Лунна диета -26.10/петък/ - 7.52 часа

  • 3 796
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 345
ХАЙДЕ НА ЛУНАТААААА!!!!!! УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!! АЙДЕ ДРУЖНО ДА ВИЕМ СРЕЩУ ЛУНАТА ,ТОКУ ВИЖТЕ СМЕ ЗАСЛАБНАЛИ!!!!!!
АЙДЕ МАЦКИ! НА ДОБЪР ЧАС .СЛЕД 50 МИНУТИ НАЧАЛО!!!! smile3533  love001

# 106
  • Мнения: 6 958
Хайде започна сеееееееееееееее  Flutter


Успех на всички  Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 1 149
Тука съм тука.Бях в кЮшето с пържолата Mr. Green
С вас съм момичета.Успех на всички лунни феи Hug

# 108
  • Мнения: 6 958
Бях в кЮшето с пържолата Mr. Green

Еееее стига де  Crossing Arms  к'ва пърДжола яде, само не ми казва сФинска,  baby_neutral че не съм яла такава от миналата Нова година, следващото такова пърДжолище ще е на идната Нова година (ако не съм станала вегетарианка до тогава,  hahaha но понеже вероятността е твърде малка, то ако не съм отказала сФинското, че имам такива опити и намерения сякаш)  Mr. Green

Що си ми попрайла часа, нали сме на Лунна на 1'ви  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 01:12 от Миранди

# 109
  • Мнения: 330
Добро утро на лунуващите!
Лунната си тече, проспахме първите часове вече, да видим как ще е през останалите, през които сме будни.
Айде много воля на всички!   bouquet

# 110
Пак съм с вас.Успех.

# 111
  • Мнения: 1 149
Бях в кЮшето с пържолата Mr. Green

Еееее стига де  Crossing Arms  к'ва пърДжола яде, само не ми казва сФинска,  baby_neutral че не съм яла такава от миналата Нова година, следващото такова пърДжолище ще е на идната Нова година (ако не съм станала вегетарианка до тогава,  hahaha но понеже вероятността е твърде малка, то ако не съм отказала сФинското, че имам такива опити и намерения сякаш)  Mr. Green

Що си ми попрайла часа, нали сме на Лунна на 1'ви  Crossing Arms
Само си гризнах бре/пилешка пържолчица Embarassed/ няма повече Naughty.Днес нищичко не съм хапвала,пия само вода,за сега не съм гладна,но довечера вадете големите синджири Laughing
Какъв час съмпоправила бе мила,че нещо не разбрах.
Вие как сте с манджосването Party
Ай няма да се даваме бе мацки,стискаме до  Коледа ,че после идва  голям пир Mr. Green.И после пак глад...глад....че чек до лятото... ooooh!
Успех мамички мили Peace
С вас съм Hug

# 112
  • Мнения: 6 958
Бях в кЮшето с пържолата Mr. Green

Еееее стига де  Crossing Arms  к'ва пърДжола яде, само не ми казва сФинска,  baby_neutral че не съм яла такава от миналата Нова година, следващото такова пърДжолище ще е на идната Нова година (ако не съм станала вегетарианка до тогава,  hahaha но понеже вероятността е твърде малка, то ако не съм отказала сФинското, че имам такива опити и намерения сякаш)  Mr. Green

Що си ми попрайла часа, нали сме на Лунна на 1'ви  Crossing Arms
Само си гризнах бре/пилешка пържолчица Embarassed/ няма повече Naughty.Днес нищичко не съм хапвала,пия само вода,за сега не съм гладна,но довечера вадете големите синджири Laughing
Какъв час съмпоправила бе мила,че нещо не разбрах.
Вие как сте с манджосването Party
Ай няма да се даваме бе мацки,стискаме до  Коледа ,че после идва  голям пир Mr. Green.И после пак глад...глад....че чек до лятото... ooooh!
Успех мамички мили Peace
С вас съм Hug

Щом е пиУешка може  Peace

Как сте днес? До тук и аз добре, да видим за по късно каква ще я свърша  Whistling

# 113
  • Мнения: 224
Аааа, сега виждам, че има две теми  за лунната...
newsm78
Колкото повече, толкова повече  Wink
Хайде, успех - днес сме заедно, нали?
И без издънки  Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 2 530
Айде и тук да се разпиша. С вас съм, лунатичка съм 100%. Peace
Успех на всички.

# 115
  • Мнения: 1 149
До тук добре.Ще ходим на рожден ден-дано да удържа.Довечера ще ви се изповядам.
Успех на вас. Hug

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 392
аз си лунувам, но ве4е не пиша често в темата Embarassed
иначе само хвърлям по един поглед се издъних преди малко Embarassed, но от сутринта си ме боли стомахът ( той си е проблемен ) и си хапнах един банан, а сега пия кафе;
иначе забелязах, че имам 1 - 2 кг нагоре; чудя се от какво ли е всичко - дали от това, че две ве4ери лягам в полунощ и се налага да ставам преди 5 часа, дали и цикъла, който очаквам след 4-5 дни newsm78 За самоуспокоение приемам, че е комплексно всичко,а пък дано следващия път се справя Wink
успех докрая на всички

# 117
  • Мнения: 6 958
До тук и аз се държа  Peace

А сега да не би да е новолуние?  newsm78

# 118
  • Мнения: 330
Аз да си кажа скромното резултатче: -500г
Можеше и повече да е, ама така е като ям грозде по нощите след лунната!

Ай няма да се даваме бе мацки,стискаме до  Коледа ,че после идва  голям пир Mr. Green.И после пак глад...глад....че чек до лятото... ooooh!

Аха, до лятото - друг път. За любителките на козунак като мен си е до великден - около този празник и коледата са ми най-големите преяждания (направо освинвания  Embarassed ) през годината!  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 1 092
Резултат - 1кг. newsm68

Общи условия

Активация на акаунт