Работна тема на Добричките майки

  • 20 454
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 166
Аз нямам избор - доверявам се на старшите Wink Виждам обаче една срещичка се задава... Grinning Дайте да организираме нещо, да сплотяваме екипа около Диктаторите и да разпределяме задачки и отговорности. Определено доста мудно е темпото на комуникация тук, както е очевидно, че ни трябват бързи решения. Не знам как протичат срещите ви принципно, но е хубаво всеки предварително да си набележи и подготви интересуващите го въпроси и да ги споделим и обсъдим заедно / Wink/. Ще станат ясни доста неща, сигурна съм. А малко аперитив ще внесе и необходимата топлина и спокойствие, не е толкова трудно. Hug

# 691
  • Мнения: 2 821
Среща: неделя - ранен следобед - на кафе

Мнения моля Wink

Или не, понеже чакаме другат седмица отговори от печатницата и общината, тогава да е сряда - обаче за делничен ден незнам какъв час да предложа newsm78

# 692
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте Hug

За датите и аз съм За 12-15.12.

За диктатори  Winkи аз съм за Кеми, Краси , и Къдрокоса  Peace

# 693
  • Мнения: 166
Веднага получаваш един глас. Peace Малката ми ляга за следобеден сън в 13,30, съвсем приемливо ми е към 14,00 да се запозная с вас, където кажете! Hug Hug Hug
Охооо, датите май стават ясни!   Nature Partly Sunny

# 694
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз също съм за тези дати - 12-15!  Wink Обаче за срещата в неделя няма да мога, защото в събота сме на сватба в Бургас и после в неделя сме на гости у свекърва ми и свекър ми.  Laughing Ако искате наистина да е пак в сряда от 18,30 часа?

# 695
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ще дам своя глас за 12-15 декември.

Аз също предпочитам сряда, а часа 18:30 щом устройва другите, аз съм - за.

# 696
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Срещата уредихте Wink, обаче никой нищо не казва за координатора. Wink
Хайде смело, момичета. Peace
Амарена пожела да пуснем нова тема, защото иска да се заключи тази. Това е нейно право. Нека да уважим желанието й!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 11:08 от anuschka

# 697
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ако Кеми има желаие да пусне нова темичка. И аз 4ще се освободя за 18.30 часа.

# 698
# 699
  • Мнения: 167
приемам критиките на спинки за невклчването-оправданието е като дупето всеки си го има. Ф момента се жертвам жестоко Twisted EvilПасионария реве в ръцете ми и пиша с половин ръка но ще ксе справя- на полза роду newsm10Кеми ужасно браво за името на темата -щеми изядеш хляба откъм поезия ти, виждам  #Cussing outЗа срещата съм за-Имам молба към амаренка и всички които по една или друга причина са бесни или разочаровани- моля отговорете си на въпроса за какво се включваме в базара-за да работим заедно за децата или да пробваме колко сме важни в собствените си очи- аз лично съм за първото. И моля за пореден път не предвиждайте приходи за "Св. Мина"- всичко да отиде за децата ИЗОСТАВЕНИ ОТ РОДИТЕЛИТЕ СИИ напомням че те имат много повече нужда от това да ги прегърнем и гушнем, а не толкова от торбите ни. А за гушкането трябва мнооооого любов, същото е
нужно и когато правиш нещо особено за тези деца.Без значение е кой какво ти е казал или как те е погледнал-важно е да увиеш три шарени конеца около 1 клечка за зъби и това е любов. Аз лично имам нужда от това. Преди време голямата ми щерка писа едно есе за разликата между човека и звяра и финала й беше следния-"Всеки от нас се ражда с по един звяр в себеси-от всеки
от нас зависи дали ще убие този звяр или ще го отглежда цял живот

Общи условия

Активация на акаунт