За 90 дни - фиданка стани - тема 4

  • 18 286
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета,

И аз спирам диетата, то от няколко дена изобщо не съм на нея....ще си почина малко и после ще реша какво да правя с килограмите.
Лек път желая на Ирка и на всички много успехи ..... Heart Eyes  bouquet

# 241
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте фиданки! Аз се завърнах и много се учудих, че още не сте довършили темичката. Почивката беше доста приятна, диетата естествено отиде по дяволите. Не смея да се претегля, сигурно ще има изненади. Но от утре съм пак с вас. Сега очаквам малкия да се събуди и няма да успея да прочета всичко, което сте писали. Вечерта като го приспя се надявам да ми остане повече време за вас и табличката.

# 242
  • Мнения: 910
Добре дошла,Анелиз! Hug
Радвам се че си изкарала добре.

# 243
  • Мнения: 160
Добре дошла, Анелиз! Hug
Едва ли ще има големи изненади Simple Smile И да има, вярваме в теб, че ще успееш да свалиш каквото ти се е качило Peace
Аз едва днес осъзнах, че мога да ям активиа все пак ама само натурална, и от сега май за белтъчния ден това ще ми е вечерята, тамън и по-леко, само млекце Thinking
Пожелавам на всички още повече минуси и за Коледното/Новогодишното парти да сте станали супер фиданки Praynig Hug

# 244
  • Мнения: 1 952
Аз съм днеска плодова.
Онзи ден малко умазах варивата, ама....
Утре ще ходя на фитнес и ще се премеря там, но мисля, че около 1 кг съм надолу с всичките си прегрешения.

# 245
  • Мнения: 105
Здравейте!
Отново се присъединявам към вас! Първо искам да поздравя всички за успеха им, дано и аз скоро се похваля със свалени килограми!
Дано този път няма проблеми (предния бебчо се разболя и се наложи да минем пак само на кърма, заради което нямаше как да съм на диета) ..... Сега детенцето ми е добре, но за малко да ни вкарат в боница преди 3 седмици. Както и да е Simple Smile Качих си 2-та кг, които бях смъкнала. Ето моите данни:

ръст - 164
тегло - 104
желано тегло - 64 (примерно)

Лек ден на всички!

# 246
# 247
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Здравейте! Таблицата ни както виждате расте все повече. Дано и цифричките в колонката свалени растат бързо Wink Аз преди малко си разглеждах летните снимки... да знаете, голям стимул за отслабване е....направо ми идва да ги изтрия всичките  Mr. Green

# 248
  • Мнения: 48
Здравейте,аз съм -1кг Grinning,като последните 2 дни нещо не спазвах точно диетата....утре съм на плодове,и се надявам да вляза в ритъм.

Анелиз не трий нищо,снимките са спомен

# 249
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, много сте тихи нещо, защо ли така?

Аз минавам да кажа, че днес бях диетична и стриктна, само дето ядох повече, и да се оплача, че съм болна и ми е толкова запушен носа, че едвам дишам - отвратително е и въобще не знам как ще спя, как ще си правя коремните преси утре, а и на всичкото отгоре носа ми се е разранил от хремата, а от дишането през устата и устните ми веднага се напукаха въпреки вазелина.  Confused Sick Ill Ами наоплаках си се, ако от това се отпушваше нос и още бих ви подосаждала, ама не помага.

Лека нощ на всички!   bouquetде късмет да е лека де...

# 250
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
-2 от една седмица се държат , нищо че напоследък го карам малко през просото .

# 251
  • София
  • Мнения: 159
И аз задържам килограмите, но и съм се надула очаквам МЦ-то.
Искам да попитам за гъбите каква храна са и в кой ден могат да се консумират? newsm78

# 252
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз задържам килограмите, но и съм се надула очаквам МЦ-то.
Искам да попитам за гъбите каква храна са и в кой ден могат да се консумират? newsm78

Предполагам, че са към белтъчните - препоръчва се гъбен бульон тогава, но аз естествено ги смятам за зеленчук и си ги ям кога ми е кеф. Но пък и аз го карам през просото и така както на мен ми е удобно.

Сега да се отчета, че днес все още съм диетична, само дето имам чувството, че мога да изям слон - много съм гладна и на обяд изядох една голяма чиния с гювеч и дори ядох хляб  Shocked което за мен е абсолютно ненормално защото по принцип хляб не ям па камо ли с ядене Въобще карам егати грипа - хем ми е запушен носа, тече и ми е гадно, хем съм гладна като прасе и ми се нарушава режима.

Аз като гледам всички се срамуват нещо и си траят, но все пак имате от мен много усмивки и успехи!  bouquet

# 253
  • Мнения: 533
Вече девет дни от както спрях диетата и сиропа - нямам едно килце качено PeaceВярно ограничавам се доста във вида и количеството ядене. Сега е най - трудно на организма да преодолее този шок.До края на месеца ще почивам и от началото на декември ще си подкарам пак диетката. Имам само още пет килца да сваля , но ако до нова година не успея , не е болка за умиране.Браво на всички които са свалили килца .Тези дни ще ви кача снимки за да видите разликата. Успех на всички.  bouquet

# 254
  • Мнения: 45
Леле мацки,май доста сме го подкарали през просото Sick
Включвам и себе си ,разбира се.Нещо напоследък доста се поизлагам.
Уж малки прегрешения,но са си такива. Embarassed
Аз засега съм -5кг и не мърдам.Обещавам да се стегна,защото иначе - 50кг,през крив макарон Laughing
Успех на всички!
Добре дошла на Анелиз!  bouquet
Липсваше ни!

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 18:37 от magdalena.zori

Общи условия

Активация на акаунт