Песни, танци и купон - празник е за ОКТОМВРИйския бонбон!

  • 20 884
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро,

Ло наистина ме сгря с тази фотосесия. Само като ти гледах късите ръкавки и ми идеше да нарамя чантето и да забегна някъде на топло.

Бини аз да ти кажа като се гмурнах в работата и не ми оставаше време за нищо бях почнала да изперквам. Поговорих с мъжо и той няма против да гледа Пепи, за да мога аз да излизам малко навън. Просто самата работа не ми връща социалния живот. Имам нужда да се виждам с хора, дори с момичетата от квартала но без децата. Сега ги възприемам много по различно - като жени. Не са вече майките с които обсъждахме само кой какво ял и кой колко пъти е пълнил памперса. Сега са работещи жени с които говорим за работа, мода, филми, книги, мъже... това просто не може да се опише.
В интерес на истината на доста срещи ходя със компания от септемврийките. Те нямат равни откъм организация. Ние тук докато се наканим... и то дошла новата година. Просто трябва някой да се заеме с организацията и да побутне малко.
За това следя събитията, чета за срещите - почти всички мероприятия се обявяват тук във форума.
Просто тези излизания ми действат толкова благотворно.
Липсват ми и излизанията с мъжо, но работя и в тази насока. За сега трудното е че когато един от нас трябва да излезне, другия гледа детето. Така шанса да направим нещо заедно е нулев. Но с една почасова гледачка и този проблем ще се реши. Така ще можем от време на време да отидем на кино или на ресторант.
Всъщност ние сме склонни заради децата и семейството да се откажем от почти всичко. Което от една страна е хубаво, но след време изиграва лоша шега. Не ми се иска да се събудя един ден и да осъзная че не съм изживяла моментите си или че нещо цял живот ми е липсвало. Виждала съм го това на живо и не искам и аз да се превърна в това.
Може и да не сте съгласни с мен, но това си е моята камбанария и нещата аз така ги чувствам.

Ох че вторнишки размишления... хайде хубав ви ден!

# 241
  • София
  • Мнения: 4 578
Ей, Ади, кви са тия философии рано сутрин, да не си снощна Mr. Green.
Бини, душа, няма да се плашиш, още 2 годинки baby_neutral.
Аз след 4 год вкъщи и диваци с разлика 1,6 год. мноооого добре разбирам. Ама тва ни е българско съзнание, ние сме Майки. За организация при нас не ми се говори. Няма как да стане в октомврийките.

# 242
  • Мнения: 700
Танче и Ади, ще се караме, да знаете. Като организираме нещо не идвате, а после Октомврийките не ставали. NaughtyВ голяма грешка сте да знаете.
Ето ви сега:
Напук на Ади и Таня П, напук на снега - Алкохолна вечер! Без деца! С мъже може, но за предпочитане чужди Crazy
"Весело село" в петък newsm78

# 243
# 244
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Танче и Ади, ще се караме, да знаете. Като организираме нещо не идвате, а после Октомврийките не ставали. Naughty В голяма грешка сте да знаете.

ама хайде да не си вадим думите от контекста. Никъде не съм написала че Октомврийките не ставали. Къде го видя в "Ние тук докато се наканим... и то дошла новата година. Просто трябва някой да се заеме с организацията и да побутне малко." Пък и Танчето не го е написала така. Сигурна съм в смисъла който е вложила в думите си и не мисля че сме в грешка.
Пък и какво лошо сме казали.

От миналата година още аз не съм привърженик по студеното време да събирам Пепи с деца. И миналата година не го водих и тази заради болест пропуснахме. Не съм виновна че боледува. Обадих се на Мишленце да плати за нашия куверт. Не че не искам да го водя, такава е ситуацията.

Женските партита са друга бира. До колкото си спомням тази година е имало едно такова... и аз бях. В главата ми се върти че може и да имаше още една сбирка. Та... никого не искам да обидя с думите си че ни куца организацията. Ми то си е така. Що трябва да е обидно. Не е обидно да имаш работа или ангажименти или да няма на кого да оставиш децата. Миналата година за детския рожден ден Р-ката луда стана. Ето че и тази година нещата не се случиха както бяха планирани.
И под слаба организация слагам и себе си в кюпа. Не съм човек който ще критикува другите, без да критикува и себе си. Никоя от нас не е длъжна да се захваща с това.

И между другото как пък в по предния ми постинг никой не забеляза че ви предлагав да се видим...  newsm78

И още нещо, но не на последно място. Дайте да се организираме да се видим. Много нещо сме се запуснали...

Само дето и на мен ми е по лесно друг да го организира, пък аз само да дойда за веселата част. Ми така е. Не се срамувам от това. При положение че ми е лудница в работата... не ми се занимава. С удоволствие ще дойда обаче. С удоволствие и ще ви видя. Много ми липсвате всички. Не знам защо предизвиках негативни усещания, но мисля че от както се познаваме лоша дума за никого не съм казала. Напротив.

