Украса на петел

  • 21 921
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Здравейте! Имам спешна нужда от помощ. В събота сме на сватба и трябва да украся кокошката, в същност ще взема едно пиле на грил, но не знам какво да правя с него. Ако някой е правил нещо такова и има снимка ще съм мнооого благодарна или идея какво мога да направя, но стъпка по стъпка, че не съм много похватна  Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 505
Ето тук има една украса показана,дано ти свърши работа.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235950.msg12455279#msg12455279

# 2
  • Мнения: 22 867


Една идея.

Шеговит вариант!

Аз правих подобно нещо - сложих я на листа от салата, около нея наредих гъбки от яйца, розички от домат, печени пиленца от тесто - изобщо кич, но трябваше нещо да измисля.Разни фигурки от репички, краставички - шарения.

# 3
  • Мнения: 429
И двата варианта са много хубави, но не знам аз как да стигна до тук  Embarassed Embarassed

# 4
  • Мнения: 22 867
И двата варианта са много хубави, но не знам аз как да стигна до тук  Embarassed Embarassed

Ами правиш палачинки, кроиш дрехи, украсяваш с майонеза и така - ако искаш да е облечен. Другият вариант е легнал на чинията и с украси около него. Пък може някой с трети вариант да се включи.........

Погледни и ТУК, има още идеи, все нещо ще измислиш.

Тук също има снимка

Цяла галерия от такива петли

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 13:04 от labrex

# 5
  • Мнения: 27 524

Стига, бе  Sick Sick Sick

Малко извратено ми се струва  Cry

# 6
  • Мнения: 22 867
http://chick-chat.org/index.php?Стига, бе  Sick Sick Sick

Малко извратено ми се струва  Cry

Мен, ако ме питаш, всичките варианти така ми се струват, но го правят по сватбите.

# 7
  • Мнения: 27 524
Мен, ако ме питаш, всичките варианти така ми се струват, но го правят по сватбите.

Да, разбира се. Иначе ако се абстрахираш от животното, украсата е жестока, ама...  Sad

# 8
  • Мнения: 22 867
Мен, ако ме питаш, всичките варианти така ми се струват, но го правят по сватбите.

Да, разбира се. Иначе ако се абстрахираш от животното, украсата е жестока, ама...  Sad

Погледай и Галерията.......

# 9
  • Мнения: 27 524
 Shocked Няма да ям три дни поне  Sick

Невестата с воал и рокля от палачинки и червилото по човката просто ме остави напълно сразена  #Crazy

# 10
  • Мнения: 1 437
защо се прави такава украса така и не разбрах?Традиция ли е или модерен кич?

# 11
  • Мнения: 429
Май най добре да си го сложа леснало със зеле от долу нарязано на дребно и разни зеленчуци наоколо. Мислех да сложа вътре бутилка за да стои изправено, но да му слагам човка няма как да стане

# 12
  • Мнения: 91
Ето още една идея - това пиле го правих за сватба.  Laughing
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2135/184954198836200894712548 … v40C8DwmqIlgl.JPG

# 13
  • Мнения: 429
За това последното какво използва - палачинка за наметало, червена чушка за гащи, а останалите неща какви са - главата, яката

# 14
  • Мнения: 91
Бялото е сирене "Крема", главата е сварено яйце и изрисувано с маркер, чушка за калпак, седнало е на канапе от хляб замаскирано с пюре от картофи, листа от салата за украса, зърна черен пипер за копчета.
Ами това е  Heart Eyes
Забравих да ти кажа, че има конструкция от дебел, упорит проводник във формата на буквата "Л", който влиза в пилето, за да е стабилно, когато се играе с него. И най-добре е ти сама да си опечеш пилето, то трябва да не е сурова, но и нито много изпечено, защото от тези на грил се разпадат.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт