Хелуин и юбилеум - тема 50 в ДЕ

  • 15 503
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 768
Весе, чакам си вафлата да знаеш.И ако Рони ги изяде всичките ще го карам да доставя от България.  Laughing

Никой не иска картичка  Sad . Аз вчера си купих и картички, и марки в голямо количество.
Споко,предупредих го.Опаковах сега пакета и хайде,утре към Баварско Naughty
Аz искам картичка. Praynig

# 256
  • Мнения: 11 315
Биба, типс за СтрасТбург не мога да ти дам, защото винаги съм имала гид....
A някакви практични съвети? Като например къде е добре да се паркира от стратегическа гледна точка_ хем да сме блиzо до това, което трябва да се види, хем и да не ни одерат кожата като тръгнем да си ходим Wink
Тук ме хвана натясно, защото аз все с влака ходя. По-кратко и евтино ми излиза. На вас няма ли да ви легне така - с влак до Кел и после с мотричката до Страсбург? Идея си нямам как са паркингите.  Embarassed

# 257
  • Мнения: 4 138
я дзак, че ептен ви забравих. аз такованката.....още съм в бг Blushреволюция тук праим с разни другарки, та малко се позабавих......

# 258
  • Мнения: 1 242
Мато, мари, моме убава! Кажи как е малката талибанка? Дъщерята на баба Илийца, на Жана Дарк, на Роза Люксембург, на баба Тонка и так далее.
Майтапът на страна, радвам ти се на енергията и на борбеността. 

Скоро ставаше дума тука за суеверия, та се присетих и за мъжа до теб. Grinning

# 259
  • Мнения: 4 138
талибанката е екстра, вече ни бие.....енергията нещо не е много, ама се справям. мъж ми и той револционер Mr. Greenкупих си една книга с магии и там пише кво не требе да праиш вкъщи, за да ти върви......забранила съм му да я пипа hahahaпоне 45 неща са. при възможност ще публикувам откъси, да се поучите.......
и по талавизията ма даваха..........по бтв на 30 в часът на мама. приличам на дебела тиква............ма вие на запис пък май не можете в имачко да гледате.....

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 00:05 от matakosmata

# 260
  • Мнения: 1 242
Космато, мисля, че предаването ако поотлежи малко, можеше да се гледа през неттера-та.
А дали е така, кой, кой ще ми каже? Grinning

# 261
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Космато, мисля, че предаването ако поотлежи малко, можеше да се гледа през неттера-та.
А дали е така, кой, кой ще ми каже? Grinning
Дано се окажеш права в мислите си Wink

# 262
  • Мнения: 3 423
Аз напоследък не мога да отварям нетерата.
Изтекъл ми бил абонаментът. Платена ли е??

Днес научих от мъжа ми, че в световния бяс
за най-хубаво дупе била спечелила българка.
Не съм аз, не се бутайте за автограф, аз имам
съвсем други квалитети. Да е някоя от вас, а?

А разбрахте ли за новия скандал на Титаник?
Рекламите с Мадди? Англичаните са побеснели.
Адвокатите на семейството ще изкарат пари.

# 263
  • Мнения: 230
А дали е така, кой, кой ще ми каже? Grinning
Мунке, после да не се сърдиш, като те отнасят към феновете на Васко Кеца  Mr. Green
За дупето и аз четох в нетинфо в гювеча. Дамата-призьорка не ми е позната Simple Smile
Мата, какво предаване? Много съм любопитна! Разкажи повече, моля!

# 264
  • Мнения: 1 610
А разбрахте ли за новия скандал на Титаник?
Рекламите с Мадди? Англичаните са побеснели.
Адвокатите на семейството ще изкарат пари.
Все онеправдани.
А разбрахте ли, че си плащат вноските за луксозната къща/ на стойност 700000 паунда/ с парите от фонда за намиране на детето.7000 паунда за 2 месеца. Измекяри!
Добре, че са ги усетили и са се спряли. И татенцето ще почва работа.На половин работен ден.Горкичкият!

Мерси за адресите. За онези , които се притесняват : Не е назаем, не очаквам обратна поща Laughing Гони ме хиперактивитет в моментите , когато не ми се спи. Laughing

Мая току що ме заплаши, че ако не и дам да пише във форума следва:" Тин-дон/ това е звънеца на вратата/, Ауф , Чао". Сиреч "Ти един път ще отвориш вратата и ще ми дишаш пушека". Joy  Joy

Мате, добре се завърнала. Революции от какъв род правиш, ако не е партизанска  тайна? Sunglasses

# 265
  • Мнения: 911
Мда, рекламите с Мади минават границите, дори zа списание като титаник.
Все пак, като проява на лош вкус, много се смях на ето таzи им карикатура

# 266
и при нас на 31 звъняха деца и получиха бонбони, но на вратата надпис нямаме  newsm78
за латерне умцуг в яслата ще правят латерни и ще организират мероприятие  Wink

# 267
  • Мнения: 1 584
Вивита, надписите са на 6.01 чак Wink

Биба, ние спираме обикновено тук Събота следобяд и неделя е безплатно на външните паркинги. По преките на улицата покрай реката също има много места за спиране. Оттук до катедралата са около 10мин пеша. Като слизаш от Кел и пътуваш посока центъра - много лесно се стига. Други инсайдър типс - парка покрай реката им е много приятен + един много модерен пешеходен мост (като влизате от Кел - на моста по-който минавате гледай в вляво). Друго - катедралата, вътре в катедралата има много хубав часовник, който изнася "представление" мисля че около 11.30ч Thinking, старата част, площада пред кметството, разбира се Европейския парламент (ама до там се ходи с кола). Много голям музей на модерното изкуство има, зависи по какво си падаш.

# 268
  • Мнения: 1 242
А дали е така, кой, кой ще ми каже? Grinning
Мунке, после да не се сърдиш, като те отнасят към феновете на Васко Кеца  Mr. Green
По първи петли, закъснели следи
преминават през мен и потъват в очите ми - сутрин...
Тишината вали във прозореца
като бяла надежда до мен...
Откога не съм се връщал в този град и в тази къща,
откога ключът ръждясва в мен...
Там преди сто лета, там в мойта махала
прашни калдаръми слизат във съня ми,
белите сълкъми са там...
Като дим в комина детството отмина.
Боже, щом те има върни ме там.

Ако обаче сега и  Ваня Костова компилирам, дали ще объркам съвсем представата за фенската ми принадлежност? Mr. Green

# 269
  • Мнения: 3 423
А разбрахте ли за шефа на един хотел в
Дрезден, дето отказал на някви нацита
да ги приеме като гости, а? Голяма случка!

Ето 

Общи условия

Активация на акаунт