Желаете ли да участвате в "Часът на мама"

  • 5 526
  • 118
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 886
Да бих Peace Peace Peace Peace Peace

# 91
  • Мнения: 5 401
И аз съм кърмила на задната седалка неведнъж докато той се бунтува в столчето си. Един-единствен път съм го вадила по време на движение и повече НИКОГА няма да го направя.  Peace   Crossing Arms Беше по пътя Бяла-Русе - много натоварен участък, наситен с ПТП-та. Помня, че в следващите няколко дена имаше тежки катастрофи, даже не искам и да си спомням!

Днес ни снимаха в предаването, ама много ма е срам!  Embarassed Въобще не успях да кажа това, което бях намислила за кърменето, но по време на паузата за реклами се поспяхме с водещите по темата "не ти ли рови в блузата".  Simple Smile Бавачката каза, че Каби се държал достойно, а режисьорката - че много са го снимали. Чаааак на 20-ти ноември ще ни дават.

Говорих с момичето от предаването, Жана. Тя чете темата, предполагам, че и успоредната в Клюкарника, така че или тя ще се регистрира и ще публикува темите, или ще ги праща на мен. А хЕкселския фал се увеличава с бясна скорост! В края на предаването, което тази сутрин снимаха, Боги, водещата, каза, че всяка майка, която иска да участва, може да пише на мейла им. Ако не желаете да изпращате личните си координати на непознат човек, в случая на мен, можете да изберете този вариант.  Peace

# 92
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Това е хубаво, но си мисля, че е редно да споменават откъде са майките, участващи в предаването - иначе казано, от бг-мамма.ком. Иначе не мисля, че е редно да се набират участници Confused макар с хубава цел.

# 93
  • Мнения: 5 401
Това е хубаво, но си мисля, че е редно да споменават откъде са майките, участващи в предаването - иначе казано, от бг-мамма.ком. Иначе не мисля, че е редно да се набират участници Confused макар с хубава цел.

Съгласна съм, ще предам, но дали ще стане е друг въпрос.. По всяко време мога да прекратя "набирането", ако мислите, че е нередно.

P.S. Махам линка към темата от подписа ми.

# 94
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
pearly  благодарско  bouquet
подсети ни пак на 20-ти Wink

# 95
  • Мнения: 1 924
Това е хубаво, но си мисля, че е редно да споменават откъде са майките, участващи в предаването - иначе казано, от бг-мамма.ком. Иначе не мисля, че е редно да се набират участници Confused макар с хубава цел.
Или по-точно-от кърмаческата "секта" към бг-мамма.ком Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 886
Това е хубаво, но си мисля, че е редно да споменават откъде са майките, участващи в предаването - иначе казано, от бг-мамма.ком. Иначе не мисля, че е редно да се набират участници Confused макар с хубава цел.
Или по-точно-от кърмаческата "секта" към бг-мамма.ком Mr. Green

Хахаха КЪРМАЧЕСКА СЕКТА  звучи гордо и супер Laughing Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green Party Party Crazy Crazy Flutter

# 97
  • Мнения: 30
Здравейте момичета, аз малко късно се включвам в темата, но следя предаването винаги когато мога. Бих участвала с удоволствие. Имам едно питане обаче как може да се разбере кои ще са темите, за да се запишеш за участие?

# 98
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
tociza , pearly може да ти даде повече инфо пиши и на лични

# 99
  • Мнения: 5 401
Момичета, вашите контакти са включени в списък, но засега няма да го изпращам на редакторката на предаването, понеже се надяваме БГ-Мамма и Часът на мама да се договорят официално за участието на форумски мами. Така е редно да стане!  Peace  Praynig Дано другата седмица това да бъде факт и всички да са доволни!   bouquet

Надявам се никой да не се чувства подведен! Търпение!   bouquet

# 100
  • София
  • Мнения: 5 203
Най-после видях кърмене в ефир!
И то по най-приятния начин!
Благодаря на предаването!

# 101
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-после видях кърмене в ефир!

е аз го пропуснах, уж редовно го следя
 Flushed

# 102
  • Мнения: 195
Моля да напишете в кое предаване са давали кърмене в ефир за да го гледам в нета.

Относно участието в Часът на мама и аз бих се включила в списъка, имам две деца и темите които ме вълнуват са много, а и в момента се кърмим очаква ме захранване а моето момченце се оказва с АД доста сложна ситуация дано да включат и такива теми

Очаквам да сключите "шествие" с бтв  #Crazy

# 103
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Моля да напишете в кое предаване са давали кърмене в ефир за да го гледам в нета.
преди малко го догледах, мисля че беше това от 01.10

# 104
  • София
  • Мнения: 3 121
Сутрин ли са снимките за предаването?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт