Отговори
# 45
  • Мнения: 2 978
И аз питах моя зъболекар. Той ми каза, че боли ако се сложи много силен концентрат.
Ако всичко е умерено не боли. Също така и че вече имало нови продукти, които не били опасни, като тези от едно време.

И..да, не трябва известно време да се хапват храни, които оцветяват.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 438
На мен ми избелиха зъбите миналата седмица, защото свалих горните брекети. Въобще не боля, моите са А2, така че почти нямаше нужда - останах само 10 минути с гела и лампата. Нямам повишена чувствителност, още повече,че свалянето на брекетите си е сериозна процедура, а на мен ми беше направо приятна. Обаче преди да ми ги избели стоматоложката на два пъти втри флуор и накакви минерали в тях, за да ги заздрави и да намали чувствителността им. Сега се хиля по цял ден и още не мога да си се нарадвам на усмивката)

Който се колебае за избелване - да пита стоматолога и да го прави, ако няма противопоказания - струва си!!!

За цената не знам - обща сметка с брекетите....

П.С. не пуша от 7 години, не пия кафе и червено вино. Ям по 1 шоколад на ден, пия кола)

# 47
Вчера си купих някаква нова избелваща система за домашно ползване CleverWhite ot Ремедиума на графа. Белгийска е и струва трийсетина лева. От утре ще пробвам ефекта и след седмица ще споделя. Твърдят, че за 5 дена се избелват с три нива най-малко.

# 48
  • Мнения: 24
Това е марката която ползвах аз, ефекта не е особено дълготраен, но го има! http://www.whitestrips.com/en_US/whitestrips_choices/index.jsp

# 49
  • Мнения: 957
Против съм. Единствено съм за ако е наложително а не просто от суета. (тук говоря за това избелване от стоматолог, а не разни лентички от аптеките и пастите за зъби)

# 50
Досега нищо не ми е подействало таака,както е обещано. Вече вярвам само на стоматолозите.

# 51
Стоматолозите ползват същия гел който го има в аптеките, но защото те ти го мажат ти струва вместо 30-40 лв - 200-300. Мерси.

# 52
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
zdravei kitykat,mojesh li da kajesh niakakvo ime na tozi gel.Pozdravlenia za temata,sled rajdaneto zubkite mi stanaha...

# 53
Има три, четири възможности за самостоятелно избелване в България. Два се предлагат от интернет магазини - Топ шоп и някакъв друг. Според мен тези са китайски и не ми вдъхват доверие. Вчера за първи път си сложих силиконовите вложки с гел - Clewerwhite на белгийската фирма за стоматологични историй Remedent. Разпитах подробно в Ремедиума на графа и изледвах сайтовете, защото не бих ползвала нещо от което да ми окапят зъбите. За сега нямам проблеми, но е още рано да кажа какъв е ефекта. Трябва да се слагат всяка вечер по 20-30 мин, път дена под ред. Представляват някакви гумени формички пълни с прозрачен гел с ментов вкус и аромат. Не ме щипеше или болеше. Днес не чувствах и някаква разлика в чувствителността, но все още съм в началото. Като свърша ще ви информирам дали зъбите са ми станали като тези на снимката на опаковката Wink.

# 54
  • Мнения: 318
Аз съм за  Peace
Стига да се направи качествено и от зъболекар който си разбира от работата  Naughty

# 55
  • Мнения: 223
Аз също съм "за" , но цената е висока ,а ефекта- твърде кратък....

# 56
  • Мнения: 624
Има три, четири възможности за самостоятелно избелване в България. Два се предлагат от интернет магазини - Топ шоп и някакъв друг. Според мен тези са китайски и не ми вдъхват доверие. Вчера за първи път си сложих силиконовите вложки с гел - Clewerwhite на белгийската фирма за стоматологични историй Remedent. Разпитах подробно в Ремедиума на графа и изледвах сайтовете, защото не бих ползвала нещо от което да ми окапят зъбите. За сега нямам проблеми, но е още рано да кажа какъв е ефекта. Трябва да се слагат всяка вечер по 20-30 мин, път дена под ред. Представляват някакви гумени формички пълни с прозрачен гел с ментов вкус и аромат. Не ме щипеше или болеше. Днес не чувствах и някаква разлика в чувствителността, но все още съм в началото. Като свърша ще ви информирам дали зъбите са ми станали като тези на снимката на опаковката Wink.

kitykat-моля те дай повече инфо за продукта PraynigКакво са ти обяснили в аптеката?Може ли на своя глава да се купи и да се слага,без консултация със стоматолог?Заинтригува ме,но ме е страх да си купя,тъй като имам някаква форма на парадонтоза и незная как би ми се отразило подобно действие.Има ли перхидрол в този гел,моля те пиши как е положението Praynig

# 57
  • Мнения: 576
И моите ги избелваха в клиника.
Първо се мажат с гел зъбите около венците и после се почва кесенето.
Аз седях 3 пъти по 20 минути с малък интервал между тях от около 2-3 минутки. Не е приятно кесенето, но пък ефекта е страхотен.
На мен ми държи вече години, като цвета е потъмнял лекичко.
Сигурно, защото не пуша процесът на потъмняване се забавя. Иначе най-много потъмняват зъбите от кока кола, червено вино...и др.
Относно болката ...появи ми се 4-5 дни след процедурата и то не е болка ами като изтръпване, но  с един аулин всичко минава Wink

# 58
Здравей Т@ня,

Вече си направих три процедури по 30 мин с препарата и определено има ефект.
Жалко, че не се снимах преди това. Сега са видимо по-бели, ама колко точно не мога да разбера. Нито щипе, нито боли.
На упътването пише, че не избелва пломби и коронки, т.е. ако имате такива на предни зъби - не става. Или трябва да се смени с по бяла пломбата или коронката. Четах в сайта, че ако зъбите са здрави, без някакви инфекции, нама никави противопоказания. Пе ха-то било неутрално - значи няма перхидрол. Пише, че активната съставка е натриев перкарбонат. ако разбираш английски всичко е обяснено на www.cleverwhite.com.

# 59
  • Мнения: 624
Здравей Т@ня,

Вече си направих три процедури по 30 мин с препарата и определено има ефект.
Жалко, че не се снимах преди това. Сега са видимо по-бели, ама колко точно не мога да разбера. Нито щипе, нито боли.
На упътването пише, че не избелва пломби и коронки, т.е. ако имате такива на предни зъби - не става. Или трябва да се смени с по бяла пломбата или коронката. Четах в сайта, че ако зъбите са здрави, без някакви инфекции, нама никави противопоказания. Пе ха-то било неутрално - значи няма перхидрол. Пише, че активната съставка е натриев перкарбонат. ако разбираш английски всичко е обяснено на www.cleverwhite.com.

Kitykat-много ти благодаря за инфото,започвам и аз да търся въпросния продукт,дано в Пловдив го намеря Praynig.Много се радвам,че няма перхидрол,това ме притесняваше най-много,тъй като имам някаква форма на парадонтоза и не е желателно/предполагам/да използвам прекалено агресивни продукти.Относно пломбите-нямам на предни зъби,но пък имам на почти всички останали.Но нали,дори и в стоматологичен кабинет да си избелиш зъбите,пак не може да избелиш пломби-така или иначе си трябва нови с няколко тона по бели,примерно.Въпреки всичко ще се консултирам в аптеката,ако намеря гела,защото зъбите ми нямат инфекции,здрави са,или поне пломбирани Simple Smile,но си мисля,че парадонтоза,дори и по-слабо изразена си е вид инфекция на венците CryВъпреки всичко ще опитам,дано има резултат и при мен,и не ми създаде проблем Praynig
Въпросът е колко дълготраен ще е резултатът от избелването и на колко време е подходящо да се правят процедури newsm78

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 02:04 от Т@ня

Общи условия

Активация на акаунт