ДЕКЕМВРИ гордо наближава - здрави бебчета ще зараздава!

  • 11 888
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 641
Благодаря ти Амадис.

Честит Рожден ден на БТ! Да си жива и здрава и най хубавото бебче през декември Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1
Честит рожеден ден Бабче Тони  bouquet newsm38 newsm59 Нека тази година за теб да прелива от здраве, късмет, усмивки и безброй прекрасни моменти с любимите ти хора! Желая ти прекрасен и емоционален ден  ura

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Честит племенник на Муниека!Да е жив и здрав!
Бабо Тонке.честит рожден ден.желая ти много здраве.хубаво и здравичко бебенце и небе изпълнено с много щастие!
Честита количка но Голди.много е хубава!
За подготовката на гърдите първия път се мазах с дефламол.нямах проблем с кърменето.
Хемоглобина ми е паднал малко 114 и мисля да се подсиля с нещо до секциото.че след операцията ще падне още.
Макси.стандарта при вас е различен.не подлежи на коментар.
В България корупцията икономиката я налага.това е!В родилно отделение.жената трябва да бъде уважавана в този момент.а те се държат с теб.като с престъпник.но не им се оставям.Бях свидетелка на какви ли не сцени с други майки.Моята лекарка е завеждаща отделение.посрещна ме рано сутринта.настани ме.след операцията ми помогна с раздвижването.За пари не сме говорили.не ми е цитирала.ние й дадохме от благодарност и за здравето на детето!

# 63
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро  Grinning
Бабче  Hug честит рожден ден. Нека всичко за  което си мечтаеш да ти се сбъдне. nbirthday
Това с обезкосмяването е било забавно. Не те ли боли  с епилатора? Аз не мога да издържа.
biska-piska честита племеница, да ви е жива и здрава.

# 64
  • Мнения: 1
Анима и аз мисля да си купя от тези одеялца и вероятно ще го ползвам при изписването. Настина са много мекички, а  освен това после спокойно може да се ползва и за в количката например. За вкъщи може би не е нужно одеалцето да е толкова плътно, но нека и другите мами споделят от опит Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 165
Баба Тонка  - newsm59 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !

Добро утро на всички, хайде на по кафе

# 66
  bouquet Честит рожден ден,бабче  Hug !Да си ни жива и много здрава и да продължаваш да ни радваш с писанията си  Mr. Green !Добре си се забавлявала посреднощтИте,а  Laughing Горките ни мъже в какви приключения ги вкарваме,а  Laughing Аз моя скоро ще го карам да помага при тая процедура ща-не ща.
Айде после пак ще се включа в купона тук.Трябва да си взема болничния,а така ми се спиии  Tired Ма така е,като цяла нощ ме краде един много красив ъъъ  ром  Blush ,а пък аз не бягах много бързо де,даже се попощипахме на една поляна  Blush
Айде до после

# 67
  • Мнения: 14
ДОБРО УТРО  Hug
Най-после успях да наваксам с прпуснатото, изчетох ви !!!
Разгледах ви покупките, много са хубави. Да са ви честити и със здарве да си ги ползвате. Аз още не съм снимала моите неща за бебка, но ще ги изтипосам като го сторя.

babaToHka , ЧРД! Да си жива и здрава и все така духовита.  bouquet Много се забавлявах с поста за растителността. Герой си, браво!!! Аз далеч не бях толкова смела и прибягнах до услугите на мъжа ми и бръсначката. Той се справя много добре и много се забавлява, но после искаше други неща, ама с тези контракции не го огря милия. Сега редовно правим тези както ги нарича той "космически процедури"
Честити племенници на Муниека и Биска! Да са ви живи и здарви и да им родите по едно пухкаво и здарв братовчедче през декември!  bouquet
Честита количка на Голдън. Фен съм на куини, така че няма нужда да казвам колко е хубава. Със здраве да си я ползвате.
За хлебопекрана говорехте нещо. Аз имам такова чудо-подарък за сватбата и съм много доволна, позлвам я не само за месене, а и за печене- хлебчета, кексчета, козунаци стават идеално. Моята е мулинекс- чудна машинка!
Сигурно съм пропуснала нещо, но стига за сега, че пак стана километричен пост.
Хубав ден  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро  Grinning
Хей ме на уж по-стара, а всъщност си се чуствам все същата кукувица години наред. Само дето преди години сутрин с песни ме будеха родителите ми (и брат ми, кучето, котката и другите налични животинки), а сега ухилено детенце и любящ съпруг кроят изненадите. Да си призная, никога не съм си представяла, че на 29 ще съм отдавна омъжена с голямо дете и друго на път. Но все пак голямата равносметка ще дойде следващата година. Ако тогава към двете живи и здрави дечурлига и все така обичния мъж прибавя и докторска степен, ще съм премного доволна.
Благодаря ви за пожеланията Hug Ето каква торта съм избрала да ви почерпя:

Приликата с действителни лица и събития е случайна  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 534
amadis-4e, пробвай следната пропорция (за около кило хляб, тесто):
300мл прясно мляко + кисело мляко, едно яйце, 2с.л олио, 1с.л. сол, отгоре слагаш около 600гр брашно и върху брашното натроши 1/3 от малко кубче мая...
това е моята рецепта и стана...първо правих хляб, после тесто, от което стана чудесна пица и мекици...
опитах се да ти пратя на лични, но ти е препълнена кутията...

# 70
  • Мнения: 469
Бабо Тонке, честит рожден ден и от мен !!!! newsm59 nbirthday newsm67

Пожелавам ти едно леко естествено раждане, едно здраво сладко бебче и само приятни емоции през годината! Да си жива и здрава!

# 71
  • Мнения: 127
Добро утро и от мен!Бабче,честит рожден ден! newsm59От здраве ,щастие и любов да не се отървеш,и здраво и послушно бебе през декември!Направо си герой с тези разкрасителни процедури! Laughing Аз се каня да посетя козметичката по тоя повод,ама направо ме е срам от жената,че и при мен положението е трагично Mr. Green А вече не мога да се сгъна да си изрежа ноктите на краката,камо ли да си направя някакво подобие на педикюр!На мъжа ми не смея да му поверя тази отговорна дейност,та май и на педикюр трябва да ходя!Не искам да се явя в родилното с някакви гарвански нокти!
 И аз имам такова меко одеалце,смятам да го ползвам за изписването и в количката после.Вчера даже го изпрах,както и други бебешорски неща,които съхнат по-трудно,че в това мрачно и влажно време...

# 72
  • Мнения: 686
Честит рождин ден Бабче.
Честита племенница на Биска.

# 73
  • Мнения: 482
Баба Тонка, честит рожден ден! Пожелавам ти всеки ден животът да ти поднася от малките си радости, които ни карат да се чустваме щастливи! А за кръглата годишнина - и докторска степен! Весел празник и много изненади!

# 74
  • Мнения: 1 065
 newsm59, Бабче! Жива и здрава бъди! И все така хубава и духовита, разбира се  Grinning!
И честито на лелите, на мамите, които пропуснах напоследък, на всички с нови придобивки... прегръдки за всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт