перманентен грим къде?

  • 5 486
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
Искам и  аз темпераментен гриииииииим!!!  Crossing Arms Пък!! cry

Само ако си слушала иначе не.Непослушничките няма да получат нищо!!! Naughty
Ама ще стана по- темпераментна, нали? Whistling
Обещаваш ли? Crossing Arms Joy

# 61
  • Варна
  • Мнения: 782
Не е смешно... трагично е... и не заради това, че авторката е объркала дадената дума, а заради това, че момичета, претендиращи компетентност по въпроса, вместо да й разяснят, й се присмиват...

Мнението ми по темата се базира само на първия пост на авторката. Цитатите, извадени от други нейни постове, няма да ги коментирам...

# 62
  • София
  • Мнения: 1 890
Какъв пост, кви 5 лева бе, всичките и постове са смехотворни, а за правописа по-добре да не отварям дума.  hahaha Мен пък ме притесняват хора, които не биха се засмяли на това заглавие  Laughing

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 21:34 от Mirena80

# 63
  • Мнения: 4 435
Искам и  аз темпераментен гриииииииим!!!  Crossing Arms Пък!! cry

Само ако си слушала иначе не.Непослушничките няма да получат нищо!!! Naughty
Ама ще стана по- темпераментна, нали? Whistling
Обещаваш ли? Crossing Arms Joy


АмЧи как мислиш?Нали затова се прави...

# 64
  • Мнения: 7 723
Не е смешно... трагично е... и не заради това, че авторката е объркала дадената дума, а заради това, че момичета, претендиращи компетентност по въпроса, вместо да й разяснят, й се присмиват...

Мнението ми по темата се базира само на първия пост на авторката. Цитатите, извадени от други нейни постове, няма да ги коментирам...
Мен па са ми смешни такива псевдо моралисти като тебе.
Аз лично към авторката нямам лоши чуства.
Чуло- недочуло момичето, запомнило- незапомнило- простено й е.
Аз също, като чух думата за първи път попитах няколко пъти
"Как?, Къв грим?, Как беше?"...и т.н. Crazy Crazy Crazy
Стана ми смешно, защото направих асоциация с думата темпераментен и грим...
...и си се смея.... Joy Joy Joy

# 65
  • Мнения: 7 723
Не е смешно... трагично е... и не заради това, че авторката е объркала дадената дума, а заради това, че момичета, претендиращи компетентност по въпроса, вместо да й разяснят, й се присмиват...

Мнението ми по темата се базира само на първия пост на авторката. Цитатите, извадени от други нейни постове, няма да ги коментирам...
п.п- аз също бях прочела само първия пост.
Сега изчетох всичко по темата. Съветвам и теб да направиш същото. Wink

# 66
  • Мнения: 1 069
Е, ква е тая работа сега?
Като пита човек за перманентен грим- 5 човека се изказват! А като пита за темпераментен- 4 страници! Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 7 723
Е, ква е тая работа сега?
Като пита човек за перманентен грим- 5 човека се изказват! А като пита за темпераментен- 4 страници! Rolling Eyes

....и нищо по темата- за темпераментния грим, де! Whistling Joy

# 68
  • Мнения: 1 069
Е, ква е тая работа сега?
Като пита човек за перманентен грим- 5 човека се изказват! А като пита за темпераментен- 4 страници! Rolling Eyes

....и нищо по темата- за темпераментния грим, де! Whistling Joy
Е, тя темата се изчерпа! Аз съм съгласна. Не мога да добавя нищо!

# 69
  • Мнения: 138
Аз пък прилагам ИМАНЕНТЕН,ИМАГИНЕРЕН,ПЕРГАМЕНТЕН и накрая ПЕРПЕТО-MOБИЛЕ грим .. Joy hahaha
 

# 70
  • Мнения: 140

хубаво е да се подиграваш на другите защото така не виждаш собствените си грешки и недостатъци

# 71
  • Мнения: 7 723

хубаво е да се подиграваш на другите защото така не виждаш собствените си грешки и недостатъци
Каква мъдра мисъл и много подходяща в случая... Outta Joint Laughing

# 72
  • Мнения: 1 541
О, хайде стига вече с тази прекомерна и безгранична "толерантност"  Tired Изтърка се! Никой не и се е подигравал, но няма нищо странно в това, че на толкова хора им стана смешно. Обикновено подобни грешки с думичките правят малките деца, а не големи, претендиращи за образовани, хора. Нямаше да се стигне до по- остри реплики, ако самата авторка на темата беше се засмяла на собствената си греша и си беше коригирала заглавието, а не да се прави на "случайно объркала клавишите" и да обяснява на другите какви са деца и тн.........Тя самата е доста неуравновесена (по мое мнение), съдейки по агресивната и доста невъзпитана реакция,  и определено, ако някъде гримират темперамента на човек, тя незабавно трябва да го намери и посети  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 114
О, хайде стига вече с тази прекомерна и безгранична "толерантност"  Tired Изтърка се! Никой не и се е подигравал, но няма нищо странно в това, че на толкова хора им стана смешно. Обикновено подобни грешки с думичките правят малките деца, а не големи, претендиращи за образовани, хора. Нямаше да се стигне до по- остри реплики, ако самата авторка на темата беше се засмяла на собствената си греша и си беше коригирала заглавието, а не да се прави на "случайно объркала клавишите" и да обяснява на другите какви са деца и тн.........Тя самата е доста неуравновесена (по мое мнение), съдейки по агресивната и доста невъзпитана реакция,  и определено, ако някъде гримират темперамента на човек, тя незабавно трябва да го намери и посети  Sunglasses
Естествено ,че ми е смешно,поправих се, ама вие куклички така ме нападнахте ,че мани мани.
Но няма значение  Grinning

# 74
  • Мнения: 5 317
ква е таз тема бе Crazy

Общи условия

Активация на акаунт