Бихте ли се омъжили с подобна рокля?

  • 31 528
  • 332
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 263
Да!
Всъщност с такава се и омъжих!

# 61
  • Мнения: 2 309
Изобщо не ми харесват късите булчински рокли Naughty
Омъжих се с дълга рокля...

# 62
  • Мнения: 5 299
По-скоро НЕ Wink

# 63
  • Мнения: 2 936
НЕ...обичам късите рокли,но за такъв случай-изключено!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Харесва ми, Цветелинка ми е градска, на нас всичко ни стои добре  Grinning
Нищо възмутително и непристойно не виждам, сватбата е купон преди всичко, поне според моите разбирания.
Дългите рокли са банални, 90 процента от булките са еднакви като нощни шкафчета - тясно горе, бухнало с обръч долу, кок, чанта-торбичка, ръкавички. Аман. Вкарайте фантазия, бъдещи булки!  Laughing

# 65
  • Мнения: 2 152
Харесва ми, Цветелинка ми е градска, на нас всичко ни стои добре  Grinning
Нищо възмутително и непристойно не виждам, сватбата е купон преди всичко, поне според моите разбирания.
Дългите рокли са банални, 90 процента от булките са еднакви като нощни шкафчета - тясно горе, бухнало с обръч долу, кок, чанта-торбичка, ръкавички. Аман. Вкарайте фантазия, бъдещи булки!  Laughing
A EВАЛА newsm10

# 66
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз не бих,
но пък на нея много добре й стои

# 67
  • Мнения: 201
Харесва ми, Цветелинка ми е градска, на нас всичко ни стои добре  Grinning
Нищо възмутително и непристойно не виждам, сватбата е купон преди всичко, поне според моите разбирания.
Дългите рокли са банални, 90 процента от булките са еднакви като нощни шкафчета - тясно горе, бухнало с обръч долу, кок, чанта-торбичка, ръкавички. Аман. Вкарайте фантазия, бъдещи булки!  Laughing
A EВАЛА newsm10

 hahahaНапълно подкрепям Mr. Green

# 68
  • Мнения: 3 855
Да - веднага при това с точно такава.
Омръзнало ми е от скучни булки с еднакви рокли, по нищо неразличаващи се.
Ето тази е направила впечатление и тема е пуснала Блонди Grinning

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да, бих! Всъщност и моята сватбена рокля беше къса (е, не чак толкова)  Grinning!

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Не,падам си традиционалистка по този въпрос,а и не мисля че ще ми е удобно за танци  и др.такива.

# 71
  • Мнения: 3 611
Да, харесва ми, оригинална е  Peace

Моята приятелка шие булчински рокли. Миналата година беше направила някаква подобна, само че роzова и отгоре беше с вратоврьzка. Продаде я на доста висока цена и то веднага.

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 20:16 от arrows

# 72
  • Мнения: 880
За мен булката трябва да е нежна,изящна и елегантна,а не секси,предизвикателна и натруфена.Обичам къси поли и нося много такива,но няма нужда да си показвам краката и на сватбата си.Просто идеята не ми допада.Достатъчно въображение влагам и в ежедневието,не мисля,че точно това е денят за експерименти.Колкото до въпросната Цветелина-никак не ми харесва роклята й,направо е смешна.Жени също не е показала особена класа и стил.Ето някои рокли,които ми харесват:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=187015&photo=1

# 73
  • Мнения: 484
Аз не бих сложила къса рокля на сватбата си.
Но не защото съм традиционалистка или защото "така трябва". А защото по принцип не нося такива рокли и не бих се чувствала удобно в нея. Смятам, че булката трябва сама да прецени в какъв тип рокля се харесва, коя й стои добре и най-вече в коя ще се чувства удобно. Не мисля и че трябва да сложиш къса рокля само за да се различаваш от масата, един вид като протест срещу традициите.
И аз смятам, че булката трябва да изглежда нежна, елегантна, невинна и чиста. Но пък всеки има право да разбира нещата по сво си начин.
А колкото до роклята на Цветелина - не ми харесва въобще. Иначе краката са хубави. Да ви кажа и на Мира Добрева не ми харесва роклята - някак претенциозна ми идва.
Най-си харесвам моята рокля  bowuu

# 74
  • Мнения: 5 317
май не бих.

Общи условия

Активация на акаунт