От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 579
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 34
Честити син на Диана_Т. Да е жив и здрав и много послушен  bouquet smile3525. Като си спомня корема й. . . както се очакваше-голяо момче Hug
Prosto Az  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover (малко късно май) и това е много мило с предложението smile3521
bilba успех и на теб Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover. Благородно ви завиждам

# 256
Знаехс и аз, че като се включа следващия път, пак ще си имаме бебче  Heart Eyes
ЧЕСТИТО НА ДИАНА Т!!! Голям юнак! Да им е жив и здрав, скоро да са си вкъщи и много щастливи! и мама да ни разказва   bouquet
Честито преложение и на Prosto_az! И голямо стикане на палци за нея и за Bilba!!! Всичко ще  е ок момичета, ние сме с вас! Разбира се и с тези, които може и да ни изненадат  Wink
Madhen, не се притеснявай, ще си дойде мъничето по поръчка  Peace
Sladurka мила, не се притеснявай толкова много за всичко, ще видиш, че майчинскя инстникт и велико нещо, сигурна съм, че ще си прекрасна майка!!
Дес, същата работа съм и аз! Изнервям се от най-дребните глупости, че и на рев ме избива!
Да се похваля ние си видяхме бебка вчера!! Е, аз не можах, че апарата така сложен, че само татито виждаше, но няма такова удоволствие еййй Успокойхмве се и двамата, че с тая наща док в ЖК-то направо ме ващаха бесовете вече. И такова отношение в тая Окръжна - очарована съм!!! Там ще е нашето място! Не стига, че ни приеха, че ни обърнаха внимание с главно В, тонове, ехограф, докторката 1000 неща ме пита и ни обясни, че и пари не ни взеха! абе супер онтошение! Друго си е! Малкото бебоче май няма да е много малко -  сега е м/у 2.850 и 3.100, а от днес съм в деветия, до края най-малко 3.500-600 ще стане. По размера на главичката върви с една седмица напред, та май няма да си дочакаме термина. Ама живот и здраве всичко по реда си  Peace

# 257
  • София
  • Мнения: 10
Честит син на Диана.   bouquetДа расте жив и здрав и да радва мама и тате  Hug

ProstoAz, bilba стискам палци всичко да е наред. Успех Flowers Four Leaf Clover и чакаме вести.

Мен днес ме домързя да ходя на лекцията на 9 месеца. Ако някоя мама е ходила да разкаже после интересно ли е било  Wink

# 258
  • Мнения: 14
  Bilba стискаме палци! Ти утре влизаш за секцио за 1-ви , аз на 1-ви пък отивам в Шейново да определяме дата за секцио  Laughing Ооох  и аз като Мома Катерина вече нямам търпение никакво!

 Карамелче , радвам се , че си доволна от окръжна. То тя на мен ми е най- близо ама ми е някак чуждо там newsm78 , не познавам никой.

# 259
  • Мнения: 0
Честит синковец на Диана!!!Да расте здрав,умен и много красив!!!

ProstoAz, bilba    fingerscrossed fingerscrossed Бъдете спокойни!!!!Ние сме с вас!!!

Добре дошли и на завърналите се мами! Hug не съм писала от 100 години,ама иначе си чета Embarassed

Снимките в албумчето ги гледам постоянно и не мога да им се нагледам!!!!Ама наистина са ни много хубави бебоците!!!  love001

Уфф и аз вече нямам търпение да си видя човечето! Crossing ArmsВече много взе да ми натежава всичко,да се изнервям от всичко(придружено от сълзи,разбира се).Милото вече направо се чуди на какво да се направи за да ми угоди...на мен пък ми става мъчно като го гледам и пак сълзи....абееее верно е това май ,че в 9-тия месец си е най-трудно... newsm78
Ноооо НЕОСТАНАААААА!!!!! Party Всички сме на финала,връщане назад няма!!! Peace

Днес и аз не отидох на лекцията! EmbarassedАма в това време....и пусти мързел... Embarassed

# 260
  • София
  • Мнения: 672
Ха добро утро и от нас Simple Smile

Честито бебченце на Диана! Да и е жив и здрав големия мъж!

Успех утре на Просто Аз и на Билба1 в други ден Simple Smile!

