За жените които нямат Фурли....

  • 9 397
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 281
Именно, коригирах се, защото не те разбрах.
И все пак това е шега.
Не го казвам, за да спорим.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 11:28 от maria lu

# 91
  • Мнения: 291
От Фурла, през Хермес, сега на Бугати минахме... Утре сигур' сарайте ще си мерим  Whistling

# 92
  • Мнения: 431
От Фурла, през Хермес, сега на Бугати минахме... Утре сигур' сарайте ще си мерим  Whistling

За утре остана само меренето на площта на собственото ни тропическо островче и обсъждането на космическия туризъм. Чакам с нетърпение.

# 93
  • София
  • Мнения: 3 099
Пфу,Бугати!Не го харесвам,защото има смешна форма,не е произведено в Германия и  няма да се качи на бордюра.

Шанел, аз или ти се променяме?! И тук съм принудена да се съглася и вече ... да те прегърна!  Hug(между другото, познавам Слави лично и го харесвам!  Wink )

ПП Бу, моля те не издухвай това важно признание! Не се знае кога и дали пак ще се случи... Извини ме - чрез нисък мой поклон - за спама! (оттегляне заднешком към изхода)

# 94
  • Мнения: 2 161

Шанел, аз или ти се променяме?! И тук съм принудена да се съглася и вече ... да те прегърна!  Hug(между другото, познавам Слави лично и го харесвам!  Wink )

Ивонска,скъпа Ивонска,аз веднъж претърпях провал с Дафодил.Беше ми неприятна,а сега ми е безкрайно симпатична.Ако и с теб се случи така,просто незнам.Неизгодно ми е да го кажа,но като че ли и аз ще те прегърна.По принцип бурно ми започват само любовите,а сега гледам,че и виртуалните симпатии така се получават.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ха, егати съвпадението, Шанел, взаимно е. Мисля да пратя мъжО да плава и да заформим една компания  Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 2 840
Е т'ва е - дойде ред и на любоФта.

# 97
  • Мнения: 4 447
Внимавайте със спамо-чат-а!

# 98
  • Мнения: 742
Аз Фурла нямам, обаче баба ми има 3 чанти Луи Вютон,  като тези:

http://www.elle.com/collections/9982/louis-vuitton-spring-2007-r … -collections.html

Последно като ги видях, беше натъпкала вътре празни буркани. Селска работа, какво ти разбира от моди.

# 99
  • Мнения: 7 263
Жена без фурла е като
мъж без един тестис!

Аз нямам и въпросните обувки, явно ми липсват и двата Mr. Green

Срам голям  hahaha hahaha hahaha
Срам голям hahaha hahaha hahaha
Но пък ще го преживея знам  bowuu bowuu

# 100
  • Мнения: 46
Аз Фурла нямам, обаче баба ми има 3 чанти Луи Вютон,  като тези:

http://www.elle.com/collections/9982/louis-vuitton-spring-2007-r … -collections.html

Последно като ги видях, беше натъпкала вътре празни буркани. Селска работа, какво ти разбира от моди.

Ауу, и на сестра  ми свекър и има от тези!!!  И него го видях  да ги ползва за буркани.... newsm78. Предполагам си ги е купил със спестяванията от дългогодишната работа в дипломатическите служби по чужбина, сега разбирам защо винаги е толкова стилен този човек, даже до стаичката на междуетажното ходи със маркова чанта.......сигурно  да не би да го  засече леля Пенка от 3-тия етаж с Фурлата и да се сконфузи.... newsm78/тя е новобогаташка-реститутка, бивша  кабаретка, всички са респектирани от нейното богатство и  употребата му!/ Laughing

# 101
  • Мнения: 918
ellyst, от бутика в Димитровград ли ги е купила Laughing Мама Кенга много ги тачеше, били незаменими на дълъг път. Явно тя ги е открила за модата Thinking

# 102
  • Мнения: 2 161
На Луи В. предлагам да му казваме вече бай Луи.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 099
На Луи В. предлагам да му казваме вече бай Луи.

Само някой, държал матурите на английски да не чукне "х" вместо "л" на клавиатурата....

# 104
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Всичко, което видях от линковете е толкова ужасно грозно, че се чудя само зарад` етикетчето ли се котират тези стоки. Ми те приличат на чантите на баба ми родно производство, ръчна изработка, от 1940 година и то след дълго носене и пазене в гардероба с нафталин. Също толкова ми напомнят на чантите от по 9 лева по павилионите по спирките.
А Фурла- баси името- страхотен лаф се е родил Grinning Поздравления  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт