Желаете ли да участвате в "Часът на мама"

  • 5 515
  • 118
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 026
Искам да участвам,но съм от Плевен.Трудничко ще ми е  Rolling Eyes

# 106
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сутрин ли са снимките за предаването?
мисля, че да така поне споделят мамите които са участвали до сега

# 107
  • Мнения: 5 401
Сутрин ли са снимките за предаването?

Нас ни извикаха в 10 ч., но екипа се уговори с бавачката за следващото предаване към 12 ч. Нямам представа колко снимат на ден.

Искам да участвам,но съм от Плевен.Трудничко ще ми е  Rolling Eyes

С нас имаше една мама от Пловдив, която беше поканена за цялото предаване, заради голямото й желание да участва. Така че, ако имаш желание и възможност да пътуваш, ей къде е Софията.   bouquet

# 108
  • София
  • Мнения: 1 056
malkataeliza, много се извинявам за намесата не по темата, но не мога да се сдьржа и ми се иска да ти кажа, 4е е рано о6те да се захранвате, новите препорьки на СЗО са за кьсното захранване - след 6-ти месец. Препорь4вам ти да се порови6 из библиотеката за това и да не бьрза6...

# 109
  • Мнения: 7 418
malkataeliza, много се извинявам за намесата не по темата, но не мога да се сдьржа и ми се иска да ти кажа, 4е е рано о6те да се захранвате, новите препорьки на СЗО са за кьсното захранване - след 6-ти месец. Препорь4вам ти да се порови6 из библиотеката за това и да не бьрза6...
   извинявам се и аз,че се намесвам...но момичето каза ли,че ще захранва бебето сега, на тази възраст? newsm78 Май само спомена,че й предстои......

# 110
  • Мнения: 195
Точно така престои ми и не мисля да бързам със захранването още повече, че хомеопатката при която водих бебо потвърди че има АД и ще изчакаме със захранването поне до 6 месец. Ако разбира се всичко с кърмата е наред. Само споделих темите по които ще очаквам инфо от предаването.
Благодаря Loreley

# 111
  • Мнения: 3 926
Тъй... добре ще е да се говори за алергиите и техните разни и разнообразни прояви в това число и АД, обаче като знам кои са двете възможности за компетентни гости... и просто знам за какво предаване ще стане дума Confused Или ще поканят Маринова, или Мустаков. И двамата имат своите добри и лоши качества като събеседници, и двамата са еднакво скептични към дългото кърмене или поне изобщо не го поставят в основата на добрия път към отърването от алергията... Кофти Confused
Хомеопат пък трудно ще поканят точно по тази тема... така че ... но те със сигурност ще направят такова предаване и по-добре вътре да има форумски майки, отколкото да има "чужди", които са следвали точните антихистаминови препоръки Thinking
Ама в този случай всеки си гледа от камбанарията. Аз знам през какво преминах с атопията и алергията на Сияна. И знам, че пак бих предприела същите мерки за лечение.

# 112
  • Мнения: 3 718
ПАТИЛАНЕЦ печен, има още един "известен" доктор алерголог, Мирчев се казва. Виждала съм го споменат във форума, а и познавам майки много доволни от него. За АД основното което е препоръчал е бебето да се държи голо, докато на другите двама...ми те май абонират майките за тоя или оня продукт и после гледат ефекта. Може и да не съм права, ама не може да са само тия двамата.

# 113
  • София
  • Мнения: 3 524
записче и тук

# 114
  • Мнения: 5 401
Абсолютно сте прави за отношението на великите специалисти към кърменето! И мен се опитаха да абонират към Фризо-то, да ми обясняват колко е вредно кърменето след 6-тия месец, как трябвало да захранвам бебе на 4 месеца и да замествам обедното хранене с кърма.  ooooh!  Crossing Arms Добре че живея в БГ-Мамма, та да оцелеем с бръмчето!  Hug  Praynig

# 115
  • Мнения: 195
Присъединявам се към ПАТИЛАНЕЦ печен, моята дъщеря е с АД и 7 години никой не можа да ни помогне напълно. В момента ръцете и са в ужасен обрив, а сега и бебо е целия в обрив, но аз го заведох на хомеопат и ще видим дали това ще промени нещо.

# 116
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
какво е АД?

# 117
  • Мнения: 30
ViFResh, благодаря ти за отговора, ще говоря с pearly Simple Smile
Що се отнася до АД-то (АД - атопичен дерматит -някой питаше) мнението ми е, че е ужасна гадост и искрено съчувствам на бебетата и майките им. Аз изпитвам панически ужас от тази болест и при най-малкия обрив на дечкото се моля да не е АД.
Що се отнася до докторите ще дам едно друго име д-р Илиев той е педиатър и дерматолог. Била съм на 2 негови лекции свързани с АД и той твърди, че болестта не би трябвало да е приоритет на алерголози защото основната причина за нея е храненето и , че се лекува именно чрез правилно хранене.
Не мога да кажа колко е добър лекаря, но му имам вяра, защото и неговото собствено дете е имало АД. Ако някоя мама иска да отиде на преглед при него нека ми прати лично съобщение и ще дам координати.

# 118
  • Мнения: 6 323
Нямам нищо против нормално взаимно сътрудничество с предаването, но не считам, че е колегиално и коректно да се набират участници за предаването без договорка с нас.
Изключително горчив е привкусът на усещането, че биваме употребени. Факт е, че надали в България има друго реално или виртуално място, на което да са събрани толкова много майки и да са формирани толкова различни групи родители (многодетни, осиновители, родители на деца с проблеми, самотни родители и т.н.)

Докато няма официална договореност за сътрудничество, няма да допускам теми за набиране на участници в предаването.

П.П. редактирах постинга си, тъй като счетох, че публикацията ми бе по-емоционална от нужното и бе написана в състояние на афект. Извинявам се, ако съм засегнала някой потребител.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 10:31 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт