От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 580
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 37
Ехеее, ми то мн новини има докато ме нямало бе.
ProstoAz- ха 4естито ти романти4но предложение за брак, супер навреме все пак и утре успех и стискаме палци,ама ти с бодра кра4ка и с твоята поезия ще спретнеш някой стих и кроти4но ще си родиш:)Пожелавам ти леко раждане!
Жив и здрав син на Дан4етоSimple Smile/ Цеци- малката е една фея прекрасна:) да те радва много и теб и таткото:)/
А колкото до подаръците,4е сме родили на мъжете си едни красиви де4ица, на мен ми подариха една огромна кошница с цветя покрита с едни калинки и 3 4ервени балона във формата на сърца с хелий, завързани за кошни4ката,доста пари4ки и бебефон на TEFAL.Мн целувки,подкрепа от мъжа ми и гушки:)

Искренно се зарадвах на поста на бебка и бебко,вклю4вай се по-4ести4ко,имаме и ние какво да нау4им, ще се радваме.
А аз сигурно се 4удите кво правя по това време,ами 4акам си сина да се събуди и да го кърмя,4е си легна,ама като гледам как спи си викам боже,ако не се събуди кеф,ще спя,ама съм сигурна,4е ако затворя о4и и заспя до 5 мин ще зареве и айде да  ставам и да се разсъня,4е да го мятам на гърдата:(.....ох ще по4акам малко и после ще ставам.може да си спинка ве4е пове4ко.ДАНО!!!

# 241
  • Мнения: 37
Добро утро, никой не се е разписал след мен? 4удно, спинкате ли какво,....
Аз съм дремнала тая нощ,ама нощната смяна- моята мама се е мъ4ила с колики на бебо,поне предполагаме 4е е това,защото милинкото се свива в корем4ето,пла4е,а му се спинка.По4ервенява от свиването и е кисел.Преобут, нахранен и пак нервен, колики са нали???? Sad
Преди папкане му дадох от Инфанкола,дано имат ефект,4е незнам какво ще правя с циврещото 4ове4енце,да се превива там ,къса ми се сърцето.4е много рано тия колики гадни бе, мама му стара.Сега го замислих и колко ли ще траят?SadМоля се поне кап4иците да спомогнат и се кротва,ако ли нееее, незнам и аз.....
Лек ден,  това мога да споделя за сега, мен ме вълнуват ей такива неща ве4е:)

p.s. забравих да се похваля,4е ни е паднал пъпа:)!!!!! Grinning Hug

# 242
  • Мнения: 14
  Честит голам син на Диана Т , жив и здрав , много щастие да носи на мама и тати!

 Гледах снимките на бебетата , ми те наште ноемврийски октомврийчета много хубави бе! Най- хубавите. Мога по сто пъти на ден да ги разглеждам тез бебешки снимки.

 Prosto Az честито предложение за брак. Те такинва шеметни предложентия са най- мили и запомнящи се!  Сега стискаме палци и чакаме добри новини за беба! Да се отчиташ ей!

 Ами знаете ли , че май на Дианчето секциото беше за 1-ви ноември насрочено? Само , че може бебо да е бил на различно мнение!

 Сладурка недей да мислиш така , те бащите се ривързват повече към дъщерите си! По- голяма слабост са им  , от опит го знам пък и така си е по природевн закон!

# 243
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
БРАВО И ЧЕСТИТО НА ДИАНА Т! ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО БЕБЕНЦЕ И БЪРЗО ДА СЕ ПРИБИРАТ У ДОМА!

 newsm10 smile3525 smile3501 smile3504 newsm74

Аз само пак не разбрах, хем я попитах и тя не трябваше ли да влезе на 1.11? Thinking

# 244
  • Мнения: 14
  Амчме да де ..... това питами аз , за 1.11 беше!

# 245
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Явно бебко е бързал Simple Smile, защото се видяхме в Тина Киркова и много ясно си спомням какво си говорихме.

Дано се чувства добре и с бебенцето и всичко да е наред, пък като си дойде-ще ни разкаже.

