Да украсим храната с храна

  • 183 173
  • 488
  •   1
Отговори
# 450
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И за тук става, спокойно... Темата е "Да украсим храната с храна", тъй че и сладко и солено все е по темата. Само тортите са си отделно

# 451
  • Мнения: 7 091
Неее, имах предвид, че и ние имаме торти тип саксия с цветя, на които всичко се яде( саксията, цветята, пръстта ) Simple Smile))Иначе е много симпатична идея! Peace

# 452
  • Мнения: 0
Неее, имах предвид, че и ние имаме торти тип саксия с цветя, на които всичко се яде( саксията, цветята, пръстта ) Simple Smile))Иначе е много симпатична идея! Peace

Не ти се сърдя че ми правиш забележка ... просто ако ми поднесат захарно цвете в саксия от вафлена кора не бих се учудил толкова, но да ти поднесат саксия с истинско цвете и то с нещо като пръст в нея ... изненадата би била голяма  Grinning

# 453
  • Мнения: 7 091
Не ти се сърдя че ми правиш забележка ... просто ако ми поднесат захарно цвете в саксия от вафлена кора не бих се учудил толкова, но да ти поднесат саксия с истинско цвете и то с нещо като пръст в нея ... изненадата би била голяма  Grinning
Определено бих се стъписала на такова блюдо и не бих хапнала докато не видя домакините да си хапват от него Simple Smile)) Joy Много е оригинално, наистина Simple Smile

# 454
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Много е суперско.Идеята за пръста е свежа.Аз помислих да не са някакви шоколадови пръчици много синти

# 455
  • Мнения: 126
   Браво на всички , ама вие сте толкова изобретателни , че като седна да ви разглеждам , всичката ми работа в къщи изостава , благодаря на всички , че ви има

# 456
  • Мнения: 32
момичета искам да ви се похваля с моята украса на едни сватбени пиленца които приготвих   Party

# 457
  • Варна
  • Мнения: 2 097
rosssito, браво!  smile3501

# 458
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
rosssito красота smile3501

# 459
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Търсейки днес нещо в нета попаднах на това. Интересни идеи за украса с храна.

# 460
  • Мнения: 1 798
Търсейки днес нещо в нета попаднах на това. Интересни идеи за украса с храна.
Има страхотни идеи  bouquet

# 461
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Търсейки днес нещо в нета попаднах на това. Интересни идеи за украса с храна.
Страхотни са

# 462
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
бенто кутиите са нещо невероятно  Crazy
има си даже малки шишенца за соев сос   Crazy, малки кутиики за дипове...какво ли не

някои кутии са на 2-3 етажа и така може да се приготви салата, основно и десерт.
по едно време се бях зарибила и исках да си купя, но са доста скъпи..

# 463
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте! Предварително се извинявавам ако въпросът ми не е за тук! Та... На 06.09. правих сватбеното пиле на сватбата на сестра ми. Взех назаем от приятелка комплект за декорация на зеленчуци, в който имаше и форми за коктейлни хапки. В суматохата около сватбата изгубих част от едната формичка. Сега ми е много неудобно и искам да купя на момичето такъв комплект или поне такива формички за коктейлни хапки. Доста рових в интернет, но нищо не открих. Молбата ми е някой ако знае къде да потърся или е виждал, да ми каже. Проверих в Метро и ХИТ и няколко магазинчета в квартала, няма.
  bouquet   bouquet   bouquet

# 464
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Здравейте! Предварително се извинявавам ако въпросът ми не е за тук! Та... На 06.09. правих сватбеното пиле на сватбата на сестра ми. Взех назаем от приятелка комплект за декорация на зеленчуци, в който имаше и форми за коктейлни хапки. В суматохата около сватбата изгубих част от едната формичка. Сега ми е много неудобно и искам да купя на момичето такъв комплект или поне такива формички за коктейлни хапки. Доста рових в интернет, но нищо не открих. Молбата ми е някой ако знае къде да потърся или е виждал, да ми каже. Проверих в Метро и ХИТ и няколко магазинчета в квартала, няма.
  bouquet   bouquet   bouquet
Провери в магазина на тази фирма

Общи условия

Активация на акаунт