За 90 дни - фиданка стани - тема 4

  • 18 284
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 105
Вчера бях само на плодове! И издържах без прегрешения! Не смея обаче да се претегля - утре ще свърша и тази работа Simple Smile

# 271
  • sf
  • Мнения: 10 205
Елпет, Аркси, особено Донси - специално се извинявам, че ви изоставям в диетата  Hug
Не съм, благодаря!
  ти добре ми се извиняваш, ама аз много се срамувам в ъгъла и засега ще ви напусна. може да се появя пак някой ден, нно само ако съм свалила поне млако, че ми писна да се срамувам от себе си .
успех на всички!!!

# 272
  • Мнения: 160
Здравейте, мацки! Simple Smile
Да докладвам, чеее... Напоследък уж си карам с храната каквато ми е за деня ама с количествата нещо  Whistling Пък и часоветеее ooooh! Днес успях да си изкарам варивния ден, утре имам плодов и после идва дългоочаквания воден Thinking Стискайте палци да успея на него и поне малко да ми се намали апетита, че както съм почнала.. Praynig
rali.1 ще те чакаме да се включиш при нас Hug
Томасе на първо място е здравето на малката, така че може да се откажеш от диетата поне докато се оправи(дано да е по-бързо!) Hug
Успех на всички... Аз отивам да понаправя 1-2 упражненийца Sunglasses

# 273
  • Мнения: 48
Annitka,нали след варивата е въглехидратния,защо плодов ще караш?

И аз нещо се оплетох тези дни,но поне не съм си върнала килцето.Но помалко пак навлизам в ритъм

# 274
  • Мнения: 160
Annitka,нали след варивата е въглехидратния,защо плодов ще караш?

Офф.. Ми объркала съм се като съм писала  Laughing Днеска си карам ВХ, пък утре плодов Crazy Hug

# 275
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Днес съм на варива , обаче довечера съм на рожден ден и няма да мога да устискам . В момента задържам , но това ще е временно явление . Предполагам , че след десетина дена пак ще започна да свалям , така е със всички диети . Гледам , че доста народ се отказва . Що така бе хора , това е най-подходящата диета за сваляне на бързо тегло . За месец аз свалих 7 килограма и се чуствам перфектно . Успех на тези които останахме   bouquet. Peace

# 276
  • София
  • Мнения: 159
И аз ви напускам вреемнно, ще плодувам 10 дни и после 10 дни захранване. И след нова година ще се върна при вас. За 3 седмици съм минус 3 кг.

# 277
  • Мнения: 160
Ее.. Много взехте да се отказвате.. Naughty
Аз вчера си изкарах водния ден и след него съм даже още по-надъхана Mr. Green Ще видим до кога ще ми изтрае ама е нещо Praynig
Иначе темичката много замря.. И всеки се отказва ooooh! Не се отказвайте мацки, търпение му е майката Hug
Успех на всички, които останаха Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 159
Много малко ми се вижда по няма и килограм на седмица да свалям, ще плодувам малко и после пак тук. Най малкото мисля да се храня разделно така че пак ще дойда тук спокойно.
Може да се окаже че това не е моята диета.

# 279
  • Мнения: 45
Ей много ни се разреди колонката Sad
Не се отказвайте бе хора!Диетата е много готина!
То и аз нещо напоследък я подкарах малко през просото Embarassed,дето се вика,но не се отказвам. Peace
Но и време напоследък за писане нямам CryМного работа! Rolling Eyes
Хайде успех на всички и не се отказвайте!!!  bouquet

# 280
  • Мнения: 105
Издържах 2-рия си плодов ден! И се чувствам отлично. Наистина те май ще са ми любимите - след плодов ден се чувствам лека и заредена с енергия! Няма отказване! Много съм доволна! Май съм свалила 4 кг до сега, но не мога да съм сигурна - неразположена съм и може да даде отклонения кантара. Утре обаче ще се претегля и ще докладвам. Лека и спокойна вечер на всички!

# 281
  • Мнения: 45
Къде сте мацки? Whistling
Защо още никой не е писал днес? Thinking
Леле май малко останахме в темичката,жалко! Cry
Аз да се разпиша-днес ми е въглехидратен.Хапнах си спагетки на обяд и ми е много гот Grinning
Утре ми е плодов и се надявам да излъжа кантарчето и да мръдне малко,че доста постоях на 57 кг.Важното е,че не се покачва Peace
Анелиз,къде се губиш мила?Дай нова табличка  bouquet
Хайде чао на всички и пишете!Не изоставяйте темичката! Hug

# 282
  • Мнения: 105
Махнах 3 кг от себе си до сега! Имам още много - 37 ..... Дано да остискам все така! Вчера обаче прегреших - бяхме на прощъпулник и си позволих 2-3 дребни сладки. Много ми харесаха, а съм луда по сладкото! То и ми личи  Embarassed Днес съм на въглехидрати. Мисля в менюто ми да са макарони и кроасани.
Лек ден на всички!

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Тук съм, чакам да позапълним 15тата страничка и да пускам нова тема. Много слаба активност напоследък, май доста се отказаха. Аз съм днес на плодове и не знам как ще издържа, че ми е най-трудния ден. До сега съм изкарвала само 4-5 плодови без прегрешения.

# 284
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте момичета! Да не мислите, че съм ви забравила - не съм, просто съм в почивка покрай празниците. А сега минавам само за да ви разваля диетата като ви почерпя виртуално за рождения си ден!  Mr. Green

 Ако това ви е малко мога да ви постна 3 страници с шоколади (особено Линдт) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт