За 90 дни - фиданка стани - тема 4

  • 18 301
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Оф, работата е там че втори плодов ден омацвам, инане другите дни не са ми тежки.
Но и през другите дни имам прегрешения, то от мен зависи де..от утре си налягам парцалите, а и този пуст Готварски.... newsm78

# 226
  • Мнения: 160
Ех, аз много искам да се ровя из готварския, ама като знам, че ще си харесам нещо.. И се отказвам.. Оставила съм го за след диетата...
Пък за бисквитите, дано да не ми се отразят Crazy

# 227
  • Мнения: 1 952
И аз прегрешиш в плодовия ден вчера....за съжаление не с чужд мъж Mr. Green, а  с една Активиа и един сандвич, но просто нямаше как, такъв вирус ме мори тия дни, че едвам ходя, не можах да изтърпя повече глад. Не го мисля за прегрешение, просто беше наложително за здравето ми Mr. Green

# 228
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
Здравейте дами! Hug
 Няма да обяснявам какво съм яла снощи и няма да споменавам колко съм изпила, че ще ви стане лошо, само ще спомена, че не ми беше по диетата, но така става когато се съберат 3ма именници на едно място. Mr. Green
 Сега мисля да направя 3-дневна почивка защото сестра ми е именник на 11 и просто няма смисъл. После пак ще съм режимна до 17 когато е общофорумската среща, после режимна до моя рожден ден (след това се редят още 3 РД) и накрая имам почти цял декември за диетуване, а след нова година вече сериозно. Та така, това е план графика, пък ще видим какво ще се получи.
 Сега да се похваля, че не съм си върнала килцето все още (но сигурно ще стане и това) и по-важното имам още свалени сантиметри. Обиколката на талията ми вече е 77,5 см, а в началото на диетата съм започнала от 85! Grinning Не знам дали лимоните имат връзка с последните сантиметри, важното е, че въпреки всичкото ядене имам намаляне на обиколкит.
 Това от мен, лек, успешен, приятен и усмихнат ден желая на всички!  bouquet

# 229
  • Мнения: 48
И моите см. са се намалили.И това много ме радва и мотивира.Килограмите ще ги меря след 3 дни,да видя дали ще се запазят,ама са тръгнали надолу

# 230
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Здравейте и от мен!
Днес бебата се изака с много слуз, та педито каза да мина на диета ooooh! Да не ям плодове, риба, месо, много малко млечни. Може картофи и ориз. Днес съм на белтъчини, утре ще изкарам някак на картофи, а нататък?!
Не ми се отказва от диетата, ама бебата нали е по-важна. Как да ги съчетая с кърменето  newsm78(уточнявам че бебата още няма 4м и е само на кърма)

# 231
  • Мнения: 48
Томасе,а кърменето не ти ли помага да отслабваш,аз докато кърмех нямах нужда от диета,отслабнах доста.
 
Аз лично не знам как да продължиш диетата,дано някой който знае се включи

# 232
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Не ми помага кърменето да свалям... Явно много големи количества ям. Общо взето допреди диетата ядох винаги щом яде бебето и понякога по-често. Дори и през нощта - тогава най-често вафли и суха паста Балкан. А и количествата си ги биваше винаги.

Последна редакция: пт, 09 ное 2007, 20:05 от Томасе

# 233
  • Мнения: 45
Здравей Томасе,моят съвет към теб е да не си прекъсваш диетата. Peace
Но със сигурност трябва да намалиш количеството на храната. Naughty
При мен ,както казва и zloba,кърменето ми действаше добре на кг.В смисъл,че си върнах теглото от преди бременността.То и аз нямах какво толкова да свалям ,слава богу.През цялата бременност бях качила 12 кг,от които 7 оставих в родилното Rolling Eyes
Но главната причина за напълняването си е храната.Няма какво да се заблуждаваме.Гадно,но факт.Не си позволявай да се храниш толкова често с бебчо,а пък през нощта -в никакъв случай!Пожелавам ти успех мила!  bouquet

# 234
  • sf
  • Мнения: 10 256
ох, срамувам се. ни един плодов не искарах като хората, а накрая пак тръгнах през просото. ако съм си сама с малкия- нема проблем, ама като ми се появи мъжо с нещо сладко или па каката ревне,. че е гладна и иска готвено - и крайййййййййй  , мама в ъгъла да се срамува  Crazy

# 235
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643
Здравейте момичета!

Нямам никакво време да ви чета, влизам само да ви кажа ЧАО!

След 4 часа ми е полета! Не знам кога ще успея да влезна при вас пак!

Трябва да призная, че не издържах и полседните 3 дни понаруших диетата малко, нооооо то бяха едни трапези, гостита, изпращания, нямам думи! Blush

Пожелавам много свалени килца на всички!  bouquet Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 10 758
Лек път, Ирка Hug

# 237
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 643

Благодаря! Simple Smile

# 238
  • София
  • Мнения: 1 892
Лек път и от мен, да пишеш, когато можеш !  Hug

# 239
  • Мнения: 910
Лек път,Ирка! Hug
И се надяваме скоро да пишеш!
Аз нещо взех да се дъня,май напоследък няма ден без издънка,а и другата седмица ще ми се наложи да прекъсна диетката за няколко дена.
Томасе,важно е малката госпожица да се оправи,а диетата може и почака.

Общи условия

Активация на акаунт