Като чета миналите постове с половината пишещи мами вече обебили се, си давам сметка, че идва и моето време Wink А и мъника се е загнездил вече, плацентата почти узряла, корема ми се посмъкнал /вече ми затиска други органи и ми освободи място да хапвам/, та все се чудя коя ли ще е и наща дата Simple Smile

Катеринке, моя тумбак се смъкна за точно 2 дни, така че това че днес не е смъкнат не означава, че утре няма да е Wink И на мен на прегледа в петък си беше на мястото Wink

Мадхен, ти дръж да се върне доки от отпуска поне, а и след това Simple Smile А и бебчета преди 39-та седмица не обичали много педиатрите, така че - стискай мила Simple Smile

карамелче, моя приятелка роди в Окръжна лятото - супер доволна е и тя  Peace А това за размера на главичката - ние сме също 10 дена напред. Ако са ти дали снимка на бебешката главичка от ехографа, до приблизителната седмица има +- едно число /при мен е 22/ и то показва грешката на ехографа в дни Simple Smile

# 261
  • Мнения: 1 546
Добро утро!  bouquet

Стискам палци на ПростоАЗ и bilba!Ще си имаме още бебоци скоро! newsm44

ЧЕСТИТ СИН НА ДИАНЧЕТО!!!да расте силен и здрав бебок и много да ги радва! smile3525 smile3525


Аз вече ще откача с това спиране на водата smile3515 Пак авария!А пък тук излезе слънчице и можех да опера някой неща, че толкова пране ми се събра... wash

А как разбираме, че ни се е смъкнал корема?Или доки ще ми каже?Че вчера забравих да питам, пък аз по приницип ниско го нося...
Отивам да лежа и да да ям ябълки. Wink

# 262
  • Мнения: 433
Честито момче на Диана!  Да е здрав и кротък, да папка и спинка и цял живот да ги радва!

Аз сутринта имах час в 8:00 при моята гинеколожка, за микробиология. Тя дойде в 8:30, преглежда ме до 9:10, после докато ми вземат кръв и дам урина и изобщо изляза от медцентъра... стана 10 ч  Tired  Направо каталясах! Директно се бухнах в отсрещната баничарница и... познайте...
Поне бебока е станал 2,500 тежък уж и изглежда добре. Малко ми е амниотичната течност и това ме притеснява. Мисля утре да отида да ми измерят тоновете в Майчин дом. Някой ходил ли е там да каже като как е процедурата, че доки не ми обясни много-много, само каза, че струвало 5 лв и трябвало да лежа половин час.  newsm78

Ох, така ви се радвам - и на родилите вече, и на тези, които влизат сега да раждат... Аз ще се постарая да устискам до 26-ти, когато ми е термина. Засега няма признаци за наближаващо раждане, да видим... Само за тези води ме е страх.

Успех на ПростоАз и bilba!!!   Леко и безболезнено да мине всичко и да докладва после тук едни хубави бебоци!

# 263
  • Мнения: 3 416
Айде "добро утро" и от мен Laughing
ПростоАз-пак  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed тя сигурно вече е влязла и мога да си представя как се вълнува Flutter
Билба успех и на теб за 1-ви!
То и аз както вече казах съм си харесала 1-ви като дата,ма те дребосъците си имат собствено мнение Mr. Green
Аз заспах към 6 сутринта,отначало виене на свят,ала-бала,после като ме почнаха едни киселинииии ooooh!,не,че досега не съм имала,ама такова чудо чак да ми се повръща-но не мога да повърна бе...мома Катерина направо и завиждам-ако можех и аз да върна поръчката...ама аз съм лакома,при мен храна само влиза,но не излиза Embarassed Tired
Честит 9-так на Карамелчето!
За Окръжна-аз не съм от Сф,сестрата на милото раджа там,а тя е с по-особен проблем и т.нт.много е доволна,благодарение на специалистите там има бебе и матка,в противен случай е трябвало да избира...та мисля,че не е лош избор,за който се е запътил натам

# 264
  • Мнения: 1 546
хихии, Сладурка, много готино изречение пише на лентичката ти Laughing

# 265
  • Мнения: 3 416
хихии, Сладурка, много готино изречение пише на лентичката ти Laughing
нали Laughingсамо дето хич не ми е до акъла да пробвам такива неща и май ще си седи там до термин Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 369
Zdrawejte mami  Hug pak sym na latinica ama kato nqma koj da slovi BG taka  Embarassed Embarassed Embarassed

Chestiti nowi beboci da rastyt silni i zdrawi i da radwat wsicki

Momicheta iskam da wi pitam - Tezi ot was kojto imat po golemi dechica hodeshti na gradina ili qsla shte gi ostawite li w wkyshti izwestno wreme sled kato se rodqt bebocite . Zashtoto men malko me e strah s idwashtite normalni za sezona wiruscheta  newsm78

# 267
  • София
  • Мнения: 614
Мамета, здравейте пак! Аз приключих със сутрешните задачи и се опитвам да ви изчета какво сте си хортували, докато ме нямаше 10 дни, ама е мисия невъзможна....Иначе, да чукам на дърво, Василия е голяма кротушка, почти не й се чува гласчето - яде, спи като ангелче и от време на време кокори очички, но не търси специални забавления или присъствие. Адаптацията в къщи мина безболезнено, през нощта се буди веднъж за ядене и после си спахме чак до 9  Grinning Не знам дали има нещо общо с това, че изкарах много спокойна бременност, но явно и това е от значение. Пу, пу, да не му е уроки на детенцето!
Честит син на Диана - браво на нея, мъжка мама! Да ти е жив и здрав и скоро да си се гледате в къщи!
ProstoAz, bilba, успех утре!!! Стискам палци всичко да мине успешно и безболезнено, да си родите здрави дечица и бързо да се възстановявате после! Чакаме новини!  Hug
Галакси, честит ти син, макар и със закъснение! Да е здраво и лъчезарно дете като майка си и голям хубавец да стане! Grinning Чета, че вече даваш Инфакол.....не е ли много рано за колики? newsm78 Съветът ми е да не избързваш, може да има запек детенцето...по-добре първо се посъветвай с педиатъра.

Чудя се дали да ви пиша за моето раждане....всъщност не беше много по-различно от това, което съм си представяла, макар че човек никога не е достатъчно подготвен за такова нещо...Сутринта в 8 бях в болницата, направих си интимния тоалет и клизмата в къщи /онази еднократната/, акушерката ми я призна /както се надявах/ и не ми прави втора клизма, макар че наистина вече не ми пукаше какво ще ми правят Laughing И се започна голямото чакане. Същия ден в ТК бяха затворили втория етаж заради замерванията за бактерии и операциите бяха преместени на друг етаж, където има една операционна. Оказа се, че съм 7-ма или 8-ма подред ooooh! Лежах си катетъра и системите и през час чувах как изревават новородените бебчета. На обяд ми изтекоха водите и започнаха контракции - бях с 2 см разкритие. Докторът ми се пошегува, че никога не е планирал по-точно секцио - явно на малката и е било писано да се пръкне на тоя ден  Simple Smile Към 2 и половина влязохме в операционната, сложиха ми упойката /не е най-приятното нещо, но не е и болка за умиране, всичко става много бързо/ и в 15.05 Василия изплака. От операцията почти нямам спомени, защото по някое време съм заспала, малко ми беше лошо, но анестезиолозите се погрижиха добре за мен. После се оказа, че реанимацията е препълнена /много бебета, много нещо тоя ден!/ и ме изсулиха на обикновено легло. На другия ден в 8 сутринта станах  сама и повече не се спрях. Раздвижването е болезнено, но важното е да не се залежава човек, щото после става по-трудно. И така, раждане като раждане, ще излъжа, ако кажа, че не е имало болка, но наистина всичко се забравя бързо. Нямах време изобщо да мисля за себе си, защото малката изкара много тежка жълтеница /с таткото имаме несъвместими кръвни групи/, не икам да си спомням какво съм преживяла като го гледах овързано със системи и цялото надупчено от игли.....сигурно затова и кърмата не ми тръгна много обилно /с тоя рев по цял ден/, но сега наваксвам. Важното е, че детенце има желание да суче и не се отби, въпреки добавките, които давахме в болницата. Сега давам добавка веднъж на ден, тя си посуква по малко, щото е още много малка и слабичка, останалото доизцеждам и давам. И така.....няма да се отказвам и се надявам скоро да премине само на кърма.
Много дълъг стана постът ми, затова ще спирам дотук, иначе имам какво още да споделя. Нямам търпение всички да си народите дечицата живи и здрави и да си споделяме емоциите около отглеждането!
Сега виждам, че е крайно време да си сменя лентичката  Laughing хубав ден от мен!  Hug

# 268
  • Мнения: 3 416
Цеци,ама много си спокойна и ти Hug,и малката като тебе,добре,че се е оправила да не ви тревожи и за раджането звучиш много оптимистично,а явно не е било така-защо ти е станало лошо по време не секциото?

# 269
Цеци,много се радвам 4е ве4е сте си в кащи и 4е вси4ко е минало добре.успокои се ,пии пове4е те4ности и 4ай4е на ХИП-за карма4ки и ще имаш карма. Praynig
Diana_T,4естит син.жив и здрав и да слушка мама и тати  smile3504
Galaxy,ние сме като вас с тая разлика 4е ние в 12 неядем ,а ядем в 3.и после следва мранкането.но снощи мина добре.аз го слагам в коли4ката и платно до леглото ми за да не ставам/4е кошарата ми е дале4е/мранка ми само 3 пати.слагам му биберона и люшвам малко коли4ката и заспиваме.сутринта се сабуди 4ак кам 7.изпратихме кака на у4или6те и тати на работа и пак ядохме кам 9 и от тогава спи.аз немога да легна ,защото имам работа-пране,4истене.,закусвам.правя 4аи4ета и на мен и на него/Hipp/ и предпо4итам да седна да ви попро4ета отколкото да легна да спя.

Общи условия

Активация на акаунт