Преход към стая на усвоен балкон

  • 2 303
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Сега ми хрумна една идея! Може да направите пространството м/у стеничката и прозорците като своеобразна детска къщичка  за игра - с покрив и всичко останало Grinning Сигурна съм, че за всяко малко дете това ще е любимото място за игра.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ако ще е детска, може да направите своеобразна пързалка, като стълбичките са от едната страна, а пързалката откъм терасата примерно Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 897
Стеничката под прозореца НЕ е носеща, тъй, че няма никакъв проблем да я махнете.

Точно така е.

# 18
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Оценявам прекрасните идеи на всички, за което много ви благодаря Hug
Вече сме решили да оставим тази прословута стеничка и ще се възползвам от идеите с нея Simple Smile По - натам може и да махнем стената ако ни пречи, но сега не ми се занимава с разправии. И на мен в началото ми се искаше да я махнем, но като знам какви панаири бяха ..., опитвам се да си пазя нервите на този етап и минахме на този със.
За сега бебето го мислим, но то не ще да идва и не ще, нищо че ние си правим планове за него и толкова много да го искаме.  Представям си, че то или те ще са като мама и тате - компютърджии, така че може и да се наложи до тогава да се правят други реставрации Simple Smile Знае ли някой Simple Smile
Още веднъж много благодаря на всички, че се включват в нашето мислене Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт