Сливен 19 - да подарим детска усмивка

  • 17 487
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 76
 Иве, Меги, супер е!
 Нели, ще успееш! newsm10 Винаги може още малко  Mr. Green
 Аз тази нощ си пожелавам зимен сън ( със зимни картини, не толкова дълъг  Mr. Green въпреки че и това не е лоша идея  Wink

# 241
  • Мнения: 76
 Добро утро! Hug
 Всички надежди за сън се изпариха. Малката се събуди в 5.15. Laughing
 Така че кафето тази сутрин е от мен!
 
 Хубав ден, момичета!

# 242
  • Мнения: 237
Добро утро на всички!!!
Жен-шен, благодаря за кафенцето Wink А Алекс още и още се събужда поне по веднъж, така че мечтата ми е поне веднъж да се наспя нормално Sad

# 243
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Тошко към 3 години започна да спи по цяла нощ (и добре че стана така, че Велина тогава се роди и ставах само за нея). И тя по това време започна да спи по цяла нощ, на 3. Което не пречи например тази нощ да сънува кошмари (Тошко и взел нещо  Hands Clap, но не разбрах какво) и цели 3 пъти да хленчи насън. Тя не разбра, но аз се събуждах нали. Та считам, че вече спят по цяла нощ - 3+3 години = 6 години. Е аз вече не се чувствам добре, ако не стана поне един път на нощ. moresmile

# 244
  • Мнения: 1 063
Добро утро!

Благодаря за кафето на неспалите, на обяд да наваксате Wink

Меги прекрасна картинка,все едно не живеем едно до друго Mr. Green при вас е валял повече сняг Laughing

Страхотен ден Ви желая!


# 245
  • Мнения: 7 430
...добро утрО и от нас Hug
И аз съм от завистливите - така ми се иска малко снежец Wink

Отдавна не съм писала....ето сега Мишата иска и той да пише ooooh! но двамата ми юнаци са с варицела, отделно Вики има бронхит, Мишата е с конюнктивит, кашлят като стари пушачи - имаше ходене по болници, снимки...и сега се гледаме в къщи..

Ох, хайде като заспят ще пиша Wink

# 246
  • Мнения: 1 063
 smile3556
Бързо оздравяване на Мишо и Вико,никакви такива екстри и комбинации повече #Crazy

# 247
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дидка, бързо да оздравяват юнаците. И за теб по-малко притеснения

# 248
  • Мнения: 119
Здравейте!

Напоследък нямам много време да пиша.
Бързо оздравяване на юнаците на Дитка!
И нашата група е в карантина от варицела , но за сега Велизар няма. Днес не е на ясла защото сутринта баща му си беше в къщи и той като го видя....... " не яслаааа!"
 
Преди време бях писала  всички които имат играчки в излишък да ги съберем и да ги занеса в нашата ясла и знам че имаше желаещи , затова ви предлагам да си организираме скоро една среща , а и не само играчките да са повод де! Вече се забравихме!

Сега ще се опитам да събера от майките малко пари  (от яслата)  и колкото не достигат да намеря един спонсор да се купи телевизор и DVD . Ще се опитам да използвам момента на коледните намаления , така че ако някой има идеи да споделя!

Ирен, какво стана с дома в Асеновец? И с идеите за коледен базар?

Качих малко снимки от рождения ден и кръщенето на Велизар:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193016&view=1&

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193024&view=1&

Имаме две торти защото кръщенето беше  3 дни след р. ден.

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 16:02 от mamasewi

# 249
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте отново, мами от Сливен!
Аз изкарах 4 дни в града под Сините камъни, но времето беше меко казано неприятно и така и не се разходихме с малката... Затова пък докато пазарувахе с таткото разни неща из центъра и попаднах за своя огромна изненада на фирмен магазин на САНО. Ако си спомняте, преди време ви бях питала знаете ли къде продават този израелски прах за пране на бебешки дрешки, понеже ми е любим - за едни познати в Сливен. Е  - имало го и при вас, даже цял фирмен магазин, напазрих и много други санитарни продукти, ако и те са толкова добри ще споделя... За ваше инфо - магазинчето е един гараж зад ресторант Печ.
Поздрави и хубава седмица!

# 250
  • Мнения: 76
 Добро утро!
 Днес времето е слънчево и ще има разходка! Laughing
 Дидка, бързо да се оправят дечицата! А и като зная на теб какво ти е... Изпращам ви много положителна енергия!  Hug
mamasewi, идеята за среща ми харесва! Аз все много се каня и като дойде време все се случва нещо и не мога да дойда. Sad
 Ползотворен ден на всички!

# 251
  • Мнения: 9 903
здравейте Simple Smile отдавна не съм се вясвала насам, но сега до края на месеца ще бъдем с малкия в Сливен. Ако някой иска да се видим с деца или без, да свирка Simple Smile не знам къде да го водя хлапето, само къщата на приказките се сещам.....

# 252
  • Мнения: 7 430
....мерси на всички за хубавите думи  bouquet  bouquet  bouquet

Тити, аз мисля, че ти имам телефона и дано успеем този път се видим с теб Hug

За варицелата момичета мисля, че моите юнаци не я карат  Thinking
Преди няколко месеца пак се излъгах и помислих, че имат, но след като не се появяват нови пъпки...както и сега - значи няма нищо такова Peace

....хайде срещата кога ще е Mr. Green

# 253
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ако някой като мен се опитва да отвори линковете от кръщенето  и РД на Велизар - ето правилните
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193016&view=1&
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193024&view=1&

Севи, като даваш линк, или излез от профила си, или пък има една опция Виж албума - така ти го виждаш както ще го видим ние; и тогава вземи линка. А иначе си е само за теб това, което се вижда.

alex_shu, ами той не е бил на видно място. На мен това зад ресторант Печ ми звучи много забутано. Даже и сега се мъча да си представя къде е и трудно ми се отдава. Там отзад има доста неща, а пък и аз от 100 години не съм минавала оттам. Най-много по главната.

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 10:34 от М_е_г_и

# 254
  • Мнения: 54
И аз съм за среща Hug....само кажете кога и къде.Наистина отдавна не сме се срещали.

Общи условия

Активация на акаунт