за базара, моля те! Praynig
Според мен организацията и творенето трябва да вървят паралелно, а не всичко да се остави за последния момент.
Блу, щеше ми се да си беше задала въпроса. Сигурно е бил градивен.
кеми, дай мнение по червения ми текст Wink

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 958
Миме, кое от всичкото червено? Малко ми е трудно да се ориентирам толкова набързо, но ще го направя за 1-2 дни.

# 79
  • Мнения: 3 810
kemi, всичките ми червени питанки са на 4стр., но само се шегувах Hug
Надявам се да сте изкарали чудесно! Peace
Павлинке(нали може да ти викам така? че с това тутка накрая... Laughing) качих разни идеи за плетени неща оттук:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183529&photo=47
нататък...

Всъщност имам цели списания с плетени цветя, но не ми се рови...
Мислех си че и пеперудки може...

# 80
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505

мимиту подобре Павлета-баба ми е Павлина.Нещата са много хубави,но аз надали ще мога да ги направя,а с едната кука хич ма няма. ooooh!

# 81
  • Мнения: 643
Появих се!!!!!!!!!!
Сори за закъснението, но се оказа че немога да върша сто неща едновременно. Пък като бях по цял ден с малчо, си мислех, че ще мога да свършвам всичко. Но Проекта ни е написан, само остава да се окомплектова и да се прати, така че сега се отдавам на базара. Мими, искам да видя играчките дето си ги спретнала, имам една идея, но искам да знам колко са като бройка. Смятам, че мога точното им място за продаване.
Аз уж творя, ама изоставам, сега си намерих едно страхотно нещо, дето може исамо едно да стане ама........ ще видим.
За сдруженията незнам,  красито каза че ще минем през тях, така че, не е проблем, и тя е по свободна вече, днес и е последния много зает ден.
Подробностите ще ги оправим!
Нещата дето ги правите са супер, аз като гледам това дето аз го правя направо се срамувам от себе си, но си казах че принципно съм с двете леви. Къдрокоса незнам дали ви каза, ама едно и колие вече го забърсах между другото. Айде творете. Вече ще съм често тук, и аз ще творя между другото!

# 82
  • Мнения: 3 810
ar4ela, Радвам се че си тук, за базара е оттук нататък:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35966&photo=31
играчките за ръка също са опаковани поотделно така:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35966&photo=43
Като бройка са 12(по 4 джуджета, ангелчета и еленчета). Днес мисля да покроя малко и прасенца, слончета...и други твари, но нямам много платове.
Все още не съм правила и картинки за стъкло.
Има ли от организационна гледна точка нещо изяснено?

Павлета Laughing, това твои ли са? Много бих искала да видя нещата за които ти трябват цветенца. Ориентирай ме за цвят и размер и почвам Peace. Докато кърмя... Laughing

# 83
  • Мнения: 26
Мами, здравейте!!!   bouquet Присъединявам се към вас и когато успеете да организирате среща с удоволствие бих дошла  Hug Аз през цялата седмица съм в Добрич, но мога да остана и през почивните дни ако ще има среща Party Все още нищо не съм започнала да майсторя, но утре започвам, до днес обмислях идеите..да видим какво ще стане  Wink Вече следя темата с удоволствие и ще се включвам Simple Smile Толкова е хубаво че ви има Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 4 392
Jenny_V , дибре дошла!  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 810
Jenny_V, аз вече те броя като една от нас! Peace

Ето видяхте ли? Едно момиче от Каварна иска да помага.

това се отнасяше за теб Mr. Green
карай, другите сигурно четат и нямат думи Laughing

качих тук една камара идейки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=183529&photo=14
от там нататък

разгледай и това ако искаш.

Имам едно конструктивно предложение относно организацията, което да се реши окончателно другата седмица: Да решим най- сетне под кое крило ще сме?
Имаме два варианта:
1. Света мина- координатор Краси обр.
2. Фондация "Ръка за помощ"- координатор Амарена

Нека да се представят условията и да преценим добре всичко- плюсове и минуси.

Докато ме нямаше в Добричката тема е подхвърляно многократно къде ще се използват тези средства. Мисля че това трябва да се реши от човек, който има представа за обстановката не само на едно място, но има по- обща представа. За малкия дом миналата година говорхме надълго и нашироко, че не са чак толкова нуждаещи се, а и дори лелките раздават на хората около себе си Rolling Eyes, а сега пак се спряга...
Миналата година говорихме че дом Дъга е по- нуждаещ, Спинки спомена и за дома в Крушари, но това остана някъде нечуто и непрочетено.
Знам че рибата е още във водата, но ми се струва, че Краси вече има ясна идея как ще се разпределят, а сигурно и всеки си има мнение.
Нека изберем наистина най- добрия вариант.

# 86
  • Мнения: 167
Ама аз де съм спала, бе хора smile3555  5стр. сте изписали,пък аз сега вдявам за тази тема EmbarassedУтре ще чета...

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 958
Да, Миме, трябва да решим много работи  newsm78
Но няма да стане само с подхвърляне от този и онзи. Всеки си задава множество въпроси.
Предложението на Спинки не остана "глас в пустиня". Поне аз го прочетох и го помня, но нямам идея нито колко са домовете, нито кой е по-нуждаещ се. За това ни трябва човек с широк поглед и познаване на ситуацията изцяло. Поради тази причина предложих да се направи срещата с повече хора, в такова време, когато всеки ще може да отдели достатъчно време, за да се обсъдят повече варианти и да видим как ще действаме оттам нататък. Защото, да мислим реално, ако кажем, че ще обсъдим всичко в рамките на 1 час, няма да стане.

# 88
  • Мнения: 3 810
права си кеми- за 1час няма да стане.
Затова и Цоцоланка предложи да си изберем отговорници, че виж как не можем да се съберем....
Айде да изчакаме и  "Ръка за помощ" какво предлага, защото започвам да си мисля че от крилото трябва да се тръгне newsm78

# 89
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73806&photo=14
за тук ми прябват цветята,после ще снимам и чантичките от торбички и терличките са мой

Общи условия

Активация на акаунт