Бихте ли се омъжили с подобна рокля?

  • 31 511
  • 332
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 825
Бих се омъжила с къса рокля, но не толкова къса и със сигурност не такъв модел.
Не гласувах тъй като отговорът ми не е нито твърдо Да, нито твърдо Не newsm78

# 46
  • Мнения: 27 524

Питам просто.  Grinning
Защото според мен елегантност и стил не се свързват с нищо, което започва малко над и свършва малко под онази ми работа  Laughing

# 47
  • Мнения: 386
бих.
а аксел роуз безплатно ли върви или е допълнителна екстра към модела?
щото енчев не ми е на сърцето.

# 48
  • Мнения: 296
В момента гледам клипа по CITY музикалния канал и роклята ми харесва Peace

# 49
  • Мнения: 573
Не съм почитателка на късите рокли,а и точно тази не ми допадна.
Но булката има жестоки крака Peace

# 50
  • Мнения: 8 999
Аз къси рокли и поли нося само на морето, като ходя на  плаж. Едва ли бих облякла подобно нещо на сватбата си. Но, ако имах самочувствието да се обличам така, може би бих се осмелила.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 825
С точно тази - не. Аз наистина мисля да се омъжа с къса рокля.

# 52
        много ме кефи сртохотна рокля..... Hug

# 53
  • Мнения: 5 539
С къса рокля - да. Имам хубави крака и минито ми отива. Къса, но пищна рокля, защото все пак поводът е специален.
Но не го направих - бях бременна.

# 54
  • Мнения: 201
Аз бих се омъжила с къса рокля най-вече,защото не харесвам клишираните неща и бих искала да съм различна.Според мен най-важното е да се чувстваш комфортно каквато и рокля да избереш.Да не се оставиш някой да ти налага нещо,защото "така трябва" или "така е редно",а роклята да е в синхрон с твоята индивидуалност и стил.За някои хора едно е хубаво,за други друго,никога не можеш да се харесаш на всички...Просто човек трябва да не изневерява на себе си Peace

# 55
  • Мнения: 27 524
Мира Добрева и Жоро Торнев, сигурен показател за стил и изисканост  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 7 474
Харесват ми и късите, но аз не бих си взела такава  Flutter

# 57
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да,харесва ми ,но не се омъжих с такава!Вече ми беше минал мерака, защото роклята за бала ми беше подобна и прецених,че на сватбата си искам да изглеждам по много по различен начин!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 478
Много ми харесва роклята но аз нямям смелост да сложа такава.

# 59
  • Мнения: 1 546
Роклята е хубава, но и аз не бих я сложила на сватбата си...Класика ми дайте на мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт