Колко мами са преносили децата си?

  • 2 358
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
И двата пъти преносвах- 15 и 18 дни.

# 46
  • Мнения: 3 092
Преносих 7 дни , но раждането тръгна само.

# 47
  • Мнения: 118
С първото раждане преносих 13дни, като в деня на термина ме приеха за наблюдение. Постъпих в отделение по Паталогична бременост макар, че нямах никакви проблеми с бременността, но изглежда такава им беше практиката, тъй като родих в бившата правителствена болница. След десетия ден започнаха да ми придизвикват раждане, като чак на третият ден получих контракции. Всичко тръгна като за нормално раждане, но в последният момент бебето се беше завъртяло, пък и доста беше едричко/4кг/ и всъшност накрая се наложи да родя със секцио.
При второто раждане родих планово с 10 дни по рано.
  Успех и дано по скоро гушкаш малкото си сладко  бебе.    Two Hearts     

# 48
  • София
  • Мнения: 44 115
e  то като преносваш и те приемат в болницата винаги лежиш в паталогимчна бременност...

# 49
  • Мнения: 16
и двата пъти преносих-с 1 ден сега,а преди 5 години с 2 дни

# 50
  • Мнения: 135
аз преносих 9 дена и ме взеха в АГ-то,на системи.УСПЕХ и леко раждане

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Преди всичко: ЧЕСТИТО БЕБЧЕ! Да ти е жива и здрава малката кукличка!!!     bouquet
За протокола: преносих 6 дни. Мисля, че се изчаква една седмица преди да се пристъпи към предизвикване на раждането.

# 52
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Честита ти малка принцеска и от мен
аз не съм преносила моята - родих 5 дни преди термина, но нашето другарче по количка е преносено 28 дни  Mr. Green така че майка му го е носила 10 месеца
за мамите на всички преносени деца
Айнщайн е преносено дете и е гениален. Казват че колкото повече стои детето в утробата на майката толково по умно се ражда

# 53
  • Мнения: 55
преносих точно 7 дни. все се майтапих че ще почна да раждам на рожденния си ден, а то взе че точно така стана. но поне родих на следващият ден  Laughing

сега видях Честито Бебе!!!!   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 353
Преносих 6 дни и ми предизвикаха раждане по медицински причини. Peace

# 55
  • Мнения: 2 677
Преносих с десет дни. Терминът ми беше на 12.09., родих на 22.09. предизвикано.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Понеже и при мен се очартава преносване /терминът ми е за утре, а ни контракция, ни нищо/ и да попитам мамите, ако се сещат-как постъпихте с болничните-искахте от АГто продължение на болничния ли или ....?

Да, болничен за преносването ти дава генеколога, който ти е издал болничния за 45 дни преди раждане.  Те си знаят, има точно такова основание за издаването му - преносване.

# 57

Общи условия

Активация на акаунт