Въпреки неразбирането явно от написаното ще има поне едно полезно нещо. Може пък да се организира среща... пък даже и на пук  Peace

За съжаление, при най голямото ми желание няма да мога да дойда. Петъците мъж ми е на училище и няма кой да гледа детето.

Написах днес размишленията си за да споделя с вас, а не да давам храна за спорове. Извинете ме да дългите ми душевни словоизлияния.

Извинявам се на Ло ако с нещо от горенаписаното съм я засегнала ама първо днес не ми е ден (за което вие не сте виновни естествено) и второ... не очаквах такава реакция.  Hug

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 13:19 от Drina

# 245
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, дами! Ние с Преслава сме си вкъщи, че е болна. Събота и неделя ходихме на една вила до Пловдив и беше влажно навън (вътре във вилата даже беше прекалено горещо) и ние я изведохме на разходка и резултатът беше мигновен. И сега ме е яд на себе си, че я разболяхме. Пусто нали съм си скорпион и все нещо трябва да ме гризе изнътре.

# 246
  • София
  • Мнения: 4 578
Айде да не се обиждаме,а....
То верно одавна не сме се драли и ако се появят достатъчно желаещи, може да се организира. Кой кво казал, кой кво разбрал.... Мандаринка що не се сърди,а Ани...,а Гери.... щот' знаят кво е шега и как може да се възпроизведе вербално/виртуално. Т'ва с нацупените муцки нещо не е в мой стил.
Ей, Гея, къде се скри....цяла вечер ти държахме листчето. Борко само него успя да снима... Mr. Green

# 247
  • Мнения: 1 930
Aaaaa, кака Гея е тука, на бюрото и твориии. В събота до обяд имах също работни ангажименти и измръзнах като куче, така, че и камината едва ли щеше да ме сгрее. Дано на Коледния да сме по-свободни, и да имам възможност да поркам, па тогава ще се веселим.
А и аз казах на Меги, че няма да мога да съм на линия.
Така, че мили дами да си имаме уважението, а вие не се дръгнете за глупости.
Да ви открехна, че моят син е див метал вече- слуша"Папаяка"-Металика, "Пупал"-Пърпал, куфее с баба си и сме много горди с таз ориентация Mr. Green

# 248
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И на фона на гадориите дет ме съпътстват в работата днес, мой много добър приятел ми се обади да ми каже че има дъщеричка. Да му е жива и здрава.
Ей това е смисъла. Всичко останало е вятър работа...

Оправи ми настроението тази новина...
...и ника на кака ви Гея де... как да не му дойде на човек да те шляпне по дупарата...  Hug

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 14:06 от Drina

# 249
  • Мнения: 1 930
...ко ми е на ника.....
остави ми дупарата, че ще почервенене от шляпане и Фори може да я обърка с дядо Коледа Mr. Green

# 250
  • Мнения: 700
Танче и Ади, ще се караме, да знаете. Като организираме нещо не идвате, а после Октомврийките не ставали. NaughtyВ голяма грешка сте да знаете.

Към Таня и Ади - Явно опита ми за шега е бил доста неуспешен.
Мразя да редактирам постове, иначе с удоволствие бих го изтрила. Най-вече края.
Мандарински, Гери, Ани, влезте малко да разведрите....

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 14:25 от lo

# 251
  • Мнения: 1 930
Танче и Ади, ще се караме, да знаете. Като организираме нещо не идвате, а после Октомврийките не ставали. NaughtyВ голяма грешка сте да знаете.

Към Таня и Ади - Явно опита ми за шега е бил доста неуспешен.
Мразя да редактирам постове, иначе с удоволствие бих го изтрила. Най-вече края.
Мандарински, Гери, Ани, влезте малко да разведрите....
Е аз не разведрявам ли беее, девойки,
да застана на челна стойка, а...иде Коледа, малко ли е, усмихнете се, хванете се за ръце...влюбете се, кефете се.

# 252
  • София
  • Мнения: 4 578
Мен 'ного ме разведряваш....отивам на работа иначе и аз мога да се включа в шляпването....искам и аз такъв шал, може ли да ми поръчаш...

# 253
  • Мнения: 1 930
Това е роклята на жената в червено бе, уф..ма сте  ooooh!
Имам шал на ЦСКА обаче- мога да ти дам  Peace

# 254
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
исках да кажа аватара... не ника. Ама съм в еуфория. Дойде новоизлюпения татко в офиса и го напрегръщах и нацелувах за ужас на колегите ми. Те милите не знаят че ни е семеен приятел от 100 години.

Ло, с гъза нагоре съм станала.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт