samnenia

  • 5 852
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
Далеч съм от идеята да и насаждам вина, но за да се стигне до там мъжа да търси нещо навънка, ако не е безнадежден женкар,  винаги има причина вътре в семейството. Както и да е, дано всичко да се оправи при тях...

Причина в семейството?? Ако при всеки проблем в семейството си намираме по нещо "да праснем", как ще си разрешим проблемите?? Просто на много мъже са им слаби ангелите, на много жени им е скучно и се получават разни неща по командировките и не само. Ама е много лесно да се оправдаем - проблем в семейството. Много малко са всъщност тия неразрешими проблеми, които, донякъде оправдано, водят до изневяра.

Мисля си, че авторката на темата не трябва да разкрива факта, че рови в разпечатките на мъжа си. Сигурно има някакъв друг начин да стигне до информация. Ако има нещо между мъжа ти и колежката, знаят много хора. Съпругата наистина научава последна, но трябва ли да е от разпечатка точно.

# 76
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако има нещо между мъжа ти и колежката, знаят много хора.

Зависи.
Ако наистина е имало нещо и е било за едното праскане само, може и да не знаят много хора.  Stop
Съвет към авторката- сприятели се с някоя от колежките на съпруга ти и я вербувай за агент. Само внимавай после от разпечатките да не цъфне нейният номер  Laughing

# 77
  • Мнения: 569
Може да се е прибрал в стаята си и просто колежката му да го е потърсила по телефона за да го открие- можеда го е попитала-къде си,той да е казал че си е легнал,тя да е измрънкала че е оставил купона и дотам-точно 16 сек.

# 78
  • София
  • Мнения: 397
Може да се е прибрал в стаята си и просто колежката му да го е потърсила по телефона за да го открие- можеда го е попитала-къде си,той да е казал че си е легнал,тя да е измрънкала че е оставил купона и дотам-точно 16 сек.
Айде сега,ти пък и точния разговор им измисли.Въпросът е,че той й се е обадил,а не тя. Party

# 79
оооо, трябва да видиш мъжа ми, по всяко време на денонощието му звънят и все женки! Абе аз съм го отписала и не се тормозя! Laughing

# 80
  • Мнения: 108
А ти тези смс-и виждала ли си ги какво пише в тях?
Като си видяла фактурата, провери му телефона дали набрания номер си стои. Ако "мистериозно" е изтрит и го няма , има за какво да се притесняваш!

# 81
  • София
  • Мнения: 10 825
А ти тези смс-и виждала ли си ги какво пише в тях?
Като си видяла фактурата, провери му телефона дали набрания номер си стои. Ако "мистериозно" е изтрит и го няма , има за какво да се притесняваш!

Номерът ще "стои" ако човекът не е избирал много други номера след това. Ако го е направил той ще изчезне съвсем немистериозно, а много рационално

# 82
  • Мнения: 108
Номерът ще "стои" ако човекът не е избирал много други номера след това. Ако го е направил той ще изчезне съвсем немистериозно, а много рационално
[/quote]

Това също е вариант, но все пак тя трябва да си прецени кога е била командировката, кога е дошла разпечатката и т.н.

# 83
  • Мнения: 53
Може да са се скарали и тя да си е тръгнала, а той да й звъни след две уискита и да я пита къде е...16 сек.

Авторката най-добре знае отговора, и дали принципно мъжа й говори с този номер /колежката/ редовно.

Di76 - не се рови в тези неща. Не търси. така ще живееш по-спокойно. А мъжа ти ако иска да прави нещо настрани, ще го прави, независима от това.
Да, така е по добре наистина.Лошото е, че вече като се усъмня веднъж и после започвам да се самонавивам.

# 84
  • София
  • Мнения: 10 858
Лошото е, че вече като се усъмня веднъж и после започвам да се самонавивам.

Така е, наистина, мисля, че с всички ни е така. Но най-добре като те загложди мисълта - отхвърли я в зародиш. Иначе става лошо...

Общи условия

Активация на акаунт