Да украсим храната с храна

  • 183 194
  • 488
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 724
Малена, просто перфектно smile3501, ти ли майстори кексчетата и ако не е тайна- как ....?

# 196
  • Мнения: 7 091
Малена, просто перфектно smile3501, ти ли майстори кексчетата и ако не е тайна- как ....?

Аз не съм Малена, ама да отговоря Simple Smile
Това са къпкейкс, отгоре заливката е с разтопен фондан ( за телесен цвят), а другото е направено с обикновен фондан и айсинг. Peace

# 197
  • Мнения: 7 091
ето нашата трапеза тази вечер:

ЦЪК-ни

Весело посрещане на новата година!!!!!!!   bouquet


Много ми хареса салатата слънчоглед, а пък снежковците са големи сладури! Simple Smile  bouquet

# 198
  • Мнения: 2 724
Малена, просто перфектно smile3501, ти ли майстори кексчетата и ако не е тайна- как ....?

Аз не съм Малена, ама да отговоря Simple Smile
Това са къпкейкс, отгоре заливката е с разтопен фондан ( за телесен цвят), а другото е направено с обикновен фондан и айсинг. Peace

Благодаря за светкавичния отговор Hug.
/не че зная какво е къпкейкс  Laughing,но сигурно ще се получи и с "мадлени".

# 199
  • Мнения: 6 039
не, нищо не съм правила аз, даже не съм опитвала. Попаднах на снимките и реших да ги споделя.

# 200
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Част от нещицата за хапване от новогодишната трапеза..., тези са само малка част от поднесените,тъй като нямах време за снимане...моля да ме извините за не доброто качество



Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 10:58 от DjastaPrasta

# 201
  • Мнения: 168
БРАВОDjastaPrasta   

# 202
  • Мнения: 7 091

Присъединявам се и аз!!! Как направи лука син  само по ръбовете ако не е тайна? Много интересно изглежда! Peace

# 203
  • София
  • Мнения: 2 671

/не че зная какво е къпкейкс  Laughing,но сигурно ще се получи и с "мадлени".

миникексчета са, има рецепти из готварската книга  Peace

# 204
  • Русе
  • Мнения: 1 193

Присъединявам се и аз!!! Как направи лука син  само по ръбовете ако не е тайна? Много интересно изглежда! Peace
Киснах го във вода ,оцветена със синя боя за яйца Grinning,не съм оцветявала само ръбчетата...просто така се получава.

# 205
  • Мнения: 7 091
Киснах го във вода ,оцветена със синя боя за яйца Grinning,не съм оцветявала само ръбчетата...просто така се получава.

Преди или след като го сряза го кисна? newsm78

# 206
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Преди или след като го сряза го кисна? newsm78
  Нарязваш го и го пускаш във водата GrinningНо поне 3 часа му трябват за да се отвори като хризантема

# 207
  • Мнения: 7 091
Преди или след като го сряза го кисна? newsm78
  Нарязваш го и го пускаш във водата GrinningНо поне 3 часа му трябват за да се отвори като хризантема


Благодаря ти! Peace

# 208
  • Мнения: 1 679
Много красиви идеи   bouquet, разгледах ги с удоволствие

# 209

Общи условия

Активация на акаунт