Питанка за едни жени с едни Фурли.

  • 7 346
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 835
Темата се развива задоволително, но ме човърка как Фурла минава за нещо дизайнерско, а си е съвсем конфекционна чантичка за чиновнички. Луи Вюитон бе веднъж споменат и то мимоходом. Това са чантите, всъщност. Същината на чантите. Фурлите са за народа. Както каза Шанелката, тук всички би трябвало да са с фурли, а спорът да върви покрай бутиковите работи. Срам за красива мама, срам.

 Joy Joy Joy

А на бас, че новия ник на Стоенча ще е "Тъпа женка, ама с чанта Луи Вюитон". Какво ще правят женките с Фурли, идея си нямам. Голям проблем.

# 136
  • Мнения: 281
Аз се "записах" с Birkin bag на Hermes за $64,800 в другата фурленска тема.
Ако някой отегчено е наддавал за нея, да каже.

# 137
  • Мнения: 1 629
Тео, жалко е при толкова капацитети тук да няма една свястна тема за мода, тренд, лайфстайл...само дребни размирици. Кой кво си купил, кой какво не бил. Буржоазщини.

# 138
  • Мнения: 1 629
Мери, четох аз, ма къв хЕрмес, кви петдесе бона, ти ни прати в открития космос.

# 139
  • Мнения: 281
$ 64,800...Мюриель, ти $14,800 за нищо ги нямаш, май. Simple Smile

# 140
  • Мнения: 2 032
Темата се развива задоволително, но ме човърка как Фурла минава за нещо дизайнерско, а си е съвсем конфекционна чантичка за чиновнички. Луи Вюитон бе веднъж споменат и то мимоходом. Това са чантите, всъщност. Същината на чантите. Фурлите са за народа. Както каза Шанелката, тук всички би трябвало да са с фурли, а спорът да върви покрай бутиковите работи. Срам за красива мама, срам.

Hermes (Birkin или Kelly), разбира се.
Balenciaga.
Bottega Veneta.
Даже Marc Jacobs.
Louis Vuitton е най-копираната/пиратстваната марка чанти, което някакси рефлектира лошо на оригинала.

Аре, измихме срама, хайде моля друга тема.
Ако не мързеше, щях да поразсъждава за явлението "It Bag" през последните няколко години. Продаването на малко парченце от Стила на Живот. Меренето на пишки, но с чанти, по женски му. Глупостта на потребителя. Бла-бла-бла.
Но имам да правя нещо по-смислено.

# 141
  • Мнения: 3 835
Тео, жалко е при толкова капацитети тук да няма една свястна тема за мода, тренд, лайфстайл...само дребни размирици. Кой кво си купил, кой какво не бил. Буржоазщини.

Недей така, притесни ме. Тъй като съм обявена от Стоенча, за видна столична буржоазка, чувствам известна вина за отсъствието на подобна извисена тема. Паве съм все пак, П.Д.П.. (Съкращение на виден Пловдивски булевард, от който аз съм видна частица) Логиката ми убягва нещо, столична, па после пловдивска булевардна, ама нейсе! Mr. Green

# 142
  • Мнения: 1 629
Алис внесе стил, но и марка. Съгласна. Глупостта на потребителя е алогична и не е пропорционална на портфейла му, както личи и от тази тема. Глупостта човешка, като намериш време, може за я разцъкваме(тук се класирам).

# 143
  • Мнения: 5 877
Уф. Вижда ми се адски тъпо да бачкаш, за да вземеш челно място в състезанието по чанти.
Освен ако по някаква причина чантите не те влекат.

Абе тези фурли събират ли формат А4?

# 144
  • Мнения: 3 835
Абе тези фурли събират ли формат А4?

Ти си уникална! Обичам те! Heart Eyes Joy Joy Joy

# 145
  • Мнения: 25 619

Недей така, притесни ме. Тъй като съм обявена от Стоенча, за видна столична буржоазка, чувствам известна вина за отсъствието на подобна извисена тема. Паве съм все пак, П.Д.П.. (Съкращение на виден Пловдивски булевард, от който аз съм видна частица) Логиката ми убягва нещо, столична, па после пловдивска булевардна, ама нейсе! Mr. Green

Тц, тц, тц... Не остана нищо свято вече! Едно време само плочките пред Тримона имаха важно икономическо значение, сега и павета ли не останаха свободни?  Crazy

# 146
  • Мнения: 1 503
Уф,Големи сте заядливки.
Човек не може от вас и менние да изкаже.Туко виж  се появила някоя грамотна,перушинеста дама ,яхнала метла и те обвинила за неграмотник!И да,според мен човек е добре да знае кое му отърва и кое не!Мое мнение,моля не ме разстрелвайте заради него Praynig

П.П.М/у другото тези чанти не са ми по вкуса.Пак лично мение,извинете(скрийте пушките)

Общи условия

Активация на акаунт