Мнението ви за Мартин Карбовски?

  • 24 741
  • 210
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 386
Ето  произволен пример, наистина е много добър!
http://www.vbox7.com/play:5f19f3b9
http://www.vbox7.com/play:29dd8e99
http://www.vbox7.com/play:c8dfff50

# 151
  • Мнения: 0
Много ми харесва  Peace  Бих се радвала да имам честта някой ден да се запозная с него, защото страшно харесвам хора, които не се страхуват да наричат нещата с имента им. "Думите са равни" както казва той! Виждам, че много хора не харесват начина му на изразяване, а не мислите ли, че точно тези думи, които за вас са скандални всъшност са имена на части от телата ни  Wink защо не е "срамно" да кажеш ръка или крак, а е супер "скандално" да кажеш к*р (бих написала цялата дума, но предполагам, че това ще доведе до изтриване на съобщението, целта е да се замислят хората, които го четат, а не аз да се направя на достойна фенка на циничния водещ Stop ). Трябва ли да се срамувам от себе си, защото имам "п***а" .... нима вагината е нещо другo, нещо различно.... нещо по-прилично?   Thinking 

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 11:20 от princess_love

# 152
  • София
  • Мнения: 74
Гласувах – допада ми, мен ме кефи този пич. Има активна гражданска позиция, не се страхува да назовава нещата такива каквито са.
А какво стана с Отечествен фронт? – гледам сега по същото време някакво ново предаване за емигрантите.

# 153
  • Мнения: 116
още от списание егоист съм му  фен,много добре пише освен другите неща!

# 154
  • Мнения: 776
Харесва ми, много. Истината няма нужда от пудра и грим! Отличен журналист, освен това е смел човек. Бих му стиснала ръката, ако го видя някога.

# 155
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Не харесвам цинизма, на каквито ще истини да служи. Един първокласен журналист, какъвто Карбовски претендира да е, винаги си налага автоцензура. Не може просто да се появиш на екрана и да плещиш каквото ти душа поиска. Липсата на възпитание и прямотата са две различни неща.
Е това не го разбрах newsm78липсата на възпитание и Мартин Карбовски и прямотата ,та тия 3 неща не разбрах какво им е общото newsm78

# 156
  • София
  • Мнения: 395
Има интересни теми:
Повече го харесвах в списание "Егоист" отколкото като журналист в "Отечествен фронт".

# 157
  • Мнения: 241
Има интересни теми:
Повече го харесвах в списание "Егоист" отколкото като журналист в "Отечествен фронт".

аз пък - точно обратното. Може би ми се струваше твърде женомразец в "Егоист" - женомразец едва ли не.
Пътеписите му ми харесват.

И темите които засяга в "От. фронт" - никой друг не задълбава по този начин. Прилепя ме към историите, които разкрива. Малко песимистични коментари, но пък сарказъма ги прави и забавни.

# 158
  • Под шестте тепета
  • Мнения: 38
Бих казала, че го харесвам, макар и рядко да следя предаването му. Един от малкото родни журналисти, които наистина има какво да кажат. Вулгарен, цветен и дълбоко разтърсващ. Определено успява да влезе под кожата на зрителя/читателя.

# 159
  • Мнения: 184
И аз харесвам пътеписите му, но ми се струва, че се опитва да изправи обществото в това число и себе си с кривката...
Дразни ме изкуственото му прехласване по Лили Иванова... ама бизнес  Mr. Green
Хонорара за редакцията на биографията й вероятно е внушителен...   SunglassesLaughing
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Г.з глава затрива...

# 160
  • Мнения: 1 192
За съжаление не го познавам като човек(би ми било интересно),но мисля че е труден характер newsm48 newsm08 Като журналист ми допада-засяга теми,които не всеки би се осмелил да докосне(занимава се с това,което аз бих искала да правя).Дано предаванията му освен,че събуждат въпроси в обществото да почовъркат и в главите на политиците... smile3514

# 161
  • Мнения: 1 394
Мартин Карбовски.....не го харесвам тоя тип,поради това,че в повечето предавания ,като ,че ли се подиграва с нещастието на хората,а и го харесвам,защото представя суровата действителност,такава каквато е,без да изопачава нещата.Това ми е мнението за него.

# 162
  • Мнения: 242
не ми харесва въобще а и предаванията му станаха тъпи

# 163
  • Мнения: X
Не харесвам арогантни,самомнителни,вулгарни до безобразие,комплексирани хора. Следователно не съм му фен.
Не го познавам лично,но според мен няма как да си един на екран, а всъщност да си самата добродетел.Предполагам ,че и в живота е такъв. 

# 164
  • Мнения: 22 905
Не харесвам арогантни,самомнителни,вулгарни до безобразие,комплексирани хора. Следователно не съм му фен.
Не го познавам лично,но според мен няма как да си един на екран, а всъщност да си самата добродетел.Предполагам ,че и в живота е такъв. 
Чувала съм такива неща за Карбовски,моя приятелка се бе запознала с него.Тя казваше,че е циничен и вулгарен,с огромно самочувствие.

Общи условия

Активация на акаунт