Песни, танци и купон - празник е за ОКТОМВРИйския бонбон!

  • 20 895
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 440
Я,то взело,че станало весело тук! LaughingДобре,че се яви кака ви Гея!Абе душко,стига с таз работа,ма то така издържа ли се!
А Пресата много ма кефи!И баба му ли е металка,бе?Мале,ша падна,представям си ги!
Ей,Ло,не се връзвай!Според мен всички се шегувахте,ама нещо не се разбрахте.
Дринка,честито бебче!Да им е живо и здраво!
ММZ,не се притеснявай,деца са,боледуват!Не се обвинявай!Бързо оздравяване на Преслава!
  love001

# 256
  • Мнения: 391
Дринка, да е живо и здраво бебчето на приятелите ви и много да ги радва!  bouquet

За излизанията, напълно съм съгласна, че трябва да ги има, иначе е побъркващо, ние в повечето случай си ходим с Рали, но си излизаме и поотделно с приятели, а и като излизаме двамата, оставяме детето на нашите, вечерите и събота и неделя мога да разчитам на тях.

Рали е много доволна от латино танците, даже в петъка има награда Laughing, разправя, че ходи на "Тино танци" и се кълчоти в къщи.

Ло, снимките са страхотни, аз така съм се запалила по една топла дестинация, малко скъпичка ми се види, ама ще събирам  Sunglasses, то естествено от форума се запалих, на Веско сигурно му иде да ми резне нета.

За женско парти - аз съм навита Peace

# 257
  • Мнения: 8
Ооооо, колко оживено станало при нас!!Ей така ви искам с писането, мили дами и приятелки!Да пишете поне по малко!
Ади, Танче, Меги много весело си личи че е било на купона!Ади за махмурлука поднасям моите извинения,,, newsm47, ама нали си мой човек - сигурна бях че ще ме почетете!
Ло, мила- мисля че на нашето детско купонче беше по- скоро лошо стечение на обстоятелствата, че много мами и дечковци не успяха да дойдат. Ама пък си изкарахме супер!!!Вярно, че не сме така по организацията като септемврийките, но пък стига да го направиме -сме имали незабравими срещи.Просто трябва да сме по- организирани, и по- често да се престрашаваме и да го правиме. Невероятни момичета сте абсолютно всичките, не е редно да се дръгнеме за такива неща. Нещо май не се доразбрахте, сигурна съм че всички сте били добронамерени. И за нищо на света не бих писала накъде другаде- а само при вас!
Ло- снимките ви от Тасос са страхотни- много любимо място ми е!Имам колега от моята група от следването, който е от там, и сме му били вкупом на гости...цалата група .Адски са гостоприемни. Вие къде точно бяхте там на острова?
Ох,и на мене много ми се иска да се видиме по женски!Хайде да е скоро!
Бини- пък ако знаеш как ми се иска да гледам още едно дете ...И да не ходя на работа в момента...Ади хубаво го е написала- не зависи само от това дали ходиш на работа или не- важното е социален живот да има- купон, срещи с приятели и приятни хора, не е определящо май работата и за мене, а с кого точно излизам и се виждам, И не съм ви забравила - в най- скоро време ще свирна.
Мишленце- голям образ малката, големи танци се очертават!
ММЗ- бързо оздравяване желая!не си виновна ти, ама добре те разбирам- нали сме една зодия...
Ади= много се радвам за колегата ти!
Ох мноооого дълго май стана, ама пусто нали трябва да се изкажа...
отново благодаря на всички ви за честитиките и пожеланията за РД!Обичам си ви много!Лека нощ!

# 258
  • Мнения: 378
уф, затри мисе поста пак......
почвам наново - Грейпфрутче - честито ти на патерички - да си много весела и все така жива, много позитивна и щастлива мама!!!!!
Аз тука ми беше малко екшън - майка си отиде за два дни  - налгаше и се , та елате да видите как се приспиват две будни деца, които се ръчкат едно друго - голямо екшън беше Simple Smile) ама с еприспахме де..... а пък как се хранихме- още по смешно - прибираме се отвън, малкият го слагам да яде - той симоже и самичък, но нали е претенция - обира само грахчетата, през това време аз кърмя Ива на масата - и понеже малкият ооповести как грахчетата свършили- започнах аз д аму ги търся и да го храня с лявата ръка, докато кърмя Ивето...... просто като шесторъкият Шива Simple Smile но пък е весело де- човек акто свикне- всичко става - пък и най вече като махне плановете и собствените си очаквания - и вече всичко излгежда по друг начин.........

