Магазин на "Капчица"

  • 49 164
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В събота ходих в Ново бебе - още не са заредили зимна колекция на Капчица.  Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 4
Момичета гледам коментирате този магазин на Витошка,който е преди Солунска. Преди седмица влизах там. Ами незнам какво имате в предвид скъпи и не толкова скъпи обаче аз хатесах едни обущенца на малката и струваха 82 лв. Това нормално ли е? Вярно е трябва детето да е с хубави обувки обаче това е прекалено. И продавачката така ми каза 82 лв все едно каза, че струват 8,20 лв

# 92
  • Мнения: 7 947
 Joy

Ами...аз си казах назад - магазина си е скъп и за мен  Wink

Отиди в този до баня Мадара - има евтини от по 15лв, български от 40 и съответно вносни по 60 примерно, тоест има избор наистина  Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 796
Момичета гледам коментирате този магазин на Витошка,който е преди Солунска. Преди седмица влизах там. Ами незнам какво имате в предвид скъпи и не толкова скъпи обаче аз хатесах едни обущенца на малката и струваха 82 лв. Това нормално ли е? Вярно е трябва детето да е с хубави обувки обаче това е прекалено. И продавачката така ми каза 82 лв все едно каза, че струват 8,20 лв
Ами на мен ми се струва, че колкото по-скъпа е стоката, толкова по-небрежно заявяват каква е цената продавачките! Laughing Все едно те всеки ден си купуват на такива цени.
Аз вече предимно по интернет пазарувам - от Некст от Англия. Вече знам кой номер носи детето по тяхната номерация и почти изцяло от техните обувки и ботуши купувам. Или от Е-бей - пак неща на Некст. Излиза ми доста по-евтино - понякога дори в пъти по-евтино! А маратонки на любимите ми марки (пак като знам номерацията) намирам и от Продавалника (но нови, де - защото за обувки не е разумно да са на старо). Peace

# 94
  • Мнения: 7 947
Да бе, в продавалника съм засичала нови маратонки на по-висока цена - от магазина  ooooh!

# 95
  • София
  • Мнения: 796
Да бе, в продавалника съм засичала нови маратонки на по-висока цена - от магазина  ooooh!
Е, случва се и това! Laughing Но като знае човек цените, няма как де се излъже. Peace Дотук лично аз не съм се прекарвала, освен 1 път, когато си мислех, че плащам за ест. кожа, а се оказа изкуствена. Но грешката си беше моя - трябваше да гледам етикети и т.н. Като цяло майките там са доста коректни и точни. Peace А пазарувам от там вече 2 години.

# 96
  • Мнения: 7 947
Цените на всичко са ужасно надути! За неща втора употреба или както пишат - обувени веднъж или пък - купихме ги, ама не ни стават - и оп - същата цена като в магаззина...е, аз не се подлъгвам, именно защото знам цените, трябва да се внимава просто. Но темата е за  Капчицата Peace

# 97
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace

# 98
  • София
  • Мнения: 11 724
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace

Да-м-м остава само да е наличен и съответния номер. Peace

# 99
  • Мнения: 1 561
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace
Не съм ходила в този, зад кое Метро е?
Имат ли Капчица модели за прохождащи деца? Чудя се какво да купя на бебка, Колев и Колев са ми грозновати техните буйки. Вчера гледах в Мола едни на Екко за 82 лв , но за 1-2 месеца не виждам смисъл от подобна инвестиция. На Капчица май бяха по- сносни цените newsm78

# 100
  • Мнения: 75
И аз да оспамя малко, но в аутлета зад Метро цените на К&К и Geox са на доста добри цени.  Peace
Не съм ходила в този, зад кое Метро е?
Имат ли Капчица модели за прохождащи деца? Чудя се какво да купя на бебка, Колев и Колев са ми грозновати техните буйки. Вчера гледах в Мола едни на Екко за 82 лв , но за 1-2 месеца не виждам смисъл от подобна инвестиция. На Капчица май бяха по- сносни цените newsm78


alexova, обувките на капчица вървят около 45лв. обувките им са хубави и здрави, но за десетина лева могат да се купят много по- добри. за мен лично първите обувки са много важни, защото и най- малко неудобсвто може да доведе до неправилна походка и си заслужава да се похарчат и малко повече пари Simple Smile 

# 101
  • Мнения: 7 947
Абе, момичета - зная, че всяка иска нейното бебе да е най-най-най, аз също минах през това, ама ми писна да хвърлям и подарявам.  Wink Прохождащите се носят не повече от два месеца. После - в боклука. Е, купете си буйки на Колев за 15-20тина лева - меки, удобни, от добър материал. http://www.k-k.bg/shoes/index.php?f=69&page=2

# 102
  • Мнения: 515
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

# 103
  • Мнения: 7 947
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

О, да, аз съм една от тях - пантофки на Беко си купувам редовно. Но на КК буйките имат едно огромно предимство - ципчето по средата - невероятно функционално е  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 11 724
Моето дете проходи с буйки на Беко, и те струват около 20 лв и не са по-лоши от КиК.
Пантофите на Беко също  са добри, доста мами ми ги похвалиха и ние си купихме.

О, да, аз съм една от тях - пантофки на Беко си купувам редовно. Но на КК буйките имат едно огромно предимство - ципчето по средата - невероятно функционално е  Peace

Най-малките буйки на К§К бяха огромни за дъщеря ми,когато прохождаше.Ужасно несъразмерни,същото оплакване чух и от други майки.
В крайна сметка минахме на вариант обувки и първите бяха на Примиджи и Капчица,които за разлика от буйките и ставаха.
Момичета и един съвет,ако позволите,особено за тези,чийто деца прохождат.Пестете от дрехи,но не пестете от обувки,дори и за 2-3 месеца.
Успех в избора.

Общи условия

Активация на акаунт