# 246
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТ СИН НА ДИАНА! ДА Е ЗДРАВ, УСМИХНАТ И СПОКОЕН, А НА МАЙЧЕТО БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ! Two Hearts
Галакси, много ми е интересно като чета какво правите вие с бебчо.
Стискам палци на Prosto Az Peace
Дес, спокойно. Май към края всички сме се понапрегнали доста. Grinning

# 247
  • Мнения: 17
Добро утро и от мен LaughingУтре живот и здраве и аз влизам в Шейново и на ПЪРВИ ДАЙ БОЖЕ БЕБО.Дианчето беше планирана за 1,11 но явно бебчо е избързал LaughingНа коя дата се е родил всъщност?Просто Аз стискаме ти палци за утре.УСПЕХ

# 248
  • Мнения: 1 311
Честит голям мъж на Диана Т. Много здраве, щастие и късмет му пожелавам

# 249
  • Мнения: 37
Галакси, много ми е интересно като чета какво правите вие с бебчо.
Simple Smile  а аз незнам интересно ли ми е или ми е притеснено, май и от двете по малко, сега съм спокойна,4е спинка и май кап4иците са подействали за коликите.Сега нанка милото и то се е изморило явно цяла нощ да се свива там от болки.А и хайде успех на мамите,к им предстои отпътуване за АГ-то и спокойствие:) целувки.

# 250
  • Мнения: 74
 Добро утро и от мен Simple Smile
бебчо на Diana_T  е изненадал мама на 29-ти. Жив и здрав да е и много да слушка  , а мама да се възстановява бързо.
Успех и леко раждане на всички с насрочено в тези дни секцио , ще чакаме клюки от агенцията  newsm03

# 251
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен!

ДИАНА,ЧЕСТИТО БЕБЧЕ.ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,МНОГО ДА ВИ РАДВА И СЛУШКА,А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ. newsm07

ПростоАз,честито за предложението за брак.Също леко раждане утре. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Аз преди малко се прибрах от преглед.Коремът ми си е още доста високо.Бебка се е наместила като в апартамент в Шератон и май няма намерение скоро да си спи в красивото розово легло.Диване!Иначе е надолу с главата,плацента и води са добри и е вече 3 кг.
Доки ми показа как да се доя /както казва на Галакси мъжа/ ако имам кърма като родя. bombs
Все пак се надявам другата седмица да излиза,че вече не се издържа това чакане.

Сега отивам да полегна,че нощес спах само 2 часа от тия пусти киселини,ама аз съм си УФСЪ-друг път си върна поръчката преди лягане,олекне ми и си спя като младенец.Ама снощи реших да водя борба,та през половин час се наливах с някаква сода.....Гадна работа.Вече ми е ясно,че съня ми е по-свиден от вечерята. smile3516

Аааа,гледам,че за чантите говорите-и моята дисага е готова и мяза на багажите,дето ги влача като тръгна за море.И е толкова тежка-мисля си,че ако направя 3 тигела по стълбите нагоре-надолу с това чудо в ръка,веднагически ще родя.

# 252
  • Мнения: 37
Абе не 4е нещо,ама да се опитам да ви успокоя, по добре да не спите от киселини и ей такива едни мисли,отколкото от рева на малкото.....Още пове4е,4е знаем,4е имаме ангажименти да ставаме,да се кърмим и т.н с повиването и ставам и се разсънвам:)Ама не е болка за умиране де, просто ви казвам,4е сега не спите от това,а след седмица-две от невъзможността да спите от беб4овците.

# 253
  • Мнения: 804
bilba, УСПЕХ! Всичко ще мине добре! С теб сме! Peace Hug
А аз за да мога да спя нощем през деня не си позволявам да дремна дори за минутка. Дори да не съм спала през ноща. Така примерно една нощ не спя, а после три спя Wink
Стискаите палци да задържа бебчо днес и утре! Praynig

# 254
  • Мнения: 17
madchen мерси за подкрепата.Ще го задържиш и още как,а и като едното нищо както сме с един и същ термин може да сме и с едина и съща дата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт