ЯНУАРИ идва вече, срещата не е далече!

  • 11 343
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 688
  За праха за пране - безфосфатен, най-екологично чистия и специално за нежната бебешка кожа - прах за пране Бебе на Amway Peace

Това е праха на който и аз съм се спряла.Миналия път толкова останах доволна от него,да не говорим за какъв период от време ми стигна.Сега като преглеждах детските дрешки и видях,че няма петна от сокове и пюрета:)Значи изпра чудесно.
biko знаеш ли дали имат и омекотител(пак детски)?
dama този прах не се продава по магазините,а само чрез дистрибутор(нещо като AVON)

# 271
  • София
  • Мнения: 1 546
dama този прах не се продава по магазините,а само чрез дистрибутор(нещо като AVON)
Кажи ми , моля те нещо повече тогава за да мога да се ориентирам.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 688
dama този прах не се продава по магазините,а само чрез дистрибутор(нещо като AVON)
Кажи ми , моля те нещо повече тогава за да мога да се ориентирам.
незнам дали ще мога да ти помогна,аз имах позната която се занимаваше с това,но замина за Русия.Сега е в БГ, но до декември и ще се възползвам от нея със сигурност.
Може би biko има човек чрез който може да се поръча.Или ако се разтърсиш из форума със сигурност ще намериш някой техен дистрибутор;)
Праха е 1кг и когато аз го купувах преди 3 години струваше 54лв.Има мерителна чашка и е страшно пестелив,ползвах го повече от година.

# 273
  • Мнения: 68
МАМА ЛЮЛКА ЩЕ ЛЮЛЕЕ, ЯНУАРИ ПЕСНИЧКИ ЩЕ ПЕЕ


Благодаря ви моми4ета  Hug

# 274
# 275
абе хора аз ли не съм в час или нещо не хванах ама какви са тия цени от линка на шушони?!?!
грешка ли има или 2,5кг наистина струва 62лв?нещо не ми се вързва...това злато ли е в кутията
 newsm78

# 276
  • Мнения: 127
за прах за пране - аз съм чувала много добри отзиви за Сано. само че не можах да си го намеря, по-късно разбрах, че се продава по бебешките магазини. иначе си купих от Хит един, немски, забравих му името, пише, че за бебешки дрешки, без ароматизатори. не съм прала още нищо обаче, като го пробвам, ще споделя Simple Smile

относно болежките - на мен през нощта ми изтръпват ръцете и сутрин ме болят, не мога да си ги свивам, трудно се мия. после като ги раздвижа, се оправят.

и за потенето някой беше споменал - и аз много се потя през нощта, а не мисля че е горещо в стаята.

# 277
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Kriss, правилно си видяла. Цените им са  ooooh!. Но нещо не могат да ме убедят, че наистина са безвредни и екологично чисти и си заслужават парите. Не мога да си обясня как в толкова малко количество има толкова силни и концентрирани съставки, които да изпират петна и да не са вредни, но може и да е истина и само гроздето да ми е кисело  Mr. Green.

# 278
Здравейте, казвам се Нина и от доста време следя форума. за съжаление не много периодично. Моята най- добра приятелка, която ми стана и кума, има бебок на 4 месеца и много чете, знае и ни разказва за почти всичко какво ни очаква и за какво да се подготвяме, притесняваме, усмихваме, чакаме и т.н. Simple Smile

Моят термин е на 17.01.2008 година. Бебето обаче растеше поне в началото повечко и според доктора ще изместваме термина напред ... Иначе чакаме малък господин, като още от началото - едва ли не с втория преглед - ни го казаха и до сега никой не го е оспорил.

Благодаря за хубавите теми, аз сигурно рядко ще се включвам, тъй като не съм и приказлива, а и това ми е първа бременност, почти нищо не знам, не мога да посъветвам... и всичко ми е като в приказките ...

Прочетох, че ви боли долу ниско и при повечето е при физически усилия, макар и малки. В книгата от моята кума има показани няколко упражнения за дишане и отпускане. На мен поне ми помагат доста. Другото, което ми помага (макар и не доказано) е когато таткото на бебето ми гали корема. Една наша приятелка му показа нещо като лек масаж - от долу на горе съвсем леко и внимателно - и мисля, че помага...

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Момичета, ето и новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237357.0

Общи условия

Активация на акаунт