за среща -аз съм много за - иска ми се и да успея и да дойда:-)))но не мога да се нагърбя с организацията - по разбираеми причини.иска ми се някой да го свърши - вкрайна сметка е едно резервиране на заведение за определен брой хора и често проверяване на форума да се види колко хора са. предлагам да бъде през седмицата - примерно четвъртък вечер и така нататък, но петък вечер , събота или неделя - тогава всеки си прави сметка ако ще ходи някъде , или пък ако има купон на фирмата му, или пък иска да се види със семейството си в края на работната седмица. Лично за мен събота и неделя са дните в които мога да си видя мъжо - щото много често той се прибира когато аз вече спя или пък не можем хич да се видим заради децата- та събота и неделя е времето в което да си кажем няколко приказки като нормално семейство..... вярвам че дори да се изпонапият народа - ще оцелеят един ден на работа- петък - до почивните дни Wink)) ако ви кажа как ми се иска да взема и аз да се напия.......като кърмех Алек си казвах - ей сега като свършим с кърменето - и ще се напия като казак - ама не стана- уви - забременях преди да съм свършила с кърменето и ......... няма пиене. (нали знаете - забраненият плод най сладък изглежда)

Да ви кажа - днес е денят на християнското семейство - така че честито ви празник - пожелавам ан всички ни най хубавите семейства да си имаме и много да им се радваме!

ако решите да правите среща и аз не съм се записала- моля пратете едно смс - че, защото може да не съм влизала няколк одни във форума и да не съм прочела за събитието!!!

хайде хубав ден на всички и целувки!!

ПС - Дринка, Танче и Меги - завидях ви за купона ей!!!!
Дринка - ти си много права за начина на гледане на българката на детето - и аз влизам в тази категория на забиваща се мама - та даже се замислих по какъв начин да организирам нещата че да мога да излизам чат пат навън с мъжото или без него - както дойде - ама най вече ми се иска с него - щото наистина времето от едно време бъзвъзвратно си е отишло - но ми се иска на моменти да имам онова спокойствие - пък било то и за два часа..........

# 259
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Честит празник на християнското семейство! Пожелавам ви здраве, щастие, благополучие, разбирателство и дълъг живот на вашите семейства!

# 260
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честит празник на всички ви! Да сте живи, здрави и да се обичате много!
На мен дертовете ми продължават. Направо не ми се говори.
Хайде хубав ви ден!

# 261
  • Мнения: 2 494
Честит празник на християнското семейство!
Дринка, честита дъщеричка на приятелите ви!!!!!!!!

А ти не унивай, ние също сме в някаква криза и незнам докога.
Уж ще се местим, ама ве4е цяла седмица нещо се случва, онзи ден вечерта щеше да е, ама Ицо като отиде да взема Йони от яслата и някакъв го блъснал с колата, добре че от неговата страна, слава Богу са добре и той и малката, и зълва ми е била с тях(бременна е в 7 месец Praynig) и така побърках се от притеснение, много са се уплашили, но слава Богу са живи и здрави! Та сега ще оправяме колата, но това не е важно, като помисля какво можеше да е, ако онзи не беше карал с 30, а със 100, както обикновено летят в този участък  ooooh!........

Иначе сме здрави, да чукам на дърво, Йони на ясла, готвят коледно тържество на 11 декемви ще е с куклен театър и дядо Коледа.
Целувки от нас!!! Hug

# 262
  • до морето
  • Мнения: 208
Честит празник и от мен !

megan@ много лошо е когато се случи такъв инцидент ,направо косите ми настръхнаха като прочетох .Като зная какви малоумници има по пътищата не ми се качва в колата,но в нашата корумпирана държава няма оправия #Cussing out .Най - важното е че всички са добре Hug

 

# 263
  • Мнения: 2 282
ха, вчера бил ден на християнското семейство, пък аз да не знам... ние не съвсем по християнски зарязахме децата при баба си и отидохме единия на мач, другия на родителска среща.
Нещо напоследък не ми е писмовно. Иначе се гледаме, добре сме, ще се връщам на работа. То си ми е време, като гледам как започнах да си търся и други занимания през деня. Както и да го погледнеш, работата е по-добро(полезно) занимание от пазаруването  Laughing Иначе и аз като Грейпфуртчето не примирам от желание да работя, което е учудващо за мен.
Ади, пазя си още спомена за един сладък трюфелен пост  Simple Smile благодаря ти! Дано неприятностите ти отшумят бързо!
Зори, пък ти не се вживявай толкова в непиенето на алкохол. Само напивките не са желателни, пък те не са и особено приятни и здравословни... верно е, че каквото си забраняваш е най-сладко. Интересно, аз покрай йогата съвсем зарязах алкохола, просто не ми се близва. Ама да знаеш как ми се замайва главата (вече) от 1-2 глътки... Mr. Green
Грепи, слабост сте ми с адашката, а съм те пропуснала. Да си жива и здрава, да ти върви по вода, и само хубавини да ти се случват!
Рали е много доволна от латино танците, даже в петъка има награда Laughing, разправя, че ходи на "Тино танци" и се кълчоти в къщи.
Чудесно! Моля разкажи повече, че съм пропуснала!

# 264
  • Мнения: 391
Облаче, танците са ни в яслата, от една танцова щкола идват всеки понеделник и петък и учат дечковците на латино танци. Аз мислех, че едва ли ще научи стъпки, но още след втория започна да ми показва едно движение, което си е точно от латино танците, надявам се да продължи с този ентусиазъм. Имат и плуване, но аз се отказах зимата да я записвам, водихме големи преговори с мъжът ми, защото той много държи на плуването, но се разбрахме за догодина живот и здраве.
Ама това нашето дете явно много харесва водата, колко време мина откакто се върнахме от морето, но от тогава не минава ден без да спомене, че иска на моренцето и на басейна.

Меги, добре, че са се разминали леко, дано детето да не се е изплашило.

Ройзи, що такива сълзи на аватара?

# 265
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Мацки, не съм писала от цяла вечност, но чета отвреме навреме!
Честит рожден ден, ММЗ!   bouquet Бъди здрава, усмихната, много поводи за радост да имаш!
Честито на всички имали повод за празнуване -
Грейпфрутче, злото да те забрави и само здраве и късмет!   bouquet
Дринка, честита радост на приятелите ви!
Гея, браво на баба му на Преско - метъл-културтрегер ще е той! Самуил и той харесва такъв тип музика - сега много не слушаме/или поне в негово присъствие/, ама навремето баща му се изявяваше като метъл  Joy
Ох, Меги, много страшно това дето ви се е случило! Направо ми се изправя косата като гледам какви малоумници има по пътищата. Лошото е това, че застрашават чужди животи и имущество!  #2gunfire
Браво на Рали за Тино-танците! Нашите танци са в стил скок-подскок, нещо като туист, но задължително  с кегла в ръка имитираща микрофон.
Зори, и аз кърмих Самуил до 1.2 г. и съм си позволявала редовно биричка или малко винце. Не мисля, че за толкова малко нискоградусен алкохол има значение. Едно време нашите баби като са правили Винена попара на децата, сега кво им има? /на нашите родители  Mr. Green/
За общата сбирка на варненчета - аз съм за, но за съжаление няма къде - още повече в почивните дни. Ходихме до Портокал 2 пъти - първият път на 10-тата мин Сами се усети, че ме няма и реееееееев. После се вкопчи в мен и не искаше да си играе с нито една кака, а с мама. Е, платихме си гяволъка - аз да го занимавам. Вторият път го оставих и духнахме. Минахме след 45 мин - той пргърнал едно мече и кротува, след още 30 мин пак така . Като влязох, той не ме видя,  какичката почна да ми обяснява, че направил голяма истерия за мен, дори били на ръба да ми се обадят да си го взема, но се успокоил, но не беше щастлив определено. В следващия момент ме фиксира и реееееееееев от щастие.
Обадиха ни се, че са го приели в яслата и сега чакам акото  Embarassed Mr. Green /което прави обикновено веднъж на 3 дни /, за да му пусна изследвания.  Ама ми е едно свито и хич не ми се дава. Но поне трябва да го запишем и да пробваме. Мисля за 2-3 часа да е доста време.
За работата - аз така или иначе до октомври 2008 ще съм в неплатена - колежката ми е по мое заместване и се песнионира тогава. Ако дотогава не стане планираното бебе ме пишете в графата на лудналите мами, / не че сега не съм  Mr. Green /
За излизанията - ние излизаме и поотделно /по-рядко/ и заедно. Да е жива и здрава мама, че го взима у тях да спи, както беше снощи, и успявам освен да си направя веселото, ами и да се наспя.  Laughing
Целувки за вас и дечицата!  Heart Eyes Heart Eyes
Стига толкова, че съм луда фенка на волейбола, а той почва
БЪЛГАРИ ЮНАЦИИИИИИИИИИ

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 18:01 от voltage13

# 266
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ММЗ!  bouquet ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!

# 267
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Еййй честито ММЗ! Да си жива и здрава! Много късмет и успех! Много щастие и усмивки!

Няма повече да пиша, щото явно тези дни или ме изкарва на словоизлияния или нещо не ми схващате депресантския черен хумор... ще чакам да ми просветне. Може би след довечершната запивка с приятелки ще се осафирясам малко.

# 268
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ММZ!
ЖЕЛАЯ ТИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА ТОЗИ СВЯТ,ЗДРАВЕ И МНОГО ЛЮБОВ!

# 269
  • Мнения: 832
Ха-ха веселба.
Момичета, за сега за мен няма проблеми да организирам аз нещо ако искате. Още не съм почнала работа и предполагам че до 2 седмици няма да започна. Така, че ако искате мога да се наема и без това по цял ден само се мотам, докато Вики е на ясла. Няма да ми е проблем да резервирам някъде. Без децата нали. Само да ми кажете на кой кога му е удобно и къде да е заведението. Предполагам, че трябва да е някъде в центъра за да е удобно на всички, защото аз тук в нашия район мога да ви предложа заведения, но няма да е удобно на всички.
Хайде лек ден на всички.

Честит Рожден ден на ММЗ. Всичко най - хубаво желая.

Общи условия

Активация на акаунт