Оксмяване при момиченца

  • 4 592
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Преди близо 3год работиха с ЗК. Мисля че и сега работят.
Ето от сайта им пише че работят с ЗК http://www.dildesign-studio.com/Meddia/about.html
Можеш да се обадиш да ги питаш, а може да трябва и час да трябва да се запише.

# 16
  • Мнения: 1 986
Томасе, много благодаря!  bouquet Не знам защо гугъла не ми помогна да открия тази страница.
Пропуснах да кажа, че проф. Пенева я диспансеризира за ранен пуберитет. Така няма да се налага да искам за всеки преглед направление от личния лекар.

# 17
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
ВАВА, за нищо  Grinning
Надявам се да мине бързо и безболезнено за дребосъче  Heart Eyes И най-вече се моля да няма нищо притеснително Praynig

# 18
  • Мнения: 1 986
Дано, че до сега малко неща са ни подминали! (Да пази Господ!!!)

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета,а водихте ли децата на детски гинеколог,за да ги видят на ехограф?

# 20
Здравейте момичета с този проблем се сблъскахме и ние когато дъщеря ми беше на 7 месеца ( в момента е на 6 години) изведнъж се появи  окосмяване, като при голям човек  в зоната на триъгълника.Поставиха ни диагноза ранен пубертет и ни пратиха на едноседмични изследвания в Пловдив. Изследваха ни всичко каквото се сетите : костна възраст, нивото на всички видове хормони, детски гинеколог , ехо граф . В крайна сметка не откриха нищо нередно, и ни казаха че това ще отшуми, настина мина време и косъмчетата упадаха от само себе си .

# 21
  • Мнения: 1 986
Днес ходихме да ни изследват LH, SH,Estradiol в МЕД ДИА. На консултация съм следващата седмица.

С Голямата рибка ходихме на ехограф чак на 7 години. Всичко й е наред. Не разбирам защо не направят такива прегледи задължителни поне веднъж годишно за момиченцата.
В американските медицински сериали непрекъснато се оказва, че някое момиче е с мъжки полови органи или някой мъж има яичници.

# 22
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
ВАВА, хормоните ви в границата ли са? Мина ли ви консултацията? Пиши как сте  Hug

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Искам профилактично да я заведа,но се чудя пурво на гинеколог ли или първо на ендокринолог? newsm78
Какви са границите за хормоните при деца ?

# 24
  • Мнения: 46
Дъщеря ми се роди с много косъмчета,най вече по челцето.В началото бяха по тъмни,а в последствие изветляха и намаляха.Има по крачетата,по вратлето и гръбчето,но са светли и не са много.След това което прочетух тук,започнах много да се притеснявам  Sick
Ще попитам личния на следващата консултация  Confused

# 25
  • Мнения: 1 986
Томасе, много отдавна не бях преглеждала форума. Хормоните, които изследваха са в граница, с изключение на Естрадиол, който е 54 при максимална граница 53. Уж обобщено резултатите били нормални. Ще чакаме да опадат сами. На контролен преглед сме след 3 месеца, освен ако не започнат да се увеличават.
NaTaLi07, всички или особено по-малките бебета се раждат с косъмчета, остатък от ланугото. Консултирай се задължително с личния лекар, но до колкото знам притеснителни са косъмчетата по венериния хълм и подмищниците и ако има подуване на гърдичките.

# 26
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
ВАВА, радвам се, че резултатите ви са нормални  Simple Smile Надявам се и при вас нещата да минат от само себе си, както при нас. Стискам ви палци и много ви целувам  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 986
Целувки на теб и принцесите!

Общи условия

Активация на акаунт