Моите резултати/имунологични изследвания/

  • 5 830
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миле,трябва да отида на 9-тия ден от новия цикъл,може би средата на ноември,зависи кога ще ми дойде.Явно не може да ми дадат коментара,щом самата Балтаджиева не ми го пусна на мейла,а написа,че е при Стаменов.

# 16
  • Мнения: 902
Цеци, непременно пиши пак на Конова. Може би е имала някакви проблеми миналия път и затова не ти е отговорила. Стаменов не е много наясно с тази материя и се доверява на имуноложките си (за разлика от мен). По-добре да имаш мнения от двама, отколкото от един. Wink

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Преди малко разговарях с Балтаджиева и се оказа,че някои от изследванията ми не са готови,като ги получа и тях непременно ще пусна едно писъмце на доц.Конова.Благодаря още веднъж!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Момичета,излезнаха още едни антитела,ще им хвърлите ли по един поглед
АНТИФОСФОЛИПИДНИ АНТИТЕЛА



Антикардиолипинови  антитела   ELIZA


  11.6  U/ml     
              Реф. Граници

       
      До 10 U/ml
 

Анти 2 гликопротеин ИгГ
                                       ИгМ   
9.0 U/ml     
6.7 U/ml         
До 12 U/ml     
Д0 16 U/ml     








   
Изследвал:      Дата: 30.10.2007

# 19
  • Мнения: 4 700
Ами Цеци първите ти са леко zавиШени, ама те спадат към групата на антифосфолипидните. Те и другите са към тях, ама са в норма. А понеже на мен според Писанец съЩо ми бяха zавиШени (но после се окаzа, че реzултатите са греШни) тук ми пуснаха и иzследване zа лупус, zаЩото двете (АФА и лупусните) вървели понякога zаедно. Така че попитай като ходиШ пак при Стаменов.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт