Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 506
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
Аz пък нямам нито едното, нито другото  Blush

# 241
  • Мнения: 3 521
При нас никой не звънна, а и кьораво таласъм-че не видях по улиците. Явно тази година са на лов по други квартали.
Обаче под балкона ми са хлапетата от Юнгенцентрума до нас ми е малко трудно да преценя дали са маскирани или просто са се сресали по случай празника. Обикновено изглеждат по-големи трьодели.

Мамун, права си. Да си фенерче си е преебана работа.

# 242
  • Мнения: 911
Обаче под балкона ми са хлапетата от Юнгенцентрума до нас ми е малко трудно да преценя дали са маскирани или просто са се сресали по случай празника.
Сърфи, благодаря ти, че ме караш да zапочна форумския ден със смях до сълzи!

# 243
  • Мнения: 1 584
И при нас никой не мина Rolling Eyes Затова пък се сдобихме от бензиностанцията с подарък - надуваема коса като на смъртта Crazy

# 244
  • Мнения: 11 315
Обаче под балкона ми са хлапетата от Юнгенцентрума до нас ми е малко трудно да преценя дали са маскирани или просто са се сресали по случай празника.
Сърфи, благодаря ти, че ме караш да zапочна форумския ден със смях до сълzи!
И от мен! Joy
Биба, типс за СтрасТбург не мога да ти дам, защото винаги съм имала гид. Непременно идете в Стария град, седнете в някое ресторантче там на тарт фламбе, направете си разходка с лодка или разходка с влакче. Имат си озвучително-разказвателна програма.
Не знам къде се е дянала Мистик да разкаже повече.
Преди 2 седмици като бяхме там, на площада пред катедралата имаше един мъж - статуя. Пускаше от време на време балончета. Беше облечен в бяла тога. Дано да е още там. Голям смях пада.
По главната имаше един чичко с архивна латерна.
По надолу имаше една чешма -ръчна помпа, голяма игра падна там.
Аз не съм качвала все още всички снимки от там. Не ми е останало време. ooooh!

# 245
  • Мнения: 1 768
Здравейтеeee! Hug

Снощи и нас ни посетиха деца.Направо им отворих една кутия вафли-морени и наслагаха в торбите.Няма и половин час да беше иЗминал,пак цъфнаха.Харесали им вафлите,искали да се повторят. GrinningСладури!

Ноември  дойде.От кога съм го зачакала. Heart EyesЗапочва любимата ми част от годината-празници,много поводи за празнуване. Party

Разбрахте ли за Оли Гайсен? WhistlingРазделил се бил със съпругата си.
  bouquet


# 246
  • Мнения: 1 610
Направо им отворих една кутия вафли-морени
Уфф, Весеее, да те глътне жаба дано!  Mr. Green  Бременни има тук, и кърмачки има. Да беше написала други вафли , разбирам.  Crazy  Сега откъде да ги диря тия Морени?  newsm78

# 247
  • Germany
  • Мнения: 1 262
риенски, и аз като бях бременна умирах за една моренка, ама ей така само едничка исках - ама няяяма.... а сега имам цяла кутия - не ги пипвам Grinning

# 248
  • Мнения: 1 636
риенски, и аз като бях бременна умирах за една моренка, ама ей така само едничка исках - ама няяяма.... а сега имам цяла кутия - не ги пипвам Grinning
Rien,това го чети като "Дай си адреса."  Mr. Green Аz нямам,не ги обичам.

# 249
  • Мнения: 7 605
Фук фук, аz си имам вафли Мура.....но не се zнае до кога  Embarassed

# 250
  • Мнения: 3 880
Биба, типс за СтрасТбург не мога да ти дам, защото винаги съм имала гид....
A някакви практични съвети? Като например къде е добре да се паркира от стратегическа гледна точка_ хем да сме блиzо до това, което трябва да се види, хем и да не ни одерат кожата като тръгнем да си ходим Wink

# 251
  • Мнения: 1 768
Направо им отворих една кутия вафли-морени
Уфф, Весеее, да те глътне жаба дано!  Mr. Green  Бременни има тук, и кърмачки има. Да беше написала други вафли , разбирам.  Crazy  Сега откъде да ги диря тия Морени?  newsm78
Риенка,дай си адреса да ти пратя. Grinning

# 252
  • Мнения: 230
Направо им отворих една кутия вафли-морени
Уфф, Весеее, да те глътне жаба дано!  Mr. Green  Бременни има тук, и кърмачки има. Да беше написала други вафли , разбирам.  Crazy  Сега откъде да ги диря тия Морени?  newsm78
Риенски, и на мен са ми любимите. Онзи ден мина Весито и ми остави една да си опитам. ММммм, вкусна беше. Весито май ще обгрижи всички бременни мами тук  Grinning

# 253
  • Мнения: 1 768
Направо им отворих една кутия вафли-морени
Уфф, Весеее, да те глътне жаба дано!  Mr. Green  Бременни има тук, и кърмачки има. Да беше написала други вафли , разбирам.  Crazy  Сега откъде да ги диря тия Морени?  newsm78
Риенски, и на мен са ми любимите. Онзи ден мина Весито и ми остави една да си опитам. ММммм, вкусна беше. Весито май ще обгрижи всички бременни мами тук  Grinning
Риенка,очаквай скоро вафли.
Приятелке,мини сега ти покрай нас.Да те почерпя пак с вафла,докато Ронинхена не ги е помлял.
Други бременни? Mr. Green

# 254
  • Мнения: 1 610
Весе, чакам си вафлата да знаеш.И ако Рони ги изяде всичките ще го карам да доставя от България.  Laughing

Никой не иска картичка  Sad . Аз вчера си купих и картички, и марки в голямо количество.

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 21:31 от rien

Общи условия

Активация на акаунт