Някой ден ще одуша продавачка с голи ръце...

  • 5 084
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
momicheta,
da vi dam edna ideja za drehite po-golemi razmeri. Ponezje i az ne sum ot naj-krehkite devojki - razmer 42 po evropejskata nomeratsija, mi beshe trudno da si namiram elegantni drehi za rabota, dokato raboteh v Bg.Predi njakolko godini namerih v Sofija magazin na Dafne , i im stanah redoven klient. Poddurzjat ogromen diapazon nomeratsija, i ako neshto im lisva kato nomer vinagi mogat da ti go poruchat i idva do 3 dni. Materiite sa strahotni, krojkite i modelite sushto. Az pazaruvah ottam predimno rizi i kostjumi, no razbrah ot sestra mi che sa zapochnali da pravjat i po-ezjednevni neshta. Znam che sa varnenska firma i imat i njakolko magazina i v Plovdiv.
 Nikoga ne sum popadala na nervni ili tupi prodavachki, kakto i nikoga ne sum chula zabelezjki za figurata si. Obsluzjvali sa me dobre, bez neprijatno natrapvane na mnenie, koeto men lichno naj me drazni.
Namerih im sajta - http://www.daphne.bg/.
Ej,maj prozvucha kato reklama, sory.
Iskam samo da pomogna.

Pozdravi!

# 31
  • София
  • Мнения: 15 222
Mishence, аз пък точно продавачката от софийския "Дафне" съм искала поне 100 пъти да я удуша с голи ръце!  Imp  Close
Добре че наистина са им качествени нещата, та успявам да я изтърпя!
И изобщо не й пука, че съм "редовен клиент"-един вид. Аз ходя там с въпроса "Доставиха ли ви нещо ново?". И почти никога не излизам с празни ръце. Но тази продавачка успява да се напъне да ми се усмихне едва на излизане. А не съм някоя гад... Не съм забелязала колежките й да се държат така с мен.
Ти какво й правиш, та е мила??? Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 8 769
Аз също съм клиент на дафне, но откакто забременях и родих не съм стъпвала в магазините им, макар да виждам какво има по витрините. Смея да кажа,че моделите им са определено за по-слаби хора и за такива със съразмерна фигура. Всички панталони и поли са прилепнали по тялото, което не винаги е предимство, ако ме разбирате какво искам да кажа. Говоря от опит, защото имам доста техни костюми...

# 33
  • Мнения: X
ami momicheta,
az sum pazaruvala tam za posledno predi 1 godina. Njamah problemi s prodavachkite, javno ne sum popadala na tazi `namrushtenata´....Az po rpintsip si imam osobeno povedenie za pred prodavachkite v Bg- v nachaloto sum ljubezna, i ako njama adekvatno otnoshenie otsreshta, stavam ledena i iziskvashta. Obiknovenno varshi rabota . Tupite prodavachki se strjaskat kato vidjat otsreshta chovek kojto znae kakvo iska. Vinagi kogato se opitat da mi probutat nesto, koeto javno ne otgovarja na poiskanoto ot men - naprimer pri poiskan pamuchen sutien, da mi predlagat kitajski dantelki s pamuchni podplunki - ami nikoga ne si premulchavam, pravja gi ludi prosto.
Za novite kolektsii na Dafne - vchera gi razgledah v sajta, naistina sa dosta po-mladezjki i prilepnali modelite. No puk vinagi imat dosta raznoobrazni modeli, podhodjashti za razlichni figuri. Az llichno sum im fen, i pri parvoto mi idvane v Bg sled bremennostta smjatam da si nakupja dosta neshta /ako si haresm de Simple Smile/. A kostjumite im sus sigurnost sa edni ot naj-kachestvenite koito sum kupuvala. Ne sa mrudnali, a sa noseni dosta - na rabota ni zadulzjavaha samo s kostjumi da hodim Simple Smile
Pozdravi ot men!

Общи условия

Активация на